парфюм C-tru?

  • 23 415
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 117
И аз се присъединявам към привържениците на C-Thru. Аз лично използвам Aqua Marine и миризмата му е много нежна, но като че ли не е много трайна. Смятам, че не може да се говори за евтини и скъпи миризми. Аз също си купувам и скъпи парфюми, но определено повечето скъпи са такива заради марката. Едва ли някой може да отрече, че има отвратителни миризми сред т.нар. маркови парфюми. C-thru си е много хубав, така че ако си намерите подходящия няма да съжалявате.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 420
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 274
В Сани ги има по 15лв, има и тестери, днес ги помирисах - лилавият най-много ми хареса, и розовия с цветенца. Зеленият също е хубав  Peace

# 63
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes
а с доставката не ти ли идва пак толкова?

# 64
  • Мнения: 420
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes
а с доставката не ти ли идва пак толкова?

с доставката ми излиза общо 16лв , 3лв е за цялата страна, 16лв за 75мл а в Сани ги видях за 15лв 35мл... Thinking

# 65
  • Мнения: 157
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes

Браво на теб! Направо ме зариби и аз да си поръчам!@ Относно тестерите- не се притеснявай. В магазина си сложих на китката от черните диаманти и беше ужасно траен-към 24ч, докато се  изкъпя. А после като си купих водичката...е,ами въобще не е същото! В тестерите е истината. Мъжът ми също си поръчва от този сайт и е много доволен. А пък и цената е супер. 13 лв. по принцип е цената за 30мл, а твоят е 75! На голяма далавера си!

# 66
  • Мнения: 420
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes

Браво на теб! Направо ме зариби и аз да си поръчам!@ Относно тестерите- не се притеснявай. В магазина си сложих на китката от черните диаманти и беше ужасно траен-към 24ч, докато се  изкъпя. А после като си купих водичката...е,ами въобще не е същото! В тестерите е истината. Мъжът ми също си поръчва от този сайт и е много доволен. А пък и цената е супер. 13 лв. по принцип е цената за 30мл, а твоят е 75! На голяма далавера си!

Благодаря, успокои ме  Hug да кажа още нещо снощи късно пуснах поръчката и днес сутринта ми се обадиха за потвърждение и казаха,че до събота на обяд ще е при мен,ще пиша като го получа  Peace

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357


Този аромат ползвам, но дезодорант. Супер траен е, направо невероятен. Напоследък го ползвам даже вместо парфюм  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 13 625
Тоя червения на мене ми прилича малко на Амор Амор на Кашарел. Иначе имам лилавия, той също много ми напомня на друг, но не мога да се сетя на кой. Те май всичките приличат на някой известен парфюм!?  За цената си са добре, трайни са но и като мине време миризмата става малко натрапчива. Ама най-много ме харесват шишетата, с тея камъчета дето плуват вътре! Много оригинална идея Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 634
Малко спам, но спазвам ценовия диапазон... Купихме си мъжки и дамски "Nike" 100мл около 25лв. Този на съпругът ми е много траен, моят не съм го пробвала! Той е фен на Hugo Boss, а купихме Nike от чисто любопитство. За първи път усещам толкова траен аромат върху дрехите и кожата му.  hug

# 70
  • Мнения: 157
... Купихме си мъжки и дамски "Nike" 100мл около 25лв.

И двата за 25 лв. или всеки по 25 лв?
 Откъде?

# 71
  • Мнения: 4 411
Смятам, че не може да се говори за евтини и скъпи миризми. Аз също си купувам и скъпи парфюми, но определено повечето скъпи са такива заради марката. Едва ли някой може да отрече, че има отвратителни миризми сред т.нар. маркови парфюми. C-thru си е много хубав, така че ако си намерите подходящия няма да съжалявате.  Simple Smile



Добре,че има и други които мислят като мен.Вече бях взела да се притеснявам ConfusedПо принцип най-много ми допада жълто BU ,имам светлосин C-thru ,но определено е доста по нетраен.Преди време за годишнина скъпия беше решил да ме впечатли с парфюм на сойността на половин заплата/и то не малка/,а на мен ми ставаше лошо от аромата...направо ми беше нетърпим.Обидих човека ,но зарадвах майка му.Точно както го е описала една съфорумка само че за ''евтините ''парфюми.По същия начин се чувствам и като съм ''изложена'' на влиянието на парфюмите на свекърва ми/жена с иначе добър вкус и неограничени възможности/.Е много са ми силни тия аромати а съм виждала колко малко слага......и пак е ужасно силно.
 Защо си мисля,че аромата на една жена трябва да е дискретен,едва доловим.....а не убийствен и преследващ те даже след като си взел душ. newsm78

# 72
  • Мнения: 3 634
И двата за 25 лв. или всеки по 25 лв?
 Откъде?
Всеки по 25лв, може и 1-2лв отгоре да е било. Купихме ги от аптеката на ХИТ-Младост. Мисля, че ги има и в Ремедиум...  newsm78 В Метро и Фантастико съм проверила и няма. Купих и BU - бяло с червени макове, но не е така трайно.

# 73
  • Мнения: 936
Преди време имах светлосиния, но дезодорант. Не беше много траен, но миризмата за мен е вълшбна. Сега ще опитам лилявия и градината.
Пак за тази цена, имах Карлос Моя, лилав. Много топла, нежна миризма, лека и трайна. А на мъжа ми подарих зеления, също е много хубав и траен.

# 74
  • Мнения: 73
Момичета ,навихте ме ,ей.Синия и лилавия ги ползва майка ми и съм свикнала с тях,но минах и помирисах черния и новия аромат-светло лилавия и сага се чудя кой да си взема newsm78Я давайте мнения кой е по-траен??

Общи условия

Активация на акаунт