парфюм C-tru?

  • 23 442
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
здравейте,някоя от вас ползвала ли е тези парфюми, вчера бях в един магазин и много харесах аромата на единия беше с лилаво-черно шишенце,интересува ме дали са трайни, цената му беше 22лв,немога да открия информация в нета и си мисля, че не точно така се пишат парфюмите,затова моля за вашата помощ ако сте ги ползвали,понеже държа на трайността  Peace

# 1
  • Мнения: 2 388
Това са тези, на които Адриана Скленарикова им беше рекламно лице нали?
Ако са те, в Метро са доста по - евтини.

Не съм ползвала. Не мога да дам мнение колко са трайни.

# 2
  • Мнения: 420
открих истинското му име C-thru  ето линк http://novakniga.com/a2/offers.asp?p=2637152&parent=4453  щом е тестер би трябвало да е по траен нали  newsm78

# 3
  • Мнения: 779
 е със то4но същото лилаво се пръсках,..на една приятелка,много ми хареса.и е трайно.и аз мисля да си го взема ..

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Аз имам лилавия и съм много доволна. Траен и невероятен аромат. Една съученичка пък откакто хареса светло розовия Пърл Гарден е изхабила 3-4 шишенца. Аз също харесвам синия и черния.

# 5
  • Мнения: 420
май утре ще ходя до магазина да си го купувам  Flutter

# 6
  • Мнения: 183
Аз ползвам лилавия и съм много доволна от него. Силен аромат, относително траен. Онзи ден майка ми си купи зеления, той също не е лош.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Кята цяло не са лоши ароматите. За парите си заслужават, поне според мен.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 419
Вече около 3 години редовно си купувам точно този Си-тру -черния диамант.Много е траен,препоръчвам го горещо.Но ми се ще някой да каже за останалите-аз освен тъмно лилавия друг не съм ползвала  Rolling Eyes Една приятелка използваше зеления,ама май не беше много траен.. Thinking

# 9
  • Мнения: 223
хубави са много, имала съм 3-4 вида. сега поседно си взех за около 19-20 лева от метро комплект- парф'м4ето, дезодорант и крем за тяло.коледен комплект,много изгоден

# 10
  • Мнения: 3 419
хубави са много, имала съм 3-4 вида. сега поседно си взех за около 19-20 лева от метро комплект- парф'м4ето, дезодорант и крем за тяло.коледен комплект,много изгоден
Ти кой си взе?

# 11
  • Мнения: 3 675
Аз имах синият-аквамарин, да трайни са.

# 12
  • Мнения: 364
И аз ги харесвам, ползвала съм лилавия, зеления и сега последно си взех един в розово шишенце. И много ми харесва като аромат. Доволна съм  Peace

# 13
  • Мнения: 18
Аз ползвам тъмно лилавия. Всички около мен много го харесват  Party

# 14
  • Мнения: 223
bonkaivanova, видях 4е има нов аромат и си взех него да го пробвам- ето този е 
казва се pearl garden.
 Peace

Според мен Си труто се конкурира като вид/цена/ка4ество най ве4е с Be You, и като 4е ли горе долу по едно и също време навлязоха и запо4наха масовите реклами. от 2те пове4е ми допада си-тру.
изглежда ето така- http://eftini.com/images/IMG_5127.jpg - но не е син,а първия дето съм показала,просто не намирам картинка с моя вид в нета

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 12:51 от WHITE DREAM

# 15
  • Мнения: 3 419
WHITE DREAM Аз нещо от това Be Youне съм доволна-нито като трайност,даже и аромат не мога да си харесам.Но наистина Си-труто е добър парфюм за цената си Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 38 703
Вчера ми подариха Аметист и днес съм с него - мирише на люляк и крем, нежен е, но е траен - от сутринта още го усещам.
Имам и Black Diamond / Който ми прилича на новия DKNY/ - -и той е много траен!
Pearl Garden също ми е любим. Аз си го взех за пролетно-летен, но седи добре и на студено.

А някой може ли да ми каже кой Си-тру на кой по-скъп парфюм прилича?

# 17
  • Мнения: 3 419
Вчера ми подариха Аметист и днес съм с него - мирише на люляк и крем, нежен е, но е траен - от сутринта още го усещам.
Имам и Black Diamond / Който ми прилича на новия DKNY/ - -и той е много траен!
Pearl Garden също ми е любим. Аз си го взех за пролетно-летен, но седи добре и на студено.

А някой може ли да ми каже кой Си-тру на кой по-скъп парфюм прилича?
И на мене ми е интересно

# 18
  • Мнения: 3 419
Сега ми дойде на ума,че преди 2 години някъде на един мой рожден ден ми бяха подарили комплект парфюм,дезодорант и огледалце на Си-тру светло синия- Aqua marine.Изобщо не беше траен,особено дезодоранта,едва дочаках да свърши  ooooh! Whistling

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз имах лилавия Heart Eyes (Аметист ли беше, не помня точно името).Много ми хареса Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 504
Преди години имах лилавия,много си го харесвах.Даже май някъде из нас се мотае един,ще взема да си го потърся.За подобните аромати-по магазините има едни парфюмчета- She.Наскоро мирисах червеното,много ми заприлича на ябълката на Нина Ричи. Wink

# 21
  • Мнения: 589
Дъщеря ми ползва нещо такова-лилавия Си-тру.Забранила съм и в мое присъствие да мирише на това недоразумение.На мен ми става лошо от миризмата му-силен,натрапчив...абе,евтин мирис.

# 22
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
От над пет години ползвам лилавия C-THRU - Amethyst.
Има малко промени в дизайна, но като аромат си е същия.



Много рядко използвам нещо друго (всъщност, редувам го с един цитрусов), и то в конкретна ситуация, и отново се връщам към него.
Много жени, които имат възможност, а и ползват много скъпи и хубави парфюми,
съвсем искрено са ми казвали, че много им харесва, и са се учудвали, разбирайки за какво става дума  Grinning

ПП Избягвам да давам квалификации като от горното мнение,
и без толкова гръмки слова може човек да изрази неодобрение.
Как ли пък един мирис може да е евтин  newsm78

# 23
  • Мнения: 811

Точно този ползвам аз! Страхотен е и е много силен и траен! На мен ми го подариха за имения ден преди няколко месеца и оттогава постоянно си го купувам. В комбинация и с дезодоранта издържа през целия работен ден  Grinning Пък колко пъти са ме питали какъв марков парфюм ползвам не е истина  Mr. Green А струва само 12-13 лв.

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Как ли пък един мирис може да е евтин  newsm78



Няма дълбочина, прецизност и остатъчност на нотките от есенциите, които са използвани. Не е характерен. Не е добит след сложно, многократно дистилиране и смесване на скъпи есенции и масла.

Може и по - просто: Ефтин аромат=ефтин парфюм.

Ако аромата не беше ефтин, нямаше и т.н. парфюм да е ефтин.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 914
Ooo, eдно време бяха много популярни. Като излязоха. Аз тогава бях ползвала всички аромати, доволна си бях. Сега гледам има нови. Затрупана съм с парфюми, но ще вземе да ме изкушите с този Pearl  Garden.  Blush

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Подариха ми лилавия за празниците, много е хубав  Peace

# 27
  • Мнения: 156
Ползвала съм зеления и лилавия,доволна съм и са трайни

# 28
  • Мнения: 431
Парфюми ли?
Те не са ли тоалетни води....  Rolling Eyes
Както и да е Simple Smile аз имам део-спрея Pearl Garden, мирише уникално сладко, на бонбонки :> винаги съм се чудила дали и тоалетната вода със същия мирис си заслужава и ето, че ме убедихте. Данке  Hug

# 29
  • Мнения: 3 419
Dominikaр зариби ме с този розовия.Утре ще отида до някоя парфюмерия да го помириша и ако ми хареса да си го взема Heart Eyes

# 30
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
май само на мен ми се струват нетрайни Sad , иначе имах синия и лилавия  Heart Eyes....мммм...миришеха страхотно!!!

# 31
  • Мнения: 1 243

Как ли пък един мирис може да е евтин  newsm78



Няма дълбочина, прецизност и остатъчност на нотките от есенциите, които са използвани. Не е характерен. Не е добит след сложно, многократно дистилиране и смесване на скъпи есенции и масла.

Може и по - просто: Ефтин аромат=ефтин парфюм.

Ако аромата не беше ефтин, нямаше и т.н. парфюм да е ефтин.

еВтин, евтин..колко да е евтин... за 20 лв може да се вземе нещо на Елизабет Арден или Наоми Кембъл и т.н. И все пак специално Си-Тру не са никак лоши, има доста по-кофти миризми за толкова пари. За другото съм съгласна! Peace

# 32
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Nansen, конкретно на въпроса за евтинията ли ми отговаряш?
Т.нар. парфюм всъщност е тоалетна вода, и както написа Bellucci, за подобни пари  може да си вземеш и водичка на Елизабет Арден или Наоми Кембъл, Еsprit и т.н.
Така че, мерилото за евтинджос е нейде другаде, не в парите.

В изказването на olimpia ме подразни единствено непремерената високомерност. Може би всъщност не е нарочно, може би тя наистина се отвращава от аромата, в което няма нищо лошо,
ама незнам дали понякога не е по-добре да си премисляме думите. Някак е неприятно - сума ти народ е казал, че му харесва нещо, и накрая влизаш и пльос - определяш го като посредствено.
Всъщност, хората сме различни, явно само на мен ми направи такова впечатление, може би повредата е в моя приемник.
Радвам се на факта, че въпреки, че мога да си позволя не малко неща от материална гледна точка ( спомням си добре моментите, когато сме си броили стотинките за киселомляко с мъжа ми ), не ми идва отвътре да праскам подобни парвенюшки оценки.

# 33
  • Мнения: 3 419
Nansen, конкретно на въпроса за евтинията ли ми отговаряш?
Т.нар. парфюм всъщност е тоалетна вода, и както написа Bellucci, за подобни пари  може да си вземеш и водичка на Елизабет Арден или Наоми Кембъл, Еsprit и т.н.
Така че, мерилото за евтинджос е нейде другаде, не в парите.

В изказването на olimpia ме подразни единствено непремерената високомерност. Може би всъщност не е нарочно, може би тя наистина се отвращава от аромата, в което няма нищо лошо,
ама незнам дали понякога не е по-добре да си премисляме думите. Някак е неприятно - сума ти народ е казал, че му харесва нещо, и накрая влизаш и пльос - определяш го като посредствено.
Всъщност, хората сме различни, явно само на мен ми направи такова впечатление, може би повредата е в моя приемник.
Радвам се на факта, че въпреки, че мога да си позволя не малко неща от материална гледна точка ( спомням си добре моментите, когато сме си броили стотинките за киселомляко с мъжа ми ), не ми идва отвътре да праскам подобни парвенюшки оценки.
smile3501 Подкрепям напълно!

# 34
  • Мнения: 420
Nansen, конкретно на въпроса за евтинията ли ми отговаряш?
Т.нар. парфюм всъщност е тоалетна вода, и както написа Bellucci, за подобни пари  може да си вземеш и водичка на Елизабет Арден или Наоми Кембъл, Еsprit и т.н.
Така че, мерилото за евтинджос е нейде другаде, не в парите.

В изказването на olimpia ме подразни единствено непремерената високомерност. Може би всъщност не е нарочно, може би тя наистина се отвращава от аромата, в което няма нищо лошо,
ама незнам дали понякога не е по-добре да си премисляме думите. Някак е неприятно - сума ти народ е казал, че му харесва нещо, и накрая влизаш и пльос - определяш го като посредствено.
Всъщност, хората сме различни, явно само на мен ми направи такова впечатление, може би повредата е в моя приемник.
Радвам се на факта, че въпреки, че мога да си позволя не малко неща от материална гледна точка ( спомням си добре моментите, когато сме си броили стотинките за киселомляко с мъжа ми ), не ми идва отвътре да праскам подобни парвенюшки оценки.
smile3501 Подкрепям напълно!


И аз съм на това мнение  Peace

# 35
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
А, значи, да не търся отверката, за да завинтвам болтчето  Mr. Green
Викам си, да не би само аз да се извъдих тъй чуФствителна, ама не било така  Grinning

# 36
  • Мнения: 1 243
А, значи, да не търся отверката, за да завинтвам болтчето  Mr. Green
Викам си, да не би само аз да се извъдих тъй чуФствителна, ама не било така  Grinning

 hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 157
 Днес си пръснах на едната китка тестер с Pearl garden,а на другата- Black diamands. Black diamands след няколко часа е несравнимо по-силен, отколкото другият. А иначе в началото в магазина ми хареса повече pearl garden. Защо така се получава? Thinking нали са на един производител?

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Си-тру -черния диамант.Много е траен,препоръчвам го горещо.

Само този съм ползвала. Останалите аромати не ми харесват. Сравнително траен е наистина.

Като цяло не са нещо особено.

# 39
  • София
  • Мнения: 38 703
Днес си пръснах на едната китка тестер с Pearl garden,а на другата- Black diamands. Black diamands след няколко часа е несравнимо по-силен, отколкото другият. А иначе в началото в магазина ми хареса повече pearl garden. Защо така се получава? Thinking нали са на един производител?

Според мен, си е съвсем нормално да са с различна трайност. Просто са два различни аромата.
Дори и скъпи парфюми на една марка, ако са цветно-плодов и малиново-вечерен /както са Градинката и Диаманта/ ще седят различно и с различна трайност.

Аз в момента още усещам Градинката, а си я пръснах в 10 часа сутринта.

# 40
  • Мнения: 811
С "Градинката" и аз се пръснах тази сутрин в 8, все още се усеща, но вече доста леко. Бих казала, че издържа работния ден  Grinning

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.

# 42
  • Мнения: 157
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.

 Жълт ли? Не съм виждала

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.

 Жълт ли? Не съм виждала

Има-Топаз мисля, че беше. Много ми хареса на мен.

# 44
  • Мнения: 157
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.

 Жълт ли? Не съм виждала

Има-Топаз мисля, че беше. Много ми хареса на мен.

А аз днес видях една нова серия, в нови опаковки, но не ги разгледах по-подробно. Да не е от тях?

# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.
л

 Жълт ли? Не съм виждала

Има-Топаз мисля, че беше. Много ми хареса на мен.

А аз днес видях една нова серия, в нови опаковки, но не ги разгледах по-подробно. Да не е от тях?

Аз мисля, че е стар жълтия. Има го от много време.

# 46
  • Мнения: 1 179
Имам лилавия и съм много доволна. Не е скъп,а ухае великолепно!Преди известно време имах и светлосиния,също е много добър,но нетраен! Peace

# 47
  • Мнения: 157
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.
л

 Жълт ли? Не съм виждала


Има-Топаз мисля, че беше. Много ми хареса на мен.

А аз днес видях една нова серия, в нови опаковки, но не ги разгледах по-подробно. Да не е от тях?

Аз мисля, че е стар жълтия. Има го от много време.

Да, днес го помирисах. хареса ми

# 48
  • Мнения: 1 045
Nansen, конкретно на въпроса за евтинията ли ми отговаряш?
Т.нар. парфюм всъщност е тоалетна вода, и както написа Bellucci, за подобни пари  може да си вземеш и водичка на Елизабет Арден или Наоми Кембъл, Еsprit и т.н.
Така че, мерилото за евтинджос е нейде другаде, не в парите.

В изказването на olimpia ме подразни единствено непремерената високомерност. Може би всъщност не е нарочно, може би тя наистина се отвращава от аромата, в което няма нищо лошо,
ама незнам дали понякога не е по-добре да си премисляме думите. Някак е неприятно - сума ти народ е казал, че му харесва нещо, и накрая влизаш и пльос - определяш го като посредствено.
Всъщност, хората сме различни, явно само на мен ми направи такова впечатление, може би повредата е в моя приемник.
Радвам се на факта, че въпреки, че мога да си позволя не малко неща от материална гледна точка ( спомням си добре моментите, когато сме си броили стотинките за киселомляко с мъжа ми ), не ми идва отвътре да праскам подобни парвенюшки оценки.

Напълно съм съгласна с теб.
Искам да попитам кой от цветовете на Си-тру не е сладникав. Не съм ползвала досега такъв парфюм, но не обичам сладникави миризми. Иначе от Bi-es не съм доволна. Много е нетраен.

# 49
  • Мнения: 157
Напълно съм съгласна с теб.
Искам да попитам кой от цветовете на Си-тру не е сладникав. Не съм ползвала досега такъв парфюм, но не обичам сладникави миризми. Иначе от Bi-es не съм доволна. Много е нетраен.
 
 
Най-добре ги помириши. За емн зеленият например изобщо не е сладникав, а цитрусово-свеж? /не че съм специалист, но така го определям/

# 50
  • Мнения: 1
roslem, не са сладникави зеления - Emerald, който ми е фаворит, и синия Aqua Marine.
Това са ароматите, които ми харесват. Останалите никак не ми допадат - а като гледам те са по-предпочитани от останалите момичета.

# 51
  • Мнения: 1 045
Благодаря ти за отговора Деничка. Но май mynichka е права, че трябва да се помиришат и тогава да преценя. Мисля че преди време съм мирисала синия и май ми хареса. В момента имам парфюм , но обичам да ги сменям и ще отида до някоя парфюмерия за проба.

# 52
  • България
  • Мнения: 3
Още един положителен глас за C-tru.Аз имам от зеленият и синият.Много са трайни и миришат невероятно.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Вчера се сдобих с Топас-жълтия и много ми харесва.

# 54
  • Мнения: 5 478
Бройте ме и мен във фен-клуба  Grinning
Лилавит и зеленият са ми любими. Червеният също е хубав, но ми идва малко тежък. Според мен са доста трайни.

# 55
  • Мнения: 157
Вчера се сдобих с Топас-жълтия и много ми харесва.
Да си го ползваш със здраве!

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Вчера се сдобих с Топас-жълтия и много ми харесва.
Да си го ползваш със здраве!

Мерси.   bouquet

# 57
  • Мнения: 16
Аз съм ползвала Пърл Гарден и много ми харесва аромата ,и тези дни се замислих пак да си взема.

# 58
  • Мнения: X
И от мене един положителен глас за лилавия. Peace Мисля че и синия е хубав, нямам много спомен, но определено щом съм го запомнила значи другите пък хич не ми харесват...По скоро просто не са мой тип.
П.П. Обаче мисля че това са по-летни миризми....незнам защо така.

# 59
  • Мнения: 3 316
аз много харесвам синия  Peace

# 60
  • Мнения: 117
И аз се присъединявам към привържениците на C-Thru. Аз лично използвам Aqua Marine и миризмата му е много нежна, но като че ли не е много трайна. Смятам, че не може да се говори за евтини и скъпи миризми. Аз също си купувам и скъпи парфюми, но определено повечето скъпи са такива заради марката. Едва ли някой може да отрече, че има отвратителни миризми сред т.нар. маркови парфюми. C-thru си е много хубав, така че ако си намерите подходящия няма да съжалявате.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 420
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 274
В Сани ги има по 15лв, има и тестери, днес ги помирисах - лилавият най-много ми хареса, и розовия с цветенца. Зеленият също е хубав  Peace

# 63
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes
а с доставката не ти ли идва пак толкова?

# 64
  • Мнения: 420
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes
а с доставката не ти ли идва пак толкова?

с доставката ми излиза общо 16лв , 3лв е за цялата страна, 16лв за 75мл а в Сани ги видях за 15лв 35мл... Thinking

# 65
  • Мнения: 157
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes

Браво на теб! Направо ме зариби и аз да си поръчам!@ Относно тестерите- не се притеснявай. В магазина си сложих на китката от черните диаманти и беше ужасно траен-към 24ч, докато се  изкъпя. А после като си купих водичката...е,ами въобще не е същото! В тестерите е истината. Мъжът ми също си поръчва от този сайт и е много доволен. А пък и цената е супер. 13 лв. по принцип е цената за 30мл, а твоят е 75! На голяма далавера си!

# 66
  • Мнения: 420
момичета поръчах си парфюма от този сайт  http://www.911.bg/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offers& … =1071&order=4  понеже тук 75мл е 13лв а по магазините е над 20лв 75мл, но ме притеснява че пише тестер???  newsm78  мисля че тестерите са по трайни от парфюмите или се лъжа,моля кажете ми за да се успокоя  Rolling Eyes

Браво на теб! Направо ме зариби и аз да си поръчам!@ Относно тестерите- не се притеснявай. В магазина си сложих на китката от черните диаманти и беше ужасно траен-към 24ч, докато се  изкъпя. А после като си купих водичката...е,ами въобще не е същото! В тестерите е истината. Мъжът ми също си поръчва от този сайт и е много доволен. А пък и цената е супер. 13 лв. по принцип е цената за 30мл, а твоят е 75! На голяма далавера си!

Благодаря, успокои ме  Hug да кажа още нещо снощи късно пуснах поръчката и днес сутринта ми се обадиха за потвърждение и казаха,че до събота на обяд ще е при мен,ще пиша като го получа  Peace

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479


Този аромат ползвам, но дезодорант. Супер траен е, направо невероятен. Напоследък го ползвам даже вместо парфюм  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 13 627
Тоя червения на мене ми прилича малко на Амор Амор на Кашарел. Иначе имам лилавия, той също много ми напомня на друг, но не мога да се сетя на кой. Те май всичките приличат на някой известен парфюм!?  За цената си са добре, трайни са но и като мине време миризмата става малко натрапчива. Ама най-много ме харесват шишетата, с тея камъчета дето плуват вътре! Много оригинална идея Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 634
Малко спам, но спазвам ценовия диапазон... Купихме си мъжки и дамски "Nike" 100мл около 25лв. Този на съпругът ми е много траен, моят не съм го пробвала! Той е фен на Hugo Boss, а купихме Nike от чисто любопитство. За първи път усещам толкова траен аромат върху дрехите и кожата му.  hug

# 70
  • Мнения: 157
... Купихме си мъжки и дамски "Nike" 100мл около 25лв.

И двата за 25 лв. или всеки по 25 лв?
 Откъде?

# 71
  • Мнения: 4 443
Смятам, че не може да се говори за евтини и скъпи миризми. Аз също си купувам и скъпи парфюми, но определено повечето скъпи са такива заради марката. Едва ли някой може да отрече, че има отвратителни миризми сред т.нар. маркови парфюми. C-thru си е много хубав, така че ако си намерите подходящия няма да съжалявате.  Simple Smile



Добре,че има и други които мислят като мен.Вече бях взела да се притеснявам ConfusedПо принцип най-много ми допада жълто BU ,имам светлосин C-thru ,но определено е доста по нетраен.Преди време за годишнина скъпия беше решил да ме впечатли с парфюм на сойността на половин заплата/и то не малка/,а на мен ми ставаше лошо от аромата...направо ми беше нетърпим.Обидих човека ,но зарадвах майка му.Точно както го е описала една съфорумка само че за ''евтините ''парфюми.По същия начин се чувствам и като съм ''изложена'' на влиянието на парфюмите на свекърва ми/жена с иначе добър вкус и неограничени възможности/.Е много са ми силни тия аромати а съм виждала колко малко слага......и пак е ужасно силно.
 Защо си мисля,че аромата на една жена трябва да е дискретен,едва доловим.....а не убийствен и преследващ те даже след като си взел душ. newsm78

# 72
  • Мнения: 3 634
И двата за 25 лв. или всеки по 25 лв?
 Откъде?
Всеки по 25лв, може и 1-2лв отгоре да е било. Купихме ги от аптеката на ХИТ-Младост. Мисля, че ги има и в Ремедиум...  newsm78 В Метро и Фантастико съм проверила и няма. Купих и BU - бяло с червени макове, но не е така трайно.

# 73
  • Мнения: 936
Преди време имах светлосиния, но дезодорант. Не беше много траен, но миризмата за мен е вълшбна. Сега ще опитам лилявия и градината.
Пак за тази цена, имах Карлос Моя, лилав. Много топла, нежна миризма, лека и трайна. А на мъжа ми подарих зеления, също е много хубав и траен.

# 74
  • Мнения: 73
Момичета ,навихте ме ,ей.Синия и лилавия ги ползва майка ми и съм свикнала с тях,но минах и помирисах черния и новия аромат-светло лилавия и сага се чудя кой да си взема newsm78Я давайте мнения кой е по-траен??

# 75
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Пак за тази цена, имах Карлос Моя, лилав. Много топла, нежна миризма, лека и трайна. А на мъжа ми подарих зеления, също е много хубав и траен.
ммммм...мъжа ми имаше такъв - много беше хубав и траен, и дамския е страхотен Peace

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Момичета ,навихте ме ,ей.Синия и лилавия ги ползва майка ми и съм свикнала с тях,но минах и помирисах черния и новия аромат-светло лилавия и сага се чудя кой да си взема newsm78Я давайте мнения кой е по-траен??

До тук, което изчетох беше че черния диамант е най-траен от всички. Според мен всички C-Thru са еднакви по трайност, а Пърл Гарден една съученичка изхаби 3-4 флакона и мога да кажа, че мирише много и е доста траен. Аз лично преди имах дезодоранта Бляк даймънд, а сега имам жълтия и лилавия парфюми и съм много доволна. Препоръчвам ги.  Peace

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Бяха ми подарили лилавия. Траен е и миу хареса.

# 78
  • Мнения: 420
момичета днес ми пристигна парфюма от сайта,без капачка е,но може би защото е тестер, много е хубав,доволна съм от покупката си  Joy

# 79
  • Мнения: 157
момичета днес ми пристигна парфюма от сайта,без капачка е,но може би защото е тестер, много е хубав,доволна съм от покупката си  Joy
  Е, браво, браво, радвам се. 3 лв. ли беше доставката за страната?

# 80
  • Мнения: 420
момичета днес ми пристигна парфюма от сайта,без капачка е,но може би защото е тестер, много е хубав,доволна съм от покупката си  Joy
  Е, браво, браво, радвам се. 3 лв. ли беше доставката за страната?

да 3лв е, със speedy работят  Peace

# 81
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
А правят ли доставки извьн Бьлгария? newsm78
И ако може да ми кажете цени на доставките или кьде да попитам Praynig
Че много ме заинтригувахте с тези парфюмчета Blush

# 82
  • Мнения: 113
май само на мен ми се струват нетрайни Sad , иначе имах синия и лилавия  Heart Eyes....мммм...миришеха страхотно!!!
И аз имам C-Thru от миналата година ама аз съм си пестелива Grinning Моя е зелен и на мен не ми се струва много траен, но може би не слагам достатъчно. Иначе мирише много добре Simple Smile
момичета днес ми пристигна парфюма от сайта,без капачка е,но може би защото е тестер, много е хубав,доволна съм от покупката си  Joy
Моя също е тестер и е без капачка, така че е нормално Simple Smile

# 83
  • Мнения: 3
Ароматът C-thru ми е един от любимите, лилавия и зеления са страхотни! И най-важното са трайни!  yes Не знам дали вие сте обърнали внимание, но спрея C-thru има по-различен аромат от тоалетната вода, която има някак особен натрапчив мириз, така че аз ползвам само спрея..

# 84
  • Мнения: 3 419
Авторката на темата пусни една анкета кой е любимия аромат от си-труто.Ще бъде интересно  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 411
Ползвам всичките аромати.
Най-много ми харесва черния диамант.

# 86
  • Мнения: 157
Ароматът C-thru ми е един от любимите, лилавия и зеления са страхотни! И най-важното са трайни!  yes Не знам дали вие сте обърнали внимание, но спрея C-thru има по-различен аромат от тоалетната вода, която има някак особен натрапчив мириз, така че аз ползвам само спрея..
Да, забелязала съм И на мен повече ми харесва спреят. Говоря за зеления.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 672


Имам този, траен е и приятен.

# 88
  • Мнения: 157
А правят ли доставки извьн Бьлгария? newsm78
И ако може да ми кажете цени на доставките или кьде да попитам Praynig
Че много ме заинтригувахте с тези парфюмчета Blush
Пробвай да напишеш speedy w google и да провертиш доставките за чужбина

# 89
  • Мнения: 13 627
Днес пробвах жълтия, наистина доста прилича на Pure Poison. А червения е мноого идентичен с Amor Amor. Oпитвам се да се сетя Aque Marine на какво прилича, много ми е познат също! Някой да има идея?

# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Днес пробвах жълтия, наистина доста прилича на Pure Poison. А червения е мноого идентичен с Amor Amor. Oпитвам се да се сетя Aque Marine на какво прилича, много ми е познат също! Някой да има идея?

Значи не съм се заблудила, че жълтия прилича на Pure Poison.  Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 38 703
Днес пробвах жълтия, наистина доста прилича на Pure Poison. А червения е мноого идентичен с Amor Amor. Oпитвам се да се сетя Aque Marine на какво прилича, много ми е познат също! Някой да има идея?

Нямам идея за Aqua Marine, но продължавам списъка с приликите.

Black Diamond - DKNY Night Delicious
Pearl Garden - Rumeur 2 Rose Lanvin

# 92
 В метро по колко вървят парфюмите 50мл,някой знае ли?

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
В метро по колко вървят парфюмите 50мл,някой знае ли?

Мисля, че няма 50 мл а по 30 и 75.  Peace

# 94
  • Мнения: 13 627
Сетих се на какво ми прилича лилавия: на Laura на Laura Biagiotti

# 95
Някой знае ли дали още може да се намери някъде най-старото лилаво C-thru? Казваше се Magic  Thinking
Мерси предварително.

Общи условия

Активация на акаунт