Отговори
# 330
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 943
Жаси, солетите са във въглехидратния ден. Има обаче едни на Chio в кутийка, които са изцяло от картофено брашно. Тях може да ядеш в деня за варива.
Мишонче, няма проблеми за витамините. А без закуска се свиква бързо. Grinning

# 331
  • Мнения: 219
Много пишете бе фиданки. Нямате изчитане.
Аз казах ли ви, че посните шоколадови квадрати станаха мн добре и мъжа ми ги хареса? Simple Smile Аз вчера ви бях чела и щях да пиша, ама нещо ми се скапа експлорера, и така и не успях. И сега не помня какво щях да казвам, но както и да е. Не сте пропуснали много  Mr. Green
Днес съм станала в 10ч, но така ми се спи, не знам защо така. Хубаво, че поне парното вече е като хората, та е по-топличко Simple Smile

Айде лека вечер, че и без това не знам какво да пиша!

# 332
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Жане, не се шашкай! Какво са 2-3 килограмама на фона на 10. Нали си спомняш ние като купихме новия кантар и се оказа че съм с 10 кг по тежка.  Embarassed Тежко го преживях, но ми мина вече. Иначе независимо колко си била като си започнала диетата, ти пак си си свалила толкова килограми колкото ти показва линията. Важна е раликата, не точната цифра. Изпратила съм ти на пощата нещата за които ме помоли. Пиши как върви!  Hug
Адашке, ти да не се откажеш! Дай да покажем кой е по-голям инат.
Дес, и на теб съм ти отговорила, но не мога да ти изпратя съобщението нещо.  newsm78 Продължавам да опитвам.  Peace
Ани, Ели, Иринка, Цвети, Деси  Hug
Новите мацки, как сте? Харесва ли ви при нас?   bouquet
Тоничка, добре вървиш, като се има в предвид колко малко имаш да сваляш.  Peace
Хайде лека вечер на всички!  Hug

# 333
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 943
Стел, много ти се радвам на линийката. Гледам, че килцата се топят, браво!  Peace
Цвети,  Hug Нормално е да ти се спи. То бебчето си иска своето.  Grinning А у нас парното продължава едва да крета.  Thinking Всички вентили са на max и въпреки това в стаите повече от 16 градуса не може да качим. Писна ми вече.  Twisted Evil Crossing Arms

# 334
Сега видях поздравленията за рождения ми ден! Мерси много,момичета!   bouquet Аз точно чаках да мине празненството и да почвам диетата. Така че от утре съм плътно с вас и си преброих дните - трябва да съм на режима до 11 април. Толкова далече ми изглежда, но ще издържа, надявам се. Пък  и  това е точно средата на пролетта , за лятото ще съм в перфектна форма, ако всичко се развива по план.
Аз реших и успоредно с диетата ще правя упражненията на Синди Крауфорд и възнамерявам да ходя 2 пъти седмично на фитнес. Мисля си,че така ще ускоря процеса и ефективността на отслабването и после може би по-ленсо ще задържа свалените килограми. Аз именно от това се притеснявам- задържането после. Миналата пролет спазвах Дюкан- връсна ми от месо, но нямах прегрешения. Стигнах заветните 50 кг,които са ми цел , 6 месеца по-късно обаче- тоест сега, пак си възвърнах килограмите. Надявам се,че сега като съчетая всичко със спорт, ефектът ще е по-траен Simple Smile НО за захранването ще му мислим към 12 април  Joy Сега аз тържествено обещавам да нямам прегрешения и от утре да диетуваме заедно . Лека вечер на всички  Laughing Simple Smile Simple Smile

# 335
  • Мнения: 99
Стел права си, че при теб така се случи с новия кантар. Ами аз да си призная очаквах разлика(но си виках дано да е в другата посока hahaha). Иначе си права, че свалената цифра на кг. си е толкова но просто старта е бил по-висок #Cussing out. Сега поне зная колко точно съм защото вярван, че този кантар е добър(цифров си взех за тамън 30 лв. Whistling.....ама нали да се слабее и ми трябва нищо по-точно и което да отчита и малките разлики Peace)Благодаря ти з материалите-сега отивам да си проверя пощата. А и да щях да забравя-много ме е яд че не си намерих овесени трици. Ходих в Кауфлан и познай....всичките бяха свършили #Crazy.....тия хора само трици ли купуват hahaha(станали са май Дюканки hahaha)
Стел Hug Hug Hug

# 336
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Стел, много ти се радвам на линийката. Гледам, че килцата се топят, браво!  Peace
Благодаря ти!  Hug Още по-хубаво ми става така и се амбицирам.
Миналата пролет спазвах Дюкан- връсна ми от месо, но нямах прегрешения. Стигнах заветните 50 кг,които са ми цел , 6 месеца по-късно обаче- тоест сега, пак си възвърнах килограмите.
На мен пък 90 дневната диета ми действа като задържаща. Миналата година спазвах 52 дни БВД и веднага след това 90 дневната. След нея не качих нито грам! Сега мисля след Дюкан направо тук да се тупна пак и да ползвам тази за задържане.
Жане, можеш и без трици да започнеш. Не е фатално. Или си вземи пшенични, но внимавай с тях, по по-малко, че подуват стомаха. В "Била" няма ли? Абе и тука е така, всичко свършва много бързо, имам чувството че целия град се храни по Дюкан.  hahaha

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 20:44 от Stelxen

# 337
  • Мнения: 99
Стел мерси за пощата Hug А Лулу е напълно права-аз също много се кефя на линийката ти, която з няколко дни мръдна толкова много Hug

# 338
  • Мнения: 1 073
             


                                                             Stelxen    newsm51  

# 339
  • Мнения: 484
Жани,овесени трици има в едно магазинче за диабетични стоки в сградата на ДЗИ-то на първият етаж.

Стел, и всички останали Hug

Ани,миличка ти как си? Hug

Ели,ти къде си?  bouquet

Аз направих тортите,правих и сладки и вече краката не ме държат  ooooh!,а  МЦ ми е толкова обилен,че направо  #Crazy Сега отивам да къпя децата и по-късно пак ще пиша.

Момичета,някоя от вас може ли да копира първата страница и да пусне нова тема,че ще ни заключатаз пробвах да копиерам,но не мога

# 340
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Как сте момичета  Grinning. Гледам минусчета има- само така  Hug

Жани и аз така преди време сее изненадах неприятно от електронния кантар, даже си даржах и механичния в кътщи и не исках да го изхвърлям, че ми харесваше какво показва  Crazy

Днес, май, само аз лунувам. Цял ден съм на 4 чая с мед и вода. След малко се запътвам към леглото, че д ане навляза  глада криза, а и да съм свежа за първия работен ден утре.
Интересно ми е, дали кантара ще покаже някакъв минус- все пак доста свалих за 6 дена- 2 кг, като се има на впредвид, че целя 5. Надявам се поне да съм ги преполовила след лунната. Утре съм на плодове, едва чакам  Grinning

Спокойна вечер на всички   bouquet

# 341
  • София
  • Мнения: 5 760
mishonka95,там е работата,че днес ми е плодовия ден,а плодовете ми раздразват стомаха Rolling Eyesза това не ям! Confused
Утре поне ще хапна по така!

Аз се чувствам страхотно сред вас! Hug
Много сте мили! Heart Eyes
Пък и за 4 дни 2 килца ехеее...... Crazy
Днес съм на 2 мандаринки и на ябълка 1! Rolling Eyes
Притъпи ми се глада но сега пак ме подкараа Mr. Green
Май ще пия чай и така!

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 21:24 от /X/ ♥Димяни ♥

# 342
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 943
Димяни, smile3501
Бобче, стискам палци за утре и да ти върви като по вода.  Peace Hug
Иринка, малеее как издържаш при вида на толкова хубави сладки неща около теб.  Crazy На мен това ми е основната слабост.  Embarassed
И аз съм от тези с двете леви ръце, така че не разчитайте на мен да пусна темичката. Embarassed

# 343
  • София
  • Мнения: 5 760
Лулу,сега прая хек и картофена салата и ми се стичат лиги  Confused

# 344
  • Мнения: 484
Lulumba,то и на мен ми е трудно и понякога неиздържам,а днес в любимият ми въглехидратен ден да не ям нищо цял ден  Cry По-късно или утре сутринта ще ви покажа какво творих днес

Общи условия

Активация на акаунт