Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 760
mu6morok,плодове не смесваш в смисъл ядеш е 10,00 -мандарини в 13,00-портокал и така!
За ядките знам че е добре да се ядат орехи и бадеми но в сурово състояние и пак да не се смесват!
Рецептата която си дала смятам,че е подходяща за белтъчния ден!

# 301
  • Мнения: 440
Добро утро на всички!Аз и вчера се издъних,но с това кръвно не зная какво да правя - пак ми беше много зле.Днес съм си в нас и съм решила да намаля дозата на хапчетата ,като си следя и кръвното .Дано да има резултат.Закусих един грейпфрут и сега пия чай.
Лек ден на всички и много минуси.

# 302
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро, хайде на по чайче с мен  Grinning



Вчерашния ми въглехидратен ден хич не ми хареса. много тежко ми стана от него, явно стомаха се посвива от диетата и решавам по- полека да го карам от сега нататък.
Ох тук е все още тъмно навън и такааа ми се спи, но Йована не прощава- събуди се дива и щастлива и отвори гладна паст  Laughing.
Неделите са ми най- тежки- голяма скука е, тук нищо не работи и се чудя какво ще я правя, че и навън е буря. Остава ми детската библиотека като вариант и Капела Плей работи в нделя, но са и втръснали до болка. За гости- не става, че никой от приятелите ни още не се е върнал от родината. Та, така, надявам се в тая скука да не си разваля лунуването от отегчение  Praynig

Стели- триците приемаш ли ги сутрин- те много спомагат за перисталтиката. Аз като си хапвах триците и после чаша голямо кафе и работата си идваше на мястото.  Peace

# 303
  • София
  • Мнения: 211
Привет и ои мен! Благодаря за топлото посрещане  Hug и специално на Тинчето  Wink
svetli333, много кофти това с кръвното...дано си по-добре!
bob4enka, мерси за чайчето! Там по тая тъмница незнам как я карате, но с такова съкровище в подписа ти съм сигурна, че няма скука  Heart Eyes
Днес ми е едва втори ден и май прегреших...сложих си малко мед в кафето, а видях, че мед само във въглехидратния може  Sad Значи ли това, че трябва да се науча да пия кафето без никакви подсладители или с малко мед/захар не се брои  Rolling Eyes

# 304
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Бобче, мерси за чайчето.  Hug
Хайде от мен пък по кафенце.

И закуска

# 305
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета. Вие сте страхотни   bouquet
Аз от петък ви чета и вече съм убедена, че това е и моята диета
Утре и аз съм на старта.
Като стана въпрос за кафенце (много си го пийвам, но сладичко), мога ли да слагам подсладител поне вместо захар?
От днес зарибявам и мъжо. И той все си говори как ще почва диета,..ама... ooooh!
Айде, лек ден на всички

# 306
  • София
  • Мнения: 5 760
Добър ден и от мен!
Днес още не съм хапвала иначе ми е плодовия ден но се чудя дали да не карам само ан вода и чай... Thinking ще видя как ще се чувствам и тогава ако не ми прималее така ще я карам ако не ще си мина на плодчета! Peace

# 307
  • Мнения: 29
от понеделник започвам 90дневната диета но се колебая между тази и на Дюкан коя е по-добра newsm78 Thinking Rolling Eyes

# 308
  • Мнения: 1
Здравейте на на всички.Аз съм нова във темата но реших и аз да се включа така по край вас се надъхвам и ще мога да спазвам стриктно диетата ,която съм е започнала преди два дена т.е днеска ми е трети и съм само на въглехидрати.Пробвах със Дюкян но от това пилешко вече ми писна сега като видя пиле и не знам какво ми става.Реших да почна 90 дневната понеже има разнообразие на храна което ме радва.В момента тежа 67кг и целта ми е да стана 58.

# 309
  • София
  • Мнения: 5 760
Аз хапнах 2 мандаринки просто ми прималя,а и вчера хапнах мъничко може би за това!
Днес ще си карам на плодове! Party

 sladkata meri,има тема и за Дюкан прочети и си прецени кое ще е по добро за теб пък и малко по напред в тази тема има писано и за Дюкан! Hug

 Hug

# 310
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки Hug
Добре дошли на новите кандидат-фиданки  bouquet
Диетката си я бива и се сваля Peace Жалкото при мен е че вече не ми действа и искам не искам ще трябва да минавам на Дюкан....Стискайте ми палци да издържа и най-после да успея да стана с килограми които искам Praynig
А сега следобедно кафенце:

# 311
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Добре дошли на новите момичета.   bouquet
Жане, мерси за кафенцето. Аз използвам намалението, че днес съм на въглехидрати и след като си похапнах доволно сега пийвам здраво подсладено какао.  Grinning Между другото за първи път опитах прословутите миражки. Страхотни са!  Peace
Сладката Мери, за Дюкан нищо не мога да кажа, защото никога не съм я правила, но за тази диета гарантирам, че е страхотна. Не те изнервя, ядеш разнообразна храна и най-важното - свалят се кг и см. Аз я правя за втори път в рамките на една година и съм много доволна.  Peace

# 312
Здравейте,момичета! Както обещах в началото на седмицата- от утре съм плътно с вас. Надявам се да е успешен режимът. Аз искам да сваля 6 кг. И по-важното- да ги задържа после. Дано стане ! И така- моят старт на режима: 12.01.09  newsm10

# 313
  • Мнения: 102
Здравейте момичета  Simple Smile
bob4enka, благодаря за ароматното чайче  Hug
Деси, кафенцето ти е невероятно  Hug
Жани, и твоето е върхат  Hug
Какво да ви кажа, днес нали е пълнолуние и аз колко ви набивах в главата, че ще го спазя, ама не било така.
Снощи лунувах до 03,30 в механата, прибрах се и към 03,45 вече се бях паркирала в леглото. Тази сутрин се надигнах като опулен опосум в 11,00 и озверяла от глад. По нататъка няма да обеснявам какво стана, но вие си ме обичате и няма да ми се карате, пък и аз вече не съм на режимчето и такива волности веднъж в седмицата може Simple Smile Само ме е яд, че тази волност съвпадна с пълнолунието, но до утре на обяд ще карам на течности, т.е. днес без вечеря.
 Hug ви всичките и ви желае много свалени кг. през  новата седмица, а на новите добре дошли и успех с режимчето.
Деси, и аз преди малко ги опитах Миражките  Wink ама нали знаеш те са ми запазена марка, какво ли бих правила без тях Heart Eyes
Поздрави Ели.

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Благодарско за кафенцето Hug
Огромно благодаря на всички момичета /няма да ви изброявам поименно, защото може да пропусна някого Blush/, които подробно отговаряте на всичките ни въпроси, въпреки че сигурно сте ги разисквали нееднократно в старите теми   bouquet   bouquet   bouquet
Моят плодов ден върви трудно. Изобщо не обичам плодове и ми е зле на стомаха, но ще устискам Rolling Eyes Сутринта си пих фреша от грейпфрут, в 13 часа хапнах половин малък ананас /че нали и той уж топял мазнини Mr. Green/ и сега се наливам с чай, и чакам да минат още час- два, че да хапна мандарини или ябълка. Днес кантарът не отчете промяна от вчера, но 2кг. за три дни са си супер резултат за мен Flutter

Общи условия

Активация на акаунт