97 СОУ "Братя Миладинови" в ж.к. Люлин

  • 35 600
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Е, все пак има малка разлика между дете в 5-ти клас, и дете в 1-ви клас, което за първи път стъпва в училище, не мислиш ли?
За мен /както и за детето ми/няма проблем! Когато учителите са на място и си вършат работата - всичко е о.к.  Peace

# 16
  • Мнения: 3 506
Напълно си права, само дето последното е все по-рядко срещано явление за съжаление  Confused Това налага цялото вглеждане и оглеждане и на другите обстоятелства, при които ще се учат децата ни. То ако можеше да се разчита, че всички учители са си на място и си вършат работата, поне половината от темите в този подфорум нямаше да ги има...

# 17
За актуална информация, новини относно приемане на ученици, галерия и т.н. , посетете http://97-sou.com

# 18
като родител на две деца ,живеещи в люлин съм обходила и трите училища-33,96 и 97.33 основно,няма нищо общо с езиковата гимназия.това са си две съвсем различни училища,общото е ,че и двете са полуразрушени, 96 си я кара на стара слава,а с най-хубава база и с най-добра организация е 97.

# 19
Много съм против 97-мо , защото аз съм учила там до 8-ми клас и всички простотии които ги правят сега децата в у-ще / пушене, секс, наркотици и др. /  ги имаше и тогава без проблемно.

Не смятам, че личните ти спомени от училищните тоалетни засягат някой тук. Подобни изказвания не са нищо повече от излишно похабяване на клавиатурата.

# 20
относно изказването на Godfather - незнам вие от колко време живеете в Люлин , но аз съм тук от три годишна възраст и съм видяла  доста неща в квартала и колкото хубави и толкова наистина грозни. Не си спомням да имам конкретни  лични спомени от тоалетните , но много чужди имам , но да се върнем в сегашно време имам няколко приятелки децата им учат там  и мнението им е същото като моето без да изпадам в подробности.Само ще ви кажа, че района е такъв , в който може да очакваш всичко, колкото и да е добро училището като материална база, преподаватели... А най- страшното са дилърите , които обикалят и в двора и около него.Но ако не сте от София  /Люлин /няма как да знаете тези неща.   newsm10

# 21
  • Мнения: 118
Моята дъщеря е 3-ти клас в 97-о СОУ и аз съм доволна за сега. Обиколих и 3-те у-ща, дори в 33-то бяхме в предучилищна група, и се разочаровах, това у-ще се крепи на стара слава. Условията в 97-о са добри, навсякъде е чисто и ремонтирано, влезте в сайта на у-щето и разгледайте, всичко дето го пише е истина. Не знам какво против имате ромчетата, но проблеми до сега нямаме, някой от тях са доста добри ученици. Освен това стаите на децата от 1 до 4-и клас са отделени с решетка и часовете им се разминават от тези на големите т.е. малки и големи не се засичат много. Има стол, в който готвят много добре. Това е моето мнение не агитирам никой.

# 22
  • Мнения: 6 274
Аз съм учила там 11 години.
Дъщеря ми завърши 4 клас там тази година.
Големият ми син наесен ще е 1 клас там.
От всички люлински училища, 97 СОУ е най- доброто според мен.
За дилъри и тем подобни, ако си мислите, че в другите училища ги няма, жестоко се лъжете.
Както каза една мама преди мен - ако учителите са там и си вършат работата, няма какво да ви притеснява.
А именно заради учителката, синът ми тръгва от 6 годинки на училище.
Страхотна жена, невероятен педагог, истински приятел на децата.
То и за това напливът към нея е огромен.
Що се отнася до руския език, и аз не исках да е втори за дъщеря ми, но се оказа, че няма друг избор.
Както и да е, все ще го преживеем.
Пак казвам - по мое мнение 97 СОУ си е най- добрия избор, в сравнение с останалите.

# 23
  • Мнения: 1 615
Аз също в крайна сметка я записах в него - детето само си го хареса най-много. Или това вече ви го споделих? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6 274
Аз също в крайна сметка я записах в него - детето само си го хареса най-много. Или това вече ви го споделих? Simple Smile

Не знам, май съм пропуснала.
 Blush
Кой клас ще е детенцето?

# 25
  • Мнения: 1 615
В 1-и, Джиличке - май аз я пуснах тая тема Simple Smile Та отчитам се, искам да кажа Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 274
В 1-и, Джуличке - май аз я пуснах тая тема Simple Smile Та отчитам се, искам да кажа Simple Smile

Ясно, че в Първи.  Peace
Имах предвид при коя госпожа.

# 27
  • Мнения: 1 615
Oпа! Simple Smile Ма съм и аз една голяма бяла птица... Simple Smile
При г-жа Милетиева е. Мнения?

# 28
  • Мнения: 6 274
Oпа! Simple Smile Ма съм и аз една голяма бяла птица... Simple Smile
При г-жа Милетиева е. Мнения?

Не мога да ти кажа, не я познавам.
Младичка е, и не е преподавала там, когато аз съм била ученичка.
Няколко пъти е преподавала на дъщеря ми, когато се е налагало да замества нейната госпожа, и дъщеря ми казва, че е добричка.


А нашето дребосъче ще е при госпожа Грозданова.
   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 615
Да, голям зор за г-жа Грозданова Simple Smile Понеже ми намекнаха, че няма да ни огрее, дадох и второ желание - Милетиева ми направи много приятно впечатление на род.среща, така че аз я избрах и се надявам да не съм сбъркала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт