За бързи въпроси и отговори, за тези, които нещо ги вълнува, но не искат тема-5

  • 12 428
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Аз взех кремче на Хип, надявам се да ни помогне на бузките, че са все изпръхнали и зачервени Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 44 121
Аз взех кремче на Хип, надявам се да ни помогне на бузките, че са все изпръхнали и зачервени Confused

ние го имаме този крем...но не е особено добър...особено за деца като моето с проблемна кожа....
въпреки него когато стане много студено си му изпръхват бузите и си седят супер сухи.

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 13:09 от Angel_Dust

# 17
  • Мнения: 422
здравейте и от нас-ние се къпем на 2 дена,откакто се застуди, защото кожи4ката ни доста нежна.А ина4е ние използваме Мустела колд крема и сме доволни Peace

# 18
  • Мнения: 766
Мажа лицето с Себа Мед Екстра Софт и Натхерцен на Др. Тайс  Peace

# 19
  • Мнения: 6 713
Аз взех кремче на Хип, надявам се да ни помогне на бузките, че са все изпръхнали и зачервени Confused

ние го имаме този крем...но не е особено добър...особено за деца като моето с проблемна кожа....
въпреки него когато стане много студено си му изпръхват бузите и си седят супер сухи.

Их, жалко че при вас не действа добре. Confused Не искам да минавам на медицинска козметика, но ако се наложи, ще взема Адерма или нещо от сорта

# 20
  • Мнения: 4 447
Хоп и аз в новата тема!

Моми, да ви попитам дали можете да ме насочите за зимна грейка,
която е тип гащеризон? Имаме една от миналата година, но тя му
е мънинка вече и се пукна на дупето  Mr. Green Харесах едни цели
космонавти в един магазин с немски токи, наистина много хубав,
промазан и т.н., но струваше почти 70лв... ooooh!

 Hug

# 21
  • Мнения: 6 713
Забравих да питам:
от няколко дена беба я е страх от прахосмукачката, щом я пусна и на лицето й се изписва див ужас! А само преди 2 седмици чистехме заедно, тя ходи след мен в проходилката и гледа с интерес. При вас имаше ли нещо такова на тази възраст? (ние сме на 9 м. )

# 22
  • София
  • Мнения: 6 259
Забравих да питам:
от няколко дена беба я е страх от прахосмукачката, щом я пусна и на лицето й се изписва див ужас! А само преди 2 седмици чистехме заедно, тя ходи след мен в проходилката и гледа с интерес. При вас имаше ли нещо такова на тази възраст? (ние сме на 9 м. )
Аз като пускам пасатор, миксер и такива бръмчащи се хиля и правя маймундилъци и така и те се смеят и не е ревал досега. За прахосмукачката не знам, щото моята съм я захвърлила на терасата, че сме с теракот и ми е по-удобно с метлата.

Харесах едни цели
космонавти в един магазин с немски токи, наистина много хубав,
промазан и т.н., но струваше почти 70лв... ooooh!
Кажи къде този магазин, че аз много исках да му взема нещо хубаво, но нямах много време за обикаляне, та поне да знам за догодина. По пазарите има разни евтини, дето точно 2-3 месеца ще изкарате с тях, но то и толкова остана до края на зимата. Ако нямаш проблем с дрехите 2-ра употреба виж в Продавалника имаше.

# 23
  • Мнения: 4 447
Аня, магазина е срещу пазарчето на църквата "Св. Седмочисленици".
Мисля, че се казва "Немски магазин". Имат много хубави стоки там. Peace

# 24
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Хоп и аз в новата тема!

Моми, да ви попитам дали можете да ме насочите за зимна грейка,
която е тип гащеризон? Имаме една от миналата година, но тя му
е мънинка вече и се пукна на дупето  Mr. Green Харесах едни цели
космонавти в един магазин с немски токи, наистина много хубав,
промазан и т.н., но струваше почти 70лв... ooooh!

 Hug


Имаше в оранжево и бежово на Илиянци в магазина на DIAMOND.На промоция 25лв. Не знам обаче с номерацията как е.

# 25
  • Мнения: 4 434
До скоро много плачеше от прахосмукачката,но му дадох четката уж да ми помага и спря Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 6 259
Аня, магазина е срещу пазарчето на църквата "Св. Седмочисленици".
Мисля, че се казва "Немски магазин". Имат много хубави стоки там. Peace

  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 258
Здравейте!Имам малко глупва въпрос.Пратих баща ми до аптеката за Физиологичен разтвор  и са му дали някакво шише на което пише : NATRIUM CHLORIDE  .Та въпроса ми е това ли е,защото аз купувах на Чико разтвор и нямаше нищо общо с това което са дали на баща ми.Мерси! Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте!Имам малко глупва въпрос.Пратих баща ми до аптеката за Физиологичен разтвор  и са му дали някакво шише на което пише : NATRIUM CHLORIDE  .Та въпроса ми е това ли е,защото аз купувах на Чико разтвор и нямаше нищо общо с това което са дали на баща ми.Мерси! Hug
ДА Peace натриев хлорид 0,9% това ти е физиологичен разтвор  спокойно

# 29
  • Мнения: 1 258
Ок,много мерси мацка.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт