Темичката си тече, с любов през МАЙ очакваме дете! №14

  • 11 645
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Здравейте мами! Аз само да се отчета...днес бяхме на ЖК...с бебенцето всичко си е наред....питах докито за пола,но той непожла да се ангажира и каза,че по-добре щяло да се види другия месец......въпреки,че на 15.12 когато бяхме на 4Д при друг лекар ни казаха че е момиченце....аз обаче не го споменах това на докито щото знам ли го как ще реагира. Може да не му стане приятно,че ходя и на други места...важното е ,че всичко е наред  Simple Smile......
Емили, добре дошла в нашите редици! Обадими се тази седмица да се разберем за срещата в Пловдив  Simple Smile
За йогата в събота съм навита само трябва да се разберем каде да се чакаме и да ходим заедно и после на срещичката  Wink.......чакам обаждане.....
Лека вечер!

# 286
  • Мнения: 1
благодаря за съветите момичета ще ги имам в предвид Simple Smile
искам да ви питам кръста боли ли ви,защото мен ме боли много - даже немога да спя нощем ужасно е а си мисля че към седмия осмия месец почват тези болки  newsm78

# 287
  • Мнения: 1
ven4o2008 искам да те попитам при кой гинеколог ходиш ,защото немога да си намеря свестен!Записах се на ЖК в поликлиниката Св.Георги но не съм доволна въобще!и на 4Д ходя при Корсемов във ВМИ - даже сега за сряда имам час при него!За раждането мисля във ВМИ но незнам при кой  newsm78

# 288
  • Мнения: 30
благодаря за съветите момичета ще ги имам в предвид Simple Smile
искам да ви питам кръста боли ли ви,защото мен ме боли много - даже не мога да спя нощем ужасно е а си мисля че към седмия осмия месец почват тези болки  newsm78
аз също страдам много от кръста, но мен ме болеше и преди да забременея. Ходих на невролог, но жената ми каза да търпя докато е възможно, че за бременни нямало почти нищо напълно безопасно. Говорих и с моята генеколожка и тя ми каза същото, но ако станели нетърпими да съм и се обадила веднага, че можело да предизвика контракции #Crazy Та съвета ми е гледай да почивашшшшшшшшшшш колкото се може повечкоооооооо  hahaha което е невъзможно ако ходиш на работа  Joy Но все пак пази си кръста колкото се може повече   bouquet

# 289
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Здравейте мами и от мен.Привет на вси4ки в нашето отбор4е-овели4аваме се и това е супер  newsm44 newsm68 newsm44 Днес бях на преглед на 4D вси4ко с беб4о е наред МОМ4ЕНЦЕ СИ Е правихме доплеровото изследване вси4ко е ОК имаме си и диск със запис от 4D-то за да може и тати да го види гледах го ве4е поне 7 пъти като се прибрах много ми е сладък  newsm03 Радвам се за вси4ки хубави новини които 4увам за ЗАЙО с теб сме мила за вси4ки мами с добри резултати абе за вси4ки  Hug Hug Hug лека ве4ер мили мами   love001  love001

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 4 475
Имам въпрос към момичетата, които ходят на лекции на "9 месеца". Как става записването? В програмата в сайта им не видях да има един общ телефон, за всяка лекция има отделен - на този  ли да се обадя?

# 291
  • Мнения: 13
Благодаря Ви МАЙчета за милото посрещане!
При мен ЖК мина мн. добре, доки каза че си растем......само където вместо момиче този път се оказа момче Shocked Но здрве да е!
Аз за йогата незнам дали ще успея, но Венчо ще ти звънна в четвъртък ако е удобно да се разберем за часа!
Ститскам палци на всички  Praynig

# 292
  • Мнения: 43
Добро утро момичета !
Зайо Байо много , ама много се радвам за теб  Hug
Аз си направих снимси на коремче, ама то много голямо ми било бе , ама довечара ще ги кача , защото снощи не успях . От 2-3 дни моята дъщеря вечер докато гледаме телевизия си държи ръчичката на корема ми и естественно онова малкото започва да се представя пред кака си - едни ритници, едно преобръщане , а каката си умира от кеф . На тати също му е доста интересно и той се муши ръката да го ритка бебка. Нашия тати е много ангажиран с тази ми бременност , защото през миналата го нямаше. Пазеше страната ни - когато не трябва тогава влезе в казармата  Crossing Arms и има само спомен на един огромен корем. Докато сега следи всичко и се интересува доста живо от нещата , които стават и се развиват.

Зайо Байо , Аила  извинявайте  но аз да ви  питам  ще дойдете  ли в събота да се запознаем , мнооого ще ни бъде приятно ако имате  тази възможност.А и другите софийски мами , които не се откриват в списъчето по-назад помислете и кажете дали ще имате възможност да дойдете и да се видим , колкото повечко , толкова по-весело  Blush.

# 293
  • Варна
  • Мнения: 618
Заповядайте в новата тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363095.0

# 294
  • Мнения: 5
ven4o2008 искам да те попитам при кой гинеколог ходиш ,защото немога да си намеря свестен!Записах се на ЖК в поликлиниката Св.Георги но не съм доволна въобще!и на 4Д ходя при Корсемов във ВМИ - даже сега за сряда имам час при него!За раждането мисля във ВМИ но незнам при кой  newsm78
Мимче, аз ходя на ЖК в ДКЦ Кючук Париж при д-р Мерджанов и съм доволна. Самото ДКЦ имат страхотна лаборатория - "Писанец" - момичетата са мн учтиви и усмихнати и дори да има опаша - върви мн бързо. А на д-ра това му е хубавото че всички прегледи стават след предварително записан час и до момента не ми се е налагало да чакам дори и минута повече от определения ми час. Телефона му е:0887/447-384. След месец 2 ще се мести в нов кабинет но пак ще продължи работа със ЗК и ще има още по-нова апаратура Simple Smile

# 295
  • Мнения: 1 354
Здравеите на всички мами,приятно ми е и се радвам,че мога да се присъединя към вас,защото и ние очакваме нашата бебка в началото на май.Бих искала да ви попитам каква е разликата между 3д и 4д видеозон.Досега са ме гледали на 3д и се чудя дали да отида и на 4д,защото това ми е първа бременност и много се вълнувам Simple Smile а и дали някоя от вас е ходила и би ми препоръчала каде да отида,аз съм от София.

# 296
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Копирай поста си в темичката с номер 15

# 297
  • Мнения: 501
Здравейте. Искам да се присъединя към мамите с момиченца Simple Smile Сега погледнах,че на 1-ви вече сме три Simple Smile

# 298
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Има тема № 15 - пишете в нея.

Общи условия

Активация на акаунт