Звездни компромати - 38 част

  • 30 613
  • 380
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 23 134
Тези са ми като восъчни статуи от музея на Мадам Тюсо... особено тя - все едно е ваяна с длето...
На мен винаги ми е приличала на мъж, дегизиран като жена  Crazy
Кейт Хъдсън беше ужасно дебела като бременна, но после стана много фина... Не знам защо сега така се е поотпуснала (може би по празниците не е издържала)  Wink

какво става с този човек
Линдзи и Саманта имам чувството, че Саманта на повечето снимки е все с тези дънки
Тимбърлейк и Джесика Бийл момата вади много хубаво изваяно дупенце
Дженифър Гарнър след раждането
Шарън Стоун с младото си гадже
пак тя
Джени Маккарти
къде без Парис


# 316
# 317
  • Мнения: 5 622
Аз пък не мисля, че Фърги изглежда по-стара отколкото е. Тя е на 34-35, той е 36-37. Факт, обаче, че той изглежда доста секси(особено по-спортен, с шапка  Sunglasses ). Фърги като цяло не я харесвам, не е мой тип, има къси пръсти, изглежда ми нечувствителна, като жената танк ми е малко  Rolling Eyes

# 318
  • Мнения: 4 120
Stefoni, не съм модел. Била съм модел на художници, но на художниците позират и 70 годишни баби, така че самата  дума при тях има значение на "предмет" и не се обвързва с физическа красота. Снимат ме понякога приятели, които се занимават професионално с фотография.

Много ми хареса старата сесия на Дейвид и Виктория Бекъм за W magazine. Напомня ми за клипа на Руши " Хотел с 2 звезди".

Ето малко бебета:
Бен Афлек с каката
Джесика Алба с бебето
Лиза Мари с бебетата
Марша с бебетата

И да споделя нещо, което ме разсмя. Пуснах търсачка за " близнаците на Джоли" и излиза някаква подвеждаща снимка на близнаци, отварям и следва надпис, нещо от типа на " Ако наистина толкова те интересува как изглеждат близнаците на Джоли по - добре се гръмни'Simple Smile)))

# 319
  • София
  • Мнения: 10 057
Лиса Мари Пресли с новите си близначки Децата са сладки, но тя изглежда ужасно...

Писали сме с инфантилна по едно и също време...

# 320
# 321
  • Мнения: 3 634

Че е гущерица по характер ли намекваш или, че е крокодил на визия?!  Laughing

# 322
  • Мнения: 740
"His wild and romantic gift"
Загриза ме любопитството какъв ли е? Хем див, хем романтичен ...

# 323
  • София
  • Мнения: 6 011
На мен нещо не ми стоят добре като двойка Фърги и Джош. Той има вид на типичното добро американско момче, а тя - бунтарка. Нещо и с операциите ли е прекалила, много изкуствена е в лицето.

# 324
  • Мнения: 17 546
Фърги прилича на майка на Джош! Колко ли е по-голяма от него?
Мани, остави... по-млада е от него с 3 години! Той е `72 набор, тя -`75! Просто човекът си изглежда перфектно за възрастта, за разлика от нея.
Shocked ooooh! Нищо няма да кажа, че ще излеза злобна! Mr. Green

Ветко и Маринела добре, че госпожата е в рокля... Crazy
Жени и Тачо Sick
Марша Крос с едното от близначетата Heart Eyes другото май беше момченце
Пам
Виктория с децата в Рим
Усмивка! Не може да бъде!
Да се ходи по паветата с такъв ток или е изкуство, или мазохизъм!

# 325
  • Мнения: 2 631
Ветко и Маринела добре, че госпожата е в рокля... Crazy

Хах...  Mr. Green Това сигурно е мъж, облечен в рокля, който замества съпругата му, когато отсъства...  Joy

Виктория с децата в Рим

Тук задникът и изглежда толкова увиснал...  Tired Трябвало е да сложи по-дълго сакце...  Peace


# 326
  • Мнения: 2 035
Ето я и новата звездна двойка Orlando Bloom и моделката Miranda Kerr

# 327
  • Мнения: 101
Този на Фърги много ми напомня на един от Лас Вегас сериала, той ли е?
stefani6, благодаря, точно се разчегъртах из IMDB-то да видя   bouquet

# 328
  • Мнения: 3 268
Да,той е  Wink

# 329
  • София
  • Мнения: 23 134
Арабаджиева прилича на травестит отвсякъде, ама пусто не смеех да го кажа, че после пак забележки  Crazy

Мадона поне не изглежда скърбяща от развода жена
пак
Орландо Блум с гаджето
хм, сексимвол, а
Сиена Милър
без Парис не пускам нищо уау уау уау

Хайде пак на малко тоалети! Снимки от National Board of Review awards gala at Cipriani - е туй нещо не дръзвам да го преведа, че да не сгафя...
Салма Хайек
отблизо
Ан Хатауей малко като че ли е попрекалила с ресничките
и отблизо
Хедър Греъм
Даян Лейн

Общи условия

Активация на акаунт