Тайната на дългата и здрава коса - 54

  • 21 236
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 282
ЗнаИш ли кво, мис арк.. дай снимка кат изсъхне добре, моЕ ли?  Blush
И по двата начина е добре, щот все е на къдрици.  Heart Eyes

Не мога да постна, бре.  Shocked Mr. Green

# 286
  • Мнения: 183
anastangelche, много ми харесва твоята коса, особено на последната снимка.   bouquet

Мис Арк, харесва ми как е станало с кокчето. Но определено и по твоя начин става много красиво. Абе на хубава коса май всичко стои добре. Аз тази сутрин си измих косата и също си направих това кокче горе на върха на главата, като си махнах шнолата изглеждаше добре, но нали косата ми е до раменете и някак не може да падне хубаво (ако разбирате какво имам предвид ). И сега - няколко часа след това, вече няма и помен от начупването, косата ми се изправи напълно.  Sad

Като заговорихте за тупираните бретони - и аз ходих почти две години с такъв, то какво тупиране беше, колко захарна вода и гел съм слагала...сега като си спомня ми прилошава.  Sad Но мисля, че не ми е оредяла косата отпред, поне не съм се заглеждала много.

# 287
  • Мнения: 302
♥ мис арк ♥, от Елитис на гарата го взех, но предполагам, че и на другия ги има, нали е по-голям newsm78
Добър резултат с кокчето  bouquet

# 288
  • Мнения: 4 496
ЗнаИш ли кво, мис арк.. дай снимка кат изсъхне добре, моЕ ли?  Blush


Не моЕ. Blush
То било неизмито масло от ши, ръйш ли Mr. Green Аз чаках, чаках да изсъхне. По едно време си викам, че мина прекалено много време...и се вгледах....и то мазно. Joy Ама то така ще стане, защото докато се мия  децата тропат и блъскат  на вратата на банята да излизам/там им е скривалището Crazy/.

# 289
  • Мнения: 159
Облаче, за нашите коси няма оправия. smile3507
Мисля си, че гнездото, което си сплитам всяка нощ, е именно поради тънкия ми косъм. Започнах вечерно време да си правя плитка. Последния път си измих косата един път с шампоан, нищо, че беше намазана с тривитаминол. Все пак ще е необходима и лека фризьорска намеса. Мис Арк да не ми се кара. newsm47

# 290
  • София
  • Мнения: 547
от един-два пъти сапунисване не ви ли се отмиват маслата и т.н.? не знам, ама 3 пъти ми се вижда много Shocked

абе, не знам къде го видях това 3 пъти - май ми е време за спане Grinning

# 291
  • Мнения: 4 496
Ами аз измих веднъж, както винаги. Ама бързах много и затова...
Два пъти слагам шампоан единствено когато ползвам този на Хаушка/без СЛЕС/. Той не се пени много и по-трудно отмива маслата.

черно ледче, ще се направя, че не съм прочела.  nnnuu smile3560

# 292
  • Мнения: 351
Здравейте красиви дами с още по-красиви коси! Видях прекрасни снимки, поздравления за резултатите Peace
Трябваха ми 2 дена, за да изчета всичко пропуснато, но вече наваксах и сега съм отново при вас. Аз си правя маска само с масла /без тривитаминол/ и чувствам добре косата си през тези ледовити дни - мека, не се заплита и изсушава. И както постигнах това равновесие, снощи от раз развалих всичко. Реших да се боядисам с един тон по-светло от тъмно кестеняво и познайте как излезнах от банята - с чисто рижави корени Sad, а новопоникналата бяла коса изобщо не е хванала. Боята е на Велатон и не я използвам за първи път, просто не знам какво стана. Сега трябва пак да се боядисвам и се опасявам, че ще дойде прекалено агресивно това на косата ми през 2 дена. Но така няма да стоя, ще мисля после как да я подхраня допълнително.
Мис арк, и аз имам оредяване точно на същото място, но никога не съм я третирала специално там с лакове и тупиране. Местя си и пътя по-наляво или надясно, но все тая. Ще се радвам ако чесъна има резултат при вас, но аз съм на работа и не мога да си позволя подобно нещо.
Излях си болката, сега ви пожелавам приятен и топъл ден!

# 293
  • Мнения: 4 496
Сега трябва пак да се боядисвам и се опасявам, че ще дойде прекалено агресивно това на косата ми през 2 дена. Но така няма да стоя, ще мисля после как да я подхраня допълнително.


И аз така разсъждавах. Успях да я оправя. Даже на мен ми се бяха събрали едно обезцветяване плюс 3 бои за седмица. Blush С Абсолют-а поправих щетите.

Уверявам те, че чесъна не мирише, ако е нанасян само на темето. Но пък аз не излизам навън. Само колкото от входа до колата и обратно. Ако и при теб е така- ползвай си го смело.
Аз също обръщах пътя насам и натам през годините, но и при мен нямаше резултат.

# 294
  • Мнения: X
black_ice, помисли си преди да режеш, явно заради времето косата се оплита повече - поне аз така си го обяснявам, иначе няма причина, ползвам едни и същи неща. И аз днес едвам се разресах. А пък фризьора какво ще помогне за заплитането... Tired


мис арк, и така са хубави къдриците!

 Hug А защо не искате да слагате снимки в албума, толкова много има напоследък?

Аз снощи намазах косата на дъщеря ми със сусамово масло, издържа половин час и я измихме. Но се чудя дали има смисъл да го правя, защото нейните детски шампоани са много меки и не отмиват маслото, налага се с моя шампоан да отмивам, и то два пъти.  Tired А пък й е доста суха и не добра на вид косичката, сигурно от студовете, в градината стоят на печка...Сусамовото масло ухае прекрасно!!! Веднъж й сложих балсам, не й се отрази добре... А пък да купувам спрей за разресване не знам дали има нужда, защото й е къса косичката и не се заплита.

# 295
  • Мнения: 72
Момичета, аз попитах скоро.. но не ми беше отговорено. Съжалявам, че пак питам, но ако се стои 3-4 часа с маската, това може ли да е вредно? защото бях чула така някъде

# 296
  • Мнения: X
AwayFromOmelas, не би трябвало да е вредно. Някои момичета преспиват с маската или с масла. Но повече от 2 часа няма смисъл. Peace

# 297
  • Мнения: 72
мерси много Simple Smile с тривитаминол+стимулант и аз съм спала, но с маската... някой ме стресна, че не било хубаво и товарело косата само и най-много повече да падала  Whistling

# 298
  • Мнения: 4 496
Заповядайте в новата тема: Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363448.0

# 299
  • Мнения: 4
Като начало си вземи много добра купена маска за изтощени коси.
Аз лично винаги препоръчвам Абсолют рипеар /проф. серия/

Тривитаминолът подхранва корените. Той не може да възстанови косата ти по дължината. Тъжно, но факт.
Аз моята я оправих с гореспоменатата купена  маска.

Здравей, мис арк! Сега успях да вляза във форума и се радвам много, че си ми дала съвет за моята "перушинка". Надявам се скоро да мога да кажа хубава и здрава коса. Исках да те питам каква марка е тази маска и ако имаш снимчица да ми качиш. Благодаря за съвета!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт