88 Американски Новогодишни Резолюции ;)

  • 14 563
  • 302
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 173
Тино, гледах Slumdog Millionaire!  Heart Eyes

Стела, аз правя разлика между човек на изкуството - музиканти, композитори, писатели, художници... и филмови звезди. За мен са различни категории някак си. Не мога да го обясня.
Цитат
най- любимите ми музикални звезди са починали млади от наркотици или алкохол (или комбинация от двете), не ги уважавам по-малко от този факт!
Да, да, да!  Peace Съгласна съм.
Те са си в различна категория изкуство , но дали артист е умрял от свръхдоза приспивателни и успокоителни или музикант от кока - май разлика няма . ( поне за мен)
 
Студ скова земята- вие там " на север" как я карате направо не знам  Shocked - тук довечера го дават 4Ф. Всички сме болни от грип , децата кашлят като за световно .
Тандури имаш ли вече резултати - дано са добри  Praynig

# 91
  • Мнения: 940
Готин е значи,и на мен ми се видя интересен ама де да знам ,Индийски бози бол.

 Ееее, хайде сега, деее....http://www.imdb.com/title/tt1010048/   ...Филмът няма нищо общо със "Слонът мой приятел", "Маюри" или "Умрао Джан",  примерно.  Laughing 
 
Неее беее Тинааа   Laughing ,не съм го гледала ,просто от откъсите които даваха ми се видя интересен, къде отиде при Слона мой приятел  Laughing гледала съм къде по съвременни от тези дето изброи и пак бяха бози.Това казвам щом казвате че е готин  ще го гледам. Wink

миззЗ...да тука си оставаме в същия град.
Значи сега да поясня ,като казвам "дрийм хоум" го казвам  "нашият дрийм хоум"  ,намерихме си това което си търсехме и това което искаме ние от една къща,със точните стаи и спейс които искаме и които ще бъдат използвани. Сигурна съм че всеки си има идея за техен си дрийм хоум . Wink

# 92
  • Мнения: 4
Пикси и Бубка мерси за отзивите! Ако има други също мерси..не съм чела тук от няколко дни...

Пикси баш това ме притеснява и мен..то нашто дете не обича мн. да го мачкат и си казва мн. дефинитивно,,, но все пак.. Няма мн, време за съжаление и досега, вече месец, съм намерила само 4 гледачки в околностите...понеже никъде не е като при мама:) ще трябва май да се направи някакъв компромис. Честно казано съм по-сколонна да не обръщам внимание на мазето ако знам че някой ще се занимава с бебето...но не знам а и тази жена има само 1 референсе:( верно добър но не ми е достатъчно. Драмата продължава.Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 800

 Пак пиша- Х.Леджър имаше потенциал. Нека не се отплесваме дали е талантлив или не, тук дриснята с посмъртните номинации ме дразни.

с това съм съгласна, но при Хийт, за мен, е просто съвпадение- последната му роля да е най-добрата му и заслужава награда, особено в сравнение с останалите номинирани в същата категория. Гледайте филма, трансформацията му е невероятна Peace


иначе няма значение с какво се занимаваш(музикант, актьор,писател и т.н.) - посегнеш ли към дрогата, избора е твой и последствията са едни и същи, някои са по-късметливи от други...Ози цял живот се друса, ама е още жив...

достатъчно Хийт и проблеми от мен Peace
------------

МисЗ, как сте?

снощи от Айдолите ми стана носталгично по Финекс, кактусите, кафявите планини и вечното слънце...ама мацката по бански Shocked

# 94
  • Мнения: 2 255
... но при Хийт, за мен, е просто съвпадение- последната му роля да е най-добрата му и заслужава награда, особено в сравнение с останалите номинирани в същата категория. Гледайте филма, трансформацията му е невероятна
  Гледах го. Добра роля прави, няма спор. Продължавам да си мисля, че ако не беше починал, нямаше да вдигнат чак такава пушилка за филма, ролята, превъплащението етц., етц. ....
  Съвпадение е ключова дума тук, да, Бенс.
Ееех, слънце, кактуси, пясък....в момента не мога да си предтсавя, че има такова място дори....сняг и студ знам само.  Mr. Green
   

# 95
  • Мнения: 7 091
ех, кактуси, слънце....тука е -27 градуса  Laughing или по-скоро  Mr. Green щото сме посинели от студ  Joy

Моите здравословни драми още не са се разрешили за съжаление. Тъна в "блаженно" неведение, късат ми нервите маса хора, които не са си свършили работата и се опитват да прехвърлят топката на друг и така. За момента или ще умирам скоро, или нищо ми няма  Laughing  За такава прогноза карти да си бях хвърлила повече щях да позная  Joy

# 96
  • Мнения: 1 593
Ей, Тандури, що така бе

Тез американски доктори нали много добри уж, ходят по вода, в сравнение с българските  Rolling Eyes

извинявай, не взимам тебе на подбив и много ти съчувствам за проблемите  Hug

# 97
  • Мнения: 7 091
Лени, аз още не знам кой е сбъркал, но предстои да разбера, тогава мога да коментирам кой и защо не си е свършил работата. За съжаление ме мотаят много ( чаках едни кръвни изследвания 6 дни! а са били готови същия ден), мина вече месец и аз се притеснявам да не е проблем, че седя така без да ме лекуват, но да се надяваме, че всичко ще е ОК.
За следващите 7 дни всеки ден имам някакъв час за лекар....надявам се поне един от тях да каже нещо по-смислено от " Hm...interesting.." Laughing

# 98
  • Мнения: 2 185
Тандури кураж  Hug всичко ще бъде наред !!!

# 99
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Много ми хареса последният Батман, много. Отдавна не бях гледала толкова хубав филм, без майтап. Личи си ръката на К. Нолън. Хийт е много добър, Арън Екхарт му хареса също.

Тандури, хайде вече да ти казват какво ти е, да не трябва да хващаш самолета да ходиш на български специалист Simple Smile.

Дани този месец го прехвърлят в прискул. Съвети от миналите по тоя път?

# 100
  • Мнения: 1 800
Тандури, дано мотаенето им означава, че няма нищо сериозно и спешно и за това не си дават зор.
Знам какво ти е, на свекъра тия дни му откриха разни неща и му сложиха едни диагнози майко мила, сега за 2-3 мнение чака ...нерви да има човек.

На баща ми пък в България, с ясни симптоми, не искат дори да му пуснат кръвни изследвания, защото нищо му нямало и ДжиПито даже не иска да му даде направление.

Дано имате добри специалисти в района и най-вече всичко да е наред Hug

# 101
  • Мнения: 2 255
Какво стана със списъка на агенциите за билети? Ковнахме ли го? Зораааа.....

# 102
  • Мнения: 1 147
BTC NY
1 888 361 9277
1 212 252 9277
 
GTS Atlanta
1 800 981 7707
1 770 390 9096

Smart Travel NY
1 888 762 7802

RH Travel
1 888 8703680
 
Sunshine Travel
1 818 285 8400

Internettours LA
1 800 371 1871

3KM Travel
1 310 691-8538

# 103
  • Мнения: 2 255
Благодаря Зора!
 

# 104
  • Мнения: 1 593
Какво стана със списъка на агенциите за билети? Ковнахме ли го? Зораааа.....

бе вие интернет не ползвате ли?  newsm78 каква е тази любов към агенциите?

Общи условия

Активация на акаунт