2г. Писмо за теб

  • 13 026
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 106
 Flowers Rose Flowers Rose

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Много съжалявам за болката Ви.  Hug

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за мъничето Ви.

# 17
  • Мнения: 541
обичам те детенце мое, благодаря ти че бдиш над нас и ни пазиш!

# 18
  • Мнения: 78
Мила ани4ка,сигурна съм,че малкото ангелче наистина бди над теб и над неродената си сестричка!Един ден ще си ги прегърнем там горе,а дотогава трябва да сме силни заради бъдещите ни рожбички!Прегръщам те много,много! Hug

# 19
  • Мнения: 541
 Hug Hug Hug
за сега гушкам едно малко меченце вместо нея,но скоро надявам се,живот и здраве ще гушкам сестричката й и за нея

# 20
  • Мнения: 69
Много съжалявам за загубата ви...думите винаги не стигат и в същото време задушават от безсмислие колкото и да са нищожни...
Прегръщам те силно мила и ти желая от сърце едно здраво и силно бебче!  Hug

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
За твоето малко ангелче Flowers Rose Flowers Rose  Flowers Rose baloni
На теб скъпа майчице-кураж! Hug

# 22
# 23
  • Мнения: 541
сестричката ти ни донесе голяма утеха,но често си мисля какво щеше да бъде ако........да можеше и двете да сте с нас  Sad
не сме те забравили!нито сега нито занапред!!!
обичаме те!!!!!!!

# 24
  • Мнения: 384
 Hug Hug Hug
Тя е с вас в мислите и сърцата ви!

# 25
  • Мнения: 3
Hug Hug Hug
Тя е с вас в мислите и сърцата ви!
Мила Аничке много ми става мъчно за такива майки загубили нещо толкова ценно- а имено своето детенце, но виж, господ има той ви е изпратил нещо което да ви върне радоста и да топли изтиналите от болка сърца, част от душата на поченалото ви детенце се е преродила в това бебче, а другата се е превърнала в малко сладко ангелче. Пожелавам ви безброи хубави моминте и да сте Живи и Здрави вие тримата, а малкото ангелче ви гледа отгоре и вина ги ще бъде до вас, нищо че не я виждате!!! Надявам се мойте думи да ти дадът малко спокойствие и мира, защото тя би искала това, да ви вижда щастливи!!!   bouquet Heart Eyes Peace

# 26
# 27
# 28
  • В страната на чудесата!!!
  • Мнения: 24
 smile3518 Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 18:07 от vaniaSH79

# 29
  • Мнения: 541
Честит имен ден мило мое детенце!!!
Въпреки че не можахме да те кръстим в съзнанието ми винаги ще бъдеш Мария!!!Обичаме те и ни липсваш !!!

Общи условия

Активация на акаунт