ЗА и ПРОТИВ ОТКРИТАТА ОМРАЗА КЪМ ДРУГ НАРОД ВЪВ ФОРУМА

  • 5 123
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 139
В БГ глупави изказвания валят към руснаци, гърци, турци, араби, негри,..., към вся и все, що не бие жена си след втората домашарка, и е въпрос на чест и слава и стига и тази награда, ако дупеблизанието се извършва на САЩ-о - НАТО-во-еврейски дирник (моля за извинение), но това, слава Богу не е присъщо на всички българи.
Явлението "прост човек" няма пол, раса, религия, възраст, професия, националност и поради този факт намира почва и (не само) у нас.
Та, не култивирай открита омраза към всички българи, а простите такива просто игнорирай, на тях, повярвай ми, това, че са българи е последният им кусур.
  bouquet

# 76
  • Мнения: 984
Видях, че си променила топика. Омразата вреди само на този, който мрази. Освен това, човек каквото най-мрази, то му идва до главата. Така че не мразете! Peace

# 77
  • Мнения: 413
Видях, че си променила топика. Омразата вреди само на този, който мрази. Освен това, човек каквото най-мрази, то му идва до главата. Така че не мразете! Peace
To4но Peace

# 78
  • Мнения: 2 375
има обаче нещо, което ме смути в постинга на авторката - чуствам се сред свои - Дали?
защото много от нещата, казани от 10cent's са истина, независимо, че ги е казала леко грубо, Русия, управляващите я и руския народ, наистина винаги  са смятали ( и благодарение на сладури като Станишев ) че с България могат да си правят каквото си искат, и ние трябва да правим каквото поискат- би трябвало ако си сред свои, да го признаеш Peace
Ами няма как да отпиша повече от 20 години от живота си /проведен в Б-я/. Дори повечето пъти като ме питат от къде съм, казвам че съм българка /не винаги, признавам/. Но човек трябва да има чест и достойнство.  И дали е правилен подобен начин на изразяване /в момента обсъждаме Русия, а утре ще е някой друг/?

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 19:22 от natia

# 79
  • Мнения: 4 586
На калпавия държавник държавите му пречат.
Natia, поздравления за смелостта.

# 80
  • Мнения: 822
...в момента обсъждаме Русия, а утре ще е някой друг...
Не зная, дали ще повярваш, но другите ги обсъждаме доста по-често. А какъв купон настава, когато започнем да обсъждаме себе си... Наистина сякаш приемаш форумските изцепки твърде сериозно. А те не се припокриват напълно с реалния живот...

Тук пък няма вечерно канадско шоу, където главна тема за осмиване да не са американците, и обратно, няма вечерно американско, където да не се подиграват на канадците. Така, по братски, се замерват със стрелички, понякога доста остри, а телевизията все пак има доста по-представителни функции от някой интернет форум. Ако пък тръгнат да се съдят примерно, няма да остане шоумен извън решетките... И все си доказват, кой е по-прост... Отстрани е веселба голяма, но ако съдя по реакциите на околните националисти и те не се засягат особено, а отговарят пак с подобаваща стреличка...

# 81
  • MUC
  • Мнения: 297
Десетте цента докато е била на гости у БГ-то по Коледа ли се е изказала тъй интелигентно като българка или след като се е прибрала у чужбина, където живее?



Авторката май не знае, че тук има 5-6 задгранични дежурни, дето обобщенията и класификацията на расите, народите и националностите, са им задължителна тема.
Като викаш през една тръба, нали знаеш как кънти. Във форума е същото. Затова само си ги изкефила, че си се вързала.
Не е вярно обобщението ти за някакво кофти отношение на българите към братушките. Точно обратното е, но... както казах - във форум и сам да викнеш, ще откънти.

Думите, дето са те обидили ми звучат като мнение на "5 стотинки", нежели на 10 цента.




Ех, няма как да не се изхрачиш в посока на "задграничните"... В тоя форум българите в чужбина отнасят повече омраза, отколкото която и да било нация/раса/социална група... Ако всяка от нас тръгнеше да пуска подобни теми всеки път, когато се почувства обидена, интересно ми е какви щяха да са реакциите на съчувстващите на авторката съфорумки...

Натя, съжалявам, но постингите ти по темата почват да ми звучат леко противоречиво вече. А постингите на 10cents в другата тема може и да са гневни и донякъде непремерени, но са много на място. Руската политика спрямо България от създаването на Третата Българска държава насам не е дала много причини за позитивни чувства от българска страна. Моля феновете на руската култура да отбележат, че говоря само за политиката, преди да почнат да се пенят.

# 82
  • Мнения: 7 837


Вчера ни подариха куче. Предложиха ни да го кръстим Обама 'щото е модерно.  Rolling Eyes

Вчера Азис, днес Обама, утре Путин... Времената се менят.

# 83
  • Мнения: 4 555
Мен ме вълнуват много по-важни въпроси.Ако някой може да ми отговори,би ли ми писал на лични?
1Вярно ли е,че рускините като видят българин,му се мятат на гърба,независимо колко тъмен субек те?
2Вярно ли е,че рускините си бият мъжете,когато се върнат пияни?
3Вярно ли е,че рускините вече не движат с басмени рокли и бели чорапки със сандалки?

Вярно е, че си много зле.
Като гледам какви са важните въпроси, които те вълнуват, си задавам въпроса за какви цели ще ползваш отговорите им  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 232
Natia,защо се врызваш? Hug
Погледни от друг ыгыл и пожалей ее бедную !И не само нея.Това си е стар ,стар женски былгарски комплекс.И не само спрямо рускините.
Поздравления за прекрасния ти былгарски! Плагиатствам словата на  Лиска за друга форумка-былгарският ти е по-добыр от на много носителки на езика/цитирам по смисыл/
Сакын, сега да не ме нарочите за рускиня-100% капанка, понякога за сыжаление.
А за измрызналата  без парно изнервена 10 цента и аз като Холограма да питам кыде и кога измрызнА и се изнервИ?

# 85
  • Мнения: 4 892
Омраза не, но изключителна неприязън. Дали е удобно да я проявя и във форума, при положение, че я проявявам навсякъде? Към авторката на темата ми е въпросът.
А неприязънта към въпросните "близани задници". Тва е положението.

Да, валери, за политика иде реч. И малко отгоре. Поне при мен.

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 22:24 от NinoTino

# 86
  • Мнения: 2 161

Като гледам какви са важните въпроси, които те вълнуват, си задавам въпроса за какви цели ще ползваш отговорите им  Rolling Eyes
За разоръжаване,ти за какво си помисли?.

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Поиграхте си, посмяхте се, подрапахте се...
Сега ще се спрете ли или да ви изплющя по един форумен шамар и да заключваме темата...

# 88
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не слагайте ключа, че иначе как ще разберем на какви още долни обиди са способни хора, които иначе се пишат за много интелигентни и толерантни и всякак се опитват да бранят тоя си имидж.
Към авторката - не допускай да те провокират подобни нелепи изказвания.

# 89
  • Мнения: 2 375
Не слагайте ключа, че иначе как ще разберем на какви още долни обиди са способни хора, които иначе се пишат за много интелигентни и толерантни и всякак се опитват да бранят тоя си имидж.
Към авторката - не допускай да те провокират подобни нелепи изказвания.
...точно за това считам темата за полезна. Mr. Green  baduu Wink

Общи условия

Активация на акаунт