Тролски PR (не е пръц).

  • 46 561
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Дребното говори с леля си по телефона и става на дума,как изглеждам.
Доника:
-Пък мама има дълга коса,зелени очи,големи цици (аз вече пърхам с мигли,но тя бързо ме дръпва на земята) и голяяямо дупИ.
Пак добре,защото можеше да съм с дълги цици.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Племенникът /втори клас/ беше на гости при баба си за ваканцията.
След като, разбира се, тя му е угаждала каквото поиска за ядене и най-вече му е принасяла, идва време да се прибира и й казва:
- Бабо, бабо, добре, че ти дойдох на гости, че да се наям като хората, вкъщи мама не ми дава нищо за ядене!  Shocked
При което майка ми, как не е припаднала, звъни на сестра ми - защо е уморила детето от глад   hahaha
А сестра ми просто се опитва да го научи сам да се обслужва, ама мързела е голямо нещо   Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 395
Нашият Кум е свещеник .....следователно освен в църквата ходи често и на гробището за погребения, опело, или помен.
Учителката пита големия му син,
-Къде е баща ти?Трябваше да е тук днес
-На гробището.
Учителката не разбрала за какво става въпрос и Онемяла.

# 18
  • Мнения: 14 654
Винаги съм на тръни какво ще изцепи моето. След празниците ми помага да хвърлим боклука - разделно разбира се. Той носи бутилките от вино, бира и водка в една торбичка. В асансьора се качва една съседка и пита:
- На мама ли помагаш, моето пиленце? Браво, така трябва!
А синчето въздъхва и отвръща:
- Ооо, изнасям алкохола, дето е изпила майка ми, че бутилките са тежки! Виж колко много неща е изпила - и започва да вади една по една бутилките и да ги показва.

От преди малко: пращам го да подреди стаята си, а то се зъби, пернах го майчински и го пратих пак, а то като ревна:
- Ах, как попаднах в тази къща, където се сипят само удари върху мен, ох,ох, какво нещастие! Ще кажа на баба Дари как ме пребиваш, ох, ох, нещастната ми главаааа."

Питам го как си е изкарал на гости при баба си, а то доволно ми отговаря:
- Научих една много хубава пътечка - пътечката, която води към бирата на баба. Добре ни беше - хапвахме каквото си намерим и спяхме по малко.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 762
Малко преди да се омъжа, голямата ми племеница била на гости при баба и дядо. Питат я те- " Аси, няма ли да се женят вуйчо ти и кака ти Бети?" Детето- " Ми сигурно, то хвърчат гащи и сутиени, то е чудо"  ooooh! Повярвайте ми, детето никога не е попадало на такава сцена  Joy

# 20
  • Мнения: 2 035
Идва свеки на гости.
Алекс и веднага носи две чашки, едната я подава на баба си другата оставя за нея и казва:
- Бабо, ади пий чай, а аз като тати биаа ша пия   cheers  Joy

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Търчи срещу мен малкото зло и:
 - Мамо, мамо, оригнах се силно като теб!

Другия редовен номер е като направи някоя беля да идва при мен и да започва със сърцераздирателен тон:
 - Мамо, моля те, не ме бий! (как да не го съжалиш, кой знае каква побойница е майка му)

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
То нашето си е направо пръц.

Бяхме на сватба. С вожда отиваме до тоалетната, при което той с погнуса установява, че някой преди него е оакал чинията. Аз му обяснявам, че някоя леличка сигурно /бяхме в женската тоалетна/. На излизане се засичаме с жена, която е била в съседното ве це. Разминавайки се с хора по коридора по път към залата, диването с пълно гърло обясняваше, че леличката била акала.

Друг случай - Тролски PR за баща му.

Носейки го на ръце към яслата се разминаваме с една от леличките там. Атанас гордо обяснява на баща си: Аз имам малка пишка. Тати има голяма пишка.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 640
Хвали ни пред баба и дядо:"Майка ми е много хубава, ама татко ми е умен"

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
 Joy Joy Joy темата е трепач!!!

мои тролове все още нямам. работя с чужди и ми е малко терсене да изтипосам бисерите им тук Embarassed

# 25
  • Мнения: 4
И един тролски PR за нашия татко:

Пътуваме в колата с едни наши приятели за морето и на детенце нещо му замирисва и пита приятела, понеже не е много сигурна: "Чули (името на тати)
как пръдна?" При което се получи едно мълчание и после общ смях. Joy
Оказа се, че в момента минавахме по-край едни блата, от които се носеше ужасна миризма. 

# 26
  • Мнения: 17 407
Охохох, Янечек, отдавна ме вълнува въпросът дали това мило момченце от аватара ти е автор и на бисерите в подписите ти. Риспект, както казват некои форомци!
Моите нещица са доста скучни, явно. Цял следобед се напъвам да измъдря нещо интересно, но уви.

# 27
  • Мнения: 8 999
Редно е да отбележа, че отглеждам не тролове, а чудовища триглави.

Нещо ми се отплесна ръката /ръкомахах ли, сочех ли, просто някаква жестикулация ли, ама не виждам, че щерката е зад мен/ и без да искам я халосах по тиквата с доста масивен пръстен. Онуй реве, а татко му коментира: "Малей, претрепа детето!" И, естествено, на другия ден невинното обяснение в детската пред сестрата, която им рови по косите и, разбира се, забелязва огромната синина на слепоочието, е: "Ми мама вчера ме преби!"

През лятото имаме навика с наши приятели, които имат деца на възрастта на моите, да ходим по ресторанти с градини, където ние си пием на сенчица нещо си, а дзверовете търчат покрай нас. Е, ама един ден нещо не се събра компанията, водя аз децата в кваралната градинка, поиграха си и стана време за обяд /а пък и слънцето доста напече/. Подкарвам ги към вкъщи, а те се дърпат и реват като магарета: "Не искаме вкъщиииииииии!". "А къде искате, бре?" - питам аз. А те врещят така, че дори най-отдалечената от нас баба да ги чуе: "Искаме на кръчмаааа!". "Кръчма" с татко им наричаме всяко едно заведение, дори и сладкарниците. Ама случайните граждани в градинката май останаха с друго впечатление.

# 28
  • Мнения: 2 401
Стана ли ясно чие чедо е по-по-най, че не ми се четат цели две страници?

# 29
  • Мнения: 14 654
"Ми мама вчера ме преби!"
В такива ситуации винаги се благодаря, че не отглеждам дете в щатите примерно, защото после иди обяснявай на социалния работник, че си го праснала без да искаш.
Дренка, винаги милото момченце е автор на подписите ми, ама скоро не е проявявало хумор и затова съм без подпис от известно време.

Общи условия

Активация на акаунт