Тролски PR (не е пръц).

  • 46 575
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 958
А моята мила дъщеря оценява кулинарните ми умения с 6.
Майка ми и слага да яде ориз, а тя "Не искам ориз. Искам от гадната супа на мама.". Баща ми още ме увещава да му направя от прословутата супа.

# 31
  • Мнения: 1 523
Миналата седмица чакаме приятелско семейство на гости.Става 18.30ч.,19.00.ч.,19..30ч. и вече в 20.00ч съпругът ми се им се обажда по телефона "хайде бе,Д....,аз се напих вече,а вас ви няма, ще идвате ли?".Дойдоха след малко гостите, а на другия ден идва свеки и голямата казва "Бабо,а пък тате снощи преди да дойдат гостите се напи!" Laughing
И пресен случай от снощи:
Идва голямата да и проверя домашните.Проверявам по БЕ,но за математиката я изпратих баща и .Той я питал защо аз не съм проверила и математиката, а тя отговорила ,че съм болна.
Сетила се за репортажа за интернет пристрастяването  hahaha(На компютъра бях,естествено)

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Стана ли ясно чие чедо е по-по-най, че не ми се четат цели две страници?

Кому беше нужно това?
Разбираемо е да не ти се чете, но може би не знаеш, че никак не си длъжна да пишеш.

# 33
Стана ли ясно чие чедо е по-по-най, че не ми се четат цели две страници?


Аз ти предлагам да ги прочетеш. Току виж си се засмяла и ти попреминала злобата.

Иначе - темата е  велика, мойто чаде още не говори, та не мога да се "запиша"

# 34
  • Мнения: 836
А моята мила дъщеря оценява кулинарните ми умения с 6.
Майка ми и слага да яде ориз, а тя "Не искам ориз. Искам от гадната супа на мама.". Баща ми още ме увещава да му направя от прословутата супа.

Хи-хи.
Това ме подсети, как диването се оплакваше на майка ми, че готвя всеки ден едно и също - син домат. На въпроса й - Поне компот не ти ли дава за разнообразие, нашият кима утвърдително - Да, от сини домати. (Криза пак ще да е имало, някаква)

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 592
И моята хубостница ни е правила характеристики, и то преди доста време - да е била някъде 4-годишна.

Питат я:
- Майка ти какво работи?
- Архитект.
- Какво правят архитектите?
- Строят къщи!
- А баща ти какъв е?
- Адвокат.
- А те какво правят?
- Строят по-големи къщи!

# 36
  • София
  • Мнения: 38 628
Според мойта хубостница аз не съм и никаква майка, а зла мащеха, която работи интернет.

# 37
  • Мнения: 3 447
Според мойта хубостница аз не съм и никаква майка, а зла мащеха, която работи интернет.
Според Киро аз работя на ток, като печката, телевизора и компютъра  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 18 679
Ники силно и от сърце подкрепя непрекъснатата ми борба с тютюнопушенето на баща му. Даже малко прекалено идва на моменти Joy Излиза мъж ми на терасата да ковне един пирон, а дзверо след него нарежда като свекърва " Ей, значи, какъв човек си - не знам - само пушиш цигари и пиеш кола Close А дядо само гледа мачове..." Mr. Green Така ги подрежда, че...

# 39
  • Мнения: 836
Според мойта хубостница аз не съм и никаква майка, а зла мащеха, която работи интернет.
Според Киро аз работя на ток, като печката, телевизора и компютъра  Laughing

Правилно е разбрало детето.
Всички хора работят на ток.
Да не е чело някоя Физиология на човека?

# 40
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Винаги когато иска да ходи на гости на баба си големия почва "Никога не съм ходил на гости на баба, искам на гости на баба, ама аз никого не съм ходил!" и така около 20 пъти, да не ви казвам как съжалително го гледат а мен с укор, кой знае какво си мислят.
Като ожаднее или му се прияде нещо почва "Искам вода, немога без вода, жаден съм" и това около 20 пъти.

# 41
  • Мнения: 8 999
В стария апартамент съседите гледаха на нас като на перверзни изверги - синът ми така се дереше всяка вечер в банята, докато го къпехме, че сигурно хората са били убедени, че претрепваме челядта. Но това не беше най-лошото. Докато той виеше като койот вътре, дъщеря ми, долепена отвън на вратата на банята, нареждаше: "Моля те, мамо, моля те, не му причинявай това!" А банята ни е точно до входната врата на жилището.

# 42
  • Мнения: 1 134
Дъщеря ми в страховита отбрана:

- На мама ли да те дам, да те прати в затвора, или на тате - да те прати в гробището?  ooooh!

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тема - разкош  Hug
Много дълго време, нашите ме увещаваха да заведа щерката при бате Енчо. Хиляди пъти съм им обяснявала, че няма да го сторя, защото:
- Какво прави баща ти?
- Смуче ракийка и се урига по цял ден (беше на мода "Обратен ефект" и те имаха някакви такива рефрени)!

# 44
  • Мнения: 14 654
Излизаме навън и срещаме една съседка, която е извела пуделчето си. Синът ми вместо "добър ден" и казва:
- Мама днес е с кубинките против кучета. После добавя: - Много боли като те ритат с тях в главата!
Друга случка в асансьора (преди 2 години): Влиза един съсед със запалена цигара, а детето със светнали очички:
- Мамо, ето го идиота, дето пуши в асансьора, нали все се чудеше кой е!

Общи условия

Активация на акаунт