Scrapbooking & Cardmaking- 6

  • 23 185
  • 376
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 265
new super_mama  добре дошла си сред нас  Hug

# 301
  • Мнения: 1 065
new super_mama, She_Rwelcome
lullaby, надписа от новите букви ли е? На мен силно не ми достигат букви, да не кажа че нямам никакви  Laughing. Нещо все не мога да се реша. Пиши заслужават ли си, продавача кой е?
Ади, много хубаво рисуваш, всеки път им се дивя на рисунките ти.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 1 618
She_R, в магазин Слънчоглед и в една книжарница на Шипка, като отиваш към него. А също и в книжарници АБВ. А най-хубавата ми такава ножица съм купувала от магазин Практикер. Имат само един вид, но пък реже най-добре от всичките останали, които имам.
lullaby и на мен много ми харесват тия нашити неща, ама и аз не мога да шия на машина.
Много,много ти благодаря. А имаш ли представа дали "Слънчоглед" работи и в събота?  Hug

# 303
  • Мнения: 89
new super_mama, She_Rwelcome
lullaby, надписа от новите букви ли е? На мен силно не ми достигат букви, да не кажа че нямам никакви  Laughing. Нещо все не мога да се реша. Пиши заслужават ли си, продавача кой е?
Ади, много хубаво рисуваш, всеки път им се дивя на рисунките ти.
Аз си поръчах надписи от онзи продавач с цветята. така че това е готов надпис. Cut out. А букви си поръчах няколко лота, имаше и по 1 шийт с безплатна доставка стикери. Ето линк:
http://cgi.ebay.com/Bright-Blue-Alphabet-fonts-Letter-Stickers_W … dZ1QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.com/Bright-Green-Alphabet-fonts-Letter-Stickers_ … dZ1QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.com/Cute-Foam-Scrapbooking-Stickers-Small-Alphab … dZ1QQcmdZViewItem
Още много неща си поръчах, но освен това имам приятелка в рекламна агенция и сега съм й дала тя да ми разпечатва букви на прозрачно фолио.

# 304
  • София
  • Мнения: 79
Момичета, и аз скоро си направих блог, малко се замотах с него, защото исках да кача нещата, които досега съм направила, но вече съм готова.
Можете да видите последните ми странички:
http://borovinkata.blogspot.com/

# 305
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Момичета, имам един въпрос. Можете ли да ми препоръчате нащо типично българско, което може да се ползва за картички. Имам да пращам нещо на една холандка и искам да и пратя нещо дето да си е нашенско. Това, което се продава е основно китайско.

# 306
  • София
  • Мнения: 79
Аз май за нищо българско не се сещам, наистина китайските неща са ни завладели

# 307
# 308
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета, имам един въпрос. Можете ли да ми препоръчате нащо типично българско, което може да се ползва за картички. Имам да пращам нещо на една холандка и искам да и пратя нещо дето да си е нашенско. Това, което се продава е основно китайско.
Българско, традиционно, се сещам за носия, килими, както и първи март с мартениците  newsm78

# 309
  • Мнения: 893
Деси, нещо такова ли?


Аз поне само за розата се сетих  Thinking

Погледни и тук

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 09:47 от devilkin

# 310
  • Мнения: 44
Тук, в София, около х-л Шератон, има много "български" магазинчета, където се предлагат супер нещица - умалени копия, носители на нашата култура и традиция. Предполагам, че такива има и във Варна. Няколко идеи :
пафти, златна паричка /естествено не от чисто злато/, шевици, пискюли от вълна, вълнени конци, мини подкова, дантела, плетена на една кука...

She_R, идеята за мартеницата е страхотна!

Даже вече си представям как би изглеждала една картичка, изработена с такива материали, но в стил scrapbook - мисля, че ще се получи нещо много оригинално.



# 311
  • Мнения: 89
И аз това мислех, може да оформиш картичка с формата на България и да сложиш вълнени конци - бял, зелен и червен и да вържеш с тях мускалче розово масло... И някакви неща, типични за различните краища на страната ни - роза, капачка от кисело мляко (шегичка  Mr. Green), житени зрънца...

# 312
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Благодаря за идеите и предложенията.
Не съм обяснила явно както трябва. Няма да правя картичка с български мотиви. Просто исках някакви материали, за правене на картички, произведени в България.

# 313
  • Мнения: 89
Благодаря за идеите и предложенията.
Не съм обяснила явно както трябва. Няма да правя картичка с български мотиви. Просто исках някакви материали, за правене на картички, произведени в България.

Ох, успех с това Rolling Eyes

# 314
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Оказа се, че всичко, което откривам е или турско или китайско, но не и българско. Включително дантели, ширити, хартии.
She_R, днес минах покрай Слънчоглед. Работи и в събота от 10 до 19 часа.

Общи условия

Активация на акаунт