Scrapbooking & Cardmaking- 6

  • 23 131
  • 376
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Деспина, благодаря ти. Дано успееш да намериш нещо, сега се сещам зе нещо плетево българско, цветенца, листенца, защо пък не, успех.
Хайде пускам моята пътва картичка.
http://rumka.blogspot.com/2009/03/blog-post_25.html?showComment= … 45556172589933623
Моля бъдете снизходителни за началото ми  Rolling Eyes Hug

# 316
  • София
  • Мнения: 79
Много сладурска картичка, харесва ми зеления цвят  Peace

# 317
  • Варна
  • Мнения: 5 567
Румка, аз се разписах в блога ти, но да кажа и тук. Красива картичка. Радвам се, че си от Варна и ще съм щастлива да се запознаем и на живо.

# 318
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Благодаря ви милички, да знаете много означават думите ви за мен. Благодаря  Hug  bouquet

# 319
  • София
  • Мнения: 4 966
Здравейте момичета Simple Smile)
Моля за помощ Simple Smile
Издирвам си такива цветенца(като кристални са...)Моите си ги купувах от Бургас,но и там вече не зареждат.Трябва и в София да има някъде,но никъде не съм намирала.А са ми спешни...
Ако сте виждали някъде,казвайте Simple Smile

http://www.isaikova.snimka.bg/album.php?album_id=357578&pid=11268294

# 320
  • Мнения: 89
Ами и аз си купих такива от Бургас, от един склад за мартеници (предполагам и ти оттам си ги взела). ако не е оттам, не мога да помогна много и с улицата. Ако ти трябва, ще питам мъж ми кой булевард беше. Peace

# 321
  • Мнения: 0
Исайкова,това може да ти е от полза...Няма това , което търсиш,но..знаеш ли Heart Eyes

# 322
  • Мнения: 0
ето го линка...прописнах да го сложа http://www.-spam140-/

# 323
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ви Simple Smile
lullaby ,моите бяха от една книжарница...
ralyko ,мерси за сайтчето,ади също ми го беше пратило.Има такива цветенца,само където са с дупчица по средата,но другите неща са доста по евтинки от СФ...кристалните фигурки Simple Smile

# 324
  • Мнения: 1 110
Здравейте моми4ета.
И аз искам да се присъединя към вашата твор4еска група. Досега само разглеждах показаните ви карти4ки и реших да се пробвам с нещо по-лесни4ко. Ето първите ми опити:
http://rraeva.multiply.com/photos/album/27
Ще се радвам на вси4ки съвети и критики .

# 325
  • Мнения: 0
момичета Sad от къде мога да си закупя монтажни лепенки ама от дебелите...обиколих половината град..Шумен но не открих..има ли специализиран магазин или нещо подобно Shocked

# 326
  • Мнения: 265
 Добро утро   food010 черпя ви с чаша ароматно кафе !
  kariluis добре дошла в нашият  клуб  Hug Страхотни картички, много силен старт- браво ! Продължавай в същия дух . Само ако ми позволиш да отбележа нещичко : сложи по една бяла основа( листче за надписване) вътре в картичката. Ще изглежда по добре на цветния картон- според мен  Wink
ralyko монтажна лента........... за различни дебелини можем само да си мечтаем  Confused попадала съм на лента от 1 и 2 мм дебелина , и това е! Когато на мен ми трябва по висок обем слагам по 2-3 квадратчета едно върху друго- така спасявам положението ! Офис 1 - там със сигурност ще намериш, а ако няма  ги помоли да ти поръчат. По магазини за строителни материали също би могла да намериш.
  Целувки и лек ден от мен  Heart Eyes

# 327
  • Мнения: 89
Благодаря ви Simple Smile
lullaby ,моите бяха от една книжарница...
ralyko ,мерси за сайтчето,ади също ми го беше пратило.Има такива цветенца,само където са с дупчица по средата,но другите неща са доста по евтинки от СФ...кристалните фигурки Simple Smile
Складът е  срещу Краставицата до 3та поликлиника. Отдясно на поликлиниката се пада. Цветенцата бяха по 1лв. пакета, ако не се лъжа.

# 328
  • Варна
  • Мнения: 5 567
kariluis, прекрасни картички. В първият момент се канех да попитам от къде си взела такива красиви мечета и японка, но после видях къде живееш.
ralyko, моята съм я купувала от Практикер, но би трябвало да има и в други магазини за строителни материали. Моята е 1 мм и когато правя нещо по-дебело и аз правя като Ади лепя няколко парченца едно върху друго.
Исайкова, много красиви цветя. Не съм виждала тук във Варна такива.

# 329
  • Мнения: 44
kariluis, прекрасни картички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт