Епилепсия - тема 5

  • 38 564
  • 459
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 249
dineva_ta Радвам се за вашите успехи с детенце. smile3501Само напред.
Poka Не се отчайвай ще видиш че всичко ще бъде наред.Успех  newsm10
Ванче благодаря ти  за помоща стана успешно НО линка беше дълъг и не се хвана в подписа.Страхотна си. Hug Hug Hug
Момичета една мама ме помоли да разпространя този чат:
Публичен чат:Нашите деца
Идеята и е да се обединим и опознаем проблемите си.Която иска да се присъедини към нас.
Може да разгледате и този сайт:  http://network-hv.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 00:24 от kevi_geri

# 136
  • Мнения: 511
Здравейте,не пиша често,но ви чета.Днес ми е едно притеснено,правихме аса и алат тази сутрин и до довечера докато излязат резултатите ще ми е чоглаво,а и той малкия като ми каза,че кръвта му била кафяфа направо се побърквам.Иначе засега сме добре,готвим се за еег другата седмица.
Някой знае ли Алексиев в кои дни от седмицата прави еег?Трябва ми за второ мнение Hug

# 137
  • Мнения: 3 540
МИРО И ПОЛИ,когато се взема кръв за чернодробните ,тя е в епруветка и изглежда тъмна,така ,че на детето може и така да му е изглеждала - кафява! Simple Smile
А за Алексиев ,ако имаш телефон ,позвъни и питай! Peace

# 138
  • Мнения: 155
Здравейте мами,

На нас ни предстои преглед при офталмолог с цел поставяне на очила - Георги има астигматизъм и далекогледство.

Аз се консултирах с невролога и той каза - слагайте, само че не го подсетих, че слагат капки за разширяване на зениците. Искам да ви попитам мислите ли, че атропина (капките) могат да възбудят нещо в мозъка. ... че таман сме се позакрепили ... малко ме е страх, но офталмолозите твърдят че с този астигматизъм трябва да слагаме очила.

поздрави

# 139
  • Мнения: 3 540
И Петя е с астигматизъм и сме ходили няколко пъти да й разширяват зениците за уточняване на градусите,но сме нямали проблем.
Очните са били запознати ,че сме с епилепсия.

# 140
  • Мнения: 4 586
Здравейте! И аз да съм при вас. Снощи Кирил получи лек гърч, а току що жена ми го е намерила паднал на пода в къщи, прибирайки се от работа. Пие Депакин, бяха му го спрели изведнъж, от раз, преди около 10 дни. Пие Депакин хроно, сутрин и вечер по 1. Обадих се на БНМП.

# 141
  • Мнения: 3 540
Вълчо ,не всички гърчове са епи!
А депакина не може да се спира от раз,но при вас така са решили! #Crazy

При епилепсията лекарствата не се спират от раз! Peace

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 15:19 от Vanq 66

# 142
  • Мнения: 119
Здравейте!Днес правихме изследвания-кръвна картина,чернодробни и концентрация на депакина.Всички са в норма само нивото на депакина е малко по-високо/91 при граници75-85/,но доктора каза сега да не го намаляме,а след месец когато вече ще е на половината доза от ламиктала.Поне това ме успокои,че изследванията са добре.     
МИРО и ПОЛИкак е при вас,надявам се всичко да е наред. Hug

# 143
  • Мнения: 249
Will  и ние водихме Кевин на офталмолог профилактичен преглед и на него слагаха капки за разширяване на зениците но проблеми след това не сме имали.
 
Poka много се радвам че нещата при вас са наред.

# 144
  • Мнения: 511
Да се похваля -асат и алат засега са в норма
Ние досега не сме правили серумно ниво
Да се надявам да е така и с еег

# 145
  • Мнения: 1 040
Миро и Поли радвам се че чернодробните са наред,а от колко време пиете депакин,ние правим два пъти в годината серумно ниво или като сменяхме лекарство да видим как повлиява едното с другото лекарство!

# 146
  • Мнения: 511
Ние сме на конвулекс хроно от една година,но Литвиненко като го питах ни каза,че няма нужда

# 147
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Поли радвам се ,че при вас изследванията са добри.пожелавам ви успех и с еег-то.Poka за вас също се радвам,че и вашите изследвания са наред. Вълчо ваня е права не всички гърчове са епи.Така,че не бързай със заключенията.Ние също правихме еег вчера,но засега си оставаме на същото лечение ,не ни намалиха трилептала макар,че таях някаква надежда.

# 148
  • Мнения: 1 040
Поли аз също съм при Литвиненко, но някой път на своя глава ходя да правя серумно ниво на конвулекса,аз да съм сигорна и да знам на какво дередже сме и ако не ми хареса резултата му се обаждам,при вас може да е друго.Преди беше в Майчин дом сега се преместиха  в лабораторията на Свинаров малко по нагоре имам им кординатите, а серумното ниво на конвулекса ако искаш да си го платиш е 14 лв,това е мое мнение ти си решаваш успех! Peace

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 22:31 от emа-диди

# 149
  • Мнения: 1 040
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СКЪПА ВАНЧЕ newsm59 newsm59 newsm59
          ДА СИ МИ ЖИВА И ЗДРАВА И ГОСПОД ЗДРАВЕ ДА ТИ ДАВА! newsm51 newsm51 newsm51
                          Остани такава каквато си,а не каквато искат другите да бъдеш
               Обичам те скъпа моя приятелко винаги ще останеш близо до сърцето ми!!!
newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  ura  bigdance2 bdbaloni baloni happy bd

Общи условия

Активация на акаунт