Дюканки и "млади" и "стари" тук са се събрали - 143

  • 25 040
  • 450
  •   1
Отговори
# 435
  • Sofia
  • Мнения: 16
Аз си пекох пиленце и бая со похапнах...
Дано утре да има минус...
Лека на всички

# 436
  • Мнения: 146
elenna_dim[/b] , 5 кг. за 4 дни  Shocked. Май от както пиша, ти си единствената която се хвали с такъв резултат  Laughing. Колко кг. си?


Aynur, по време на бремеността в 9ти месец бях 74кг. След като родих бях 64кг и незнайно как успях да кача до 70кг. Уплаших се, ей, мноооогоо! Чувствах се зле и реших, че незабавно трябва да направя нещо за себе си. Та и аз се учудих как стана така - след ударния режим - от 70 на 64кг. Това си е много амбициращо Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 23:57 от elenna_dim

# 437
  • Мнения: 2 013
Добър вечер.
Ето, факт, който не пише тук - не сваля. А съм уж режимна.
След веднага сваленото едно кило и 6 дни на протеини и после 4 на ПЗ - резултати няма. Дали не е от МЦ? И като свърши, изведнъж да паднат цели две кила newsm78 Кажете ми, че е възможно, моля Praynig

# 438
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добър вечер.
Ето, факт, който не пише тук - не сваля. А съм уж режимна.
След веднага сваленото едно кило и 6 дни на протеини и после 4 на ПЗ - резултати няма. Дали не е от МЦ? И като свърши, изведнъж да паднат цели две кила newsm78 Кажете ми, че е възможно, моля Praynig
Е, е!  newsm53

# 439
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug

До "aynur" - Не само изглежда вкусно, а е й такова Simple Smile

До "Sagittarius" - Нищо не признавам! Ако самото пристрастие иска - нека ТЯ си признае Wink

До "Snow4eva" - Мерси за поздравленията..

До "sissleyy" - По нищо не личи, че съм супер. Извинявай, ако звуча песимистично..

До "рошава" - Аз съм най-кльощавия в компанията ли? Ако бройм само Момчетата.. има само един по-големичък от мен. Тоест - грешно заключение си си направила. Съжалявам, ако си се шегувала, а аз не съм схванал шегата..

До "desi_val" - Не е режимна тортата Sad

До "музичка" - Ще ВИ радвам, ако има с какво Simple Smile

До "baba iaga" - 185 сантиметра съм висок.. 89 килограма. Не искам да свалям повече, но не искам и първата цифра на теглото ми да е 9..

До "* Боби *" - Не беше зле, да.. аз съм си такъв тип Човек, че в домашна обстановка си ми беше чудесно..

До "ФИЛЮДКА" - Нямам идея защо не виждаш снимките ми. Те са качени в моя си сайт, който ТИ гарантирам, че е видим от цял свят. Проблема е някъде при ТЕБ, но не знам къде..

До "merito" - Няма да знам Wink

До "lipstick" - СМЕ изкарали весело? Кого визираш?

До "svetlat" - Не си в грешка. Много си наблюдателна.. браво Simple Smile

# 440
  • Мнения: 6
Здравейте слънчица Hug
уж нямаше да пиша, ама....
айнур, марчелка Heart Eyes Hug
много ще се радвам ,ако мога да дойда на срещата, имам пътуване извън града, освен да пришпоря нещата , за да успея на 18 в 13ч да съм се прибрала...ще дойда където решите, макар че годзила... Sick мразя ги отпреди 2 г, когато след хапване там, цяла нощ връщах...
Желая ви успешна седмица!

# 441
  • Мнения: 663
 Naughty...оставих ви за малко без надзор ...и нравите съвсем се разпуснаха ...........ауууууууууу ..... някой да сутрешно гадене го докараха ,....че и съмнения има от кого е .... тц тц тц ... МОМИЧЕТА ТАКА НЕМОЖЕ .....НЕ СЪМ СЪГЛАСНА ...............ОРГИЯ ..........БЕЗ МЕН ....
ей затова не харесвам аз груповия секс ... понеже има опасност някой да ме пропусне ....

# 442
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз само да се обадя тихичко   Embarassed - в HAPPY има повечко за хапване от позволеното, освен солта - нямат мярка тези хора с нея.  Joy Joy Joy ох аз нали от утре за сефте се включвам, а вижте само храна ми е в мозъчето.
Мен хич не ме бройте, ако мина ще е за 20 минутки да ви се порадвам, че май хъркащото ми съкровище ще е извън Варна на 18-ти.

Въпрос - за закуска трите лъжици овес тр. с мляко прясно 0.1процент, малко от позволеното сладичко и канелка достатъчно ли е? Много ми е трудна тази закуска. До момента да съм хапвала мах 10 пъти нещо сутрин в последните хиляда години.

# 443
  • Мнения: 7
Добър вечер Дюканки и Дюканец!Ще взема в предвид предупеждението,че"който не пише,не сваля" Grinning                           
Да дам един бърз отчет:днес смъкнах качените вчера 500гр,въпреки МЦ! newsm44                         
Хубавата новина е,че от утре вече съм на П.                                     
РИВЕЛА-Честита месечинка!  bouquet                       
БАБКА ЖАБКА-Пожелавам ти скорошно оздравяване!  bouquet       
На всички с минусчета-ЧЕСТИТО!                                                 
ВЕСИТО 5 Hug,ТИНАКАТ Hug,ЦОЦИ Hug                                                         
Желая ви лека и отслабваща нощ!  sleepuu  sleepuu  sleepuu

# 444
  • Мнения: 55
Аз едвам сега успях да се за запиша за днес (упс, то станало утре... ooooh!), а и ако още се помотам и темата ще вземе да свърши...  Thinking

Но не мога да не ви благодаря  newsm51, момичета, за толкова милите думи за моя милост, толкова съм трогната от вниманието, затова по едно голямо гуш за всички (дано не изпусна някои Praynig): СлаБе Hug, cote Hug, vesito5 Hug, waq Hug, aynur Hug, Sagittarius Hug, krikri Hug, nelsun Hug, ФИЛЮДКА Hug, музичка Hug, Боби Hug, mar4ela5 Hug, ванесса йо Hug, Lucie Hug, vivolina_1979 Hug, tania2007  Hug, gulbenur  Hug, desi_val  Hug, чочосан  Hug, ЦвеTи  Hug, sanny3  Hug, feelgood  Hug, Dari68  Hug          
 
СлаБе, бравос   bouquet че си се взела вече в ръце, наблюдаваме и чакаме минусчета   Peace Hug
cote, успех на теб и половинката  Hug , може и да е по-бавно (организмите са различни Peace), но важно е, че режима действа  Hug и ей, страшна мацка си, много ми харесва поличката ти   bouquet
весито5  Heart Eyes , защо бе, миличка, "Завииижд!" - та ти с твоите 52 килца и невероятно излъчване и усмивка отдавна си ни скрила шапката   bouquet
лабелло, стискам палци за изпитите  Praynig  Hug
айнур, чудна мацка-третофазничка си ти  bouquet, а за ника - както казах избора е ваш, аз ще следя и двата  Mr. Green
Кри Hug, слабичка съм казваш newsm78, вярно е най-вече от кръста нагоре ooooh!, ама в борбата дюканска с килцата паднаха и нежелани жертви #Cussing out, но какво да се прави - структура  Sad
ривела, честита ти месечинка  (на патерица) и страхотна промяна   bouquet
feelgood  Heart Eyes  Hug, ще пусна по-нататък (за някоя месечинка) пак снимки  Peace - от по-хубавите  Wink (тази беше новогодишна). Само моля те, кажи ми, че по-хубавите не са тези от "преди"  Crazy Mr. Green 
монрое, видях снимчици - прекрасна си!   bouquet
 
И за да не е съвсем спам, да се отчета по режима - вчера правих протеинов ден и отчетох минус 1.5кг, та празничните ми натрупвания си заминаха, ама не знам да се радвам ли или да се ядосвам.  newsm78 Не съм нова, но все още продължавам да се изумявам от ефекта на протеиновите дни!  #Crazy  Peace

Лека и отслабваща нощ!  Heart Eyes  Hug

# 445
  • Мнения: 3 461
ей затова не харесвам аз груповия секс ... понеже има опасност някой да ме пропусне ....


 Joy Joy , мен и да ме пропуснат няма да разбера, нали имам очи само за Катя Mr. Green

Лека нощ и от мен!

# 446
  • Мнения: 38

До "sissleyy" - По нищо не личи, че съм супер. Извинявай, ако звуча песимистично..

е,де защо така говориш.Ти какво искаш сега,за да се убедим,че си супер голи снимки ли да молим да пращаш Whistling

# 447
# 448
  • Мнения: 485

Привет

Зеленко- хубаво чувство за хумор имаш, гушки на вас с Точко  Hug

Аз поскитах малко до село и обратно в събота, закарахме детенце на мама да му се порадва докато още е в България и освиних протеиновата ми събота с току-що изваден от камината лучник, който хапнах с чиста съвест, а мъжа ми каза, че до края на годината ще съм на протеини (поне се споразумях да има и петъчни). НЕ ПРАВЕТЕ като мен. Това, че съм третофазничка, не ми разрешава гала вечеря в протеиновия ми ден!
Чакам тиганите.

Ще публикувам, че трябва да работя, не съм ви дочела, че вчера като се прибрахме антивирусната ни програма на домашния комп не работеше и пропуснах влизането в нета.

И друго щях да казвам, новата ми страст в изварите, тази дето за второфазничките е доста мазна, ами бях се наточила вчера да си купя пак 200гр., да ама Фантастико явно са разбрали, че съм с ГГЗ и са я продали, нямаше, незнам кога ще заредят пак, грижат се за мен хората, кво да ги правя, та се наложи да хапвам млекце с подсладител.

Аааааааааа, щях да забравя, снимките дето гледах бяха на разкошни мацки Айнур, Коте (забравих някой), тези на Монрое не можах да видя, отвори ми празна страница, но тя си е прелестна, гледах и новогодишните.
  bouquet   bouquet   bouquet

# 449
  • Мнения: 444
Хейййй, момичета стискайте палци... отивам на изпит  Praynig

Подивявам от напрежение, разбута ми се стомаха.... акъла бръмм...  Crazy Имам чувството, че нищо не знам.. ужас.....  Praynig Praynig Praynig

блумхен_фии
мерси  Hug

Пожелавам ви приятен ден. Тук е студено, но пък слънчевоо  Mr. Green Дано и настроението днес да е слънчево.. абе каквото стане..

Катяджин проблем ли е ако реша да дойда на варненската среща, а не съм се записала... просто трябва да видя как ще се стекат обстоятелствата... и ако имам време ще дойда, че много искам да ви видя всичките! Simple Smile

Чаоо   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт