(*)(*)~Кърмачки Обличам Всякакви! Темата за записване~(*)(*)

  • 45 500
  • 1 231
  •   1
Отговори
# 1 215
  • София
  • Мнения: 2 348
Е, да. Такова нещо. И понеже не се разбира, ще те питат какво е  Grinning

# 1 216
  • Мнения: 2 614

Екатерина, никой не те напада, написа нещо и всички коментираме! Къде видя нападение Peace
Ако коментарите те дразнят, или се чустваш нападната, приеми извиненията ми  Peace но това няма да спре никого да коментира написаното, това е същността на форума  Peace

Бритт, остава и картинката да ти дойде и Шамана ще се радва много  Grinning

# 1 217
  • Мнения: 2 376
Аз мислех за ето такава картинка



може и таква Simple Smile, но тогава пък текста също трябва да е смешен

# 1 218
  • Мнения: 673
 Embarassedизвинявама се тогава,наистина неправилно се изразих,защото честно казано не го чувствам като нападение,а да по скоро като коментар,радвам се че правилно съм си мислила,аз бих искала и бельото да ми е с инициали на кърмачка макар и никой да не го вижда,ама сигурно няма как да стане

# 1 219
  • Мнения: 267
Хайде всички знаем ,че бащите са важни!Добре е и за тях да има по нещо.Аз сега не поръчах на моичкия тениска и него го хвана малко яд,защото видя на един татко и му хареса.Та за лятото задължително ще му взема Peace

# 1 220
  • Мнения: 3 718
Привет дружина, виждам татковците обсъждате  Mr. Green Аз лично, много се учудих на моя мъж, той по принцип не обича да афишира с нищо и бях убедена, че няма да се чувства удобно с такава тениска на обществено място. Но се изненадах колко гордо си ходи с нея на работа, че и разпръсква идеята за кърменето сред колеги и колежки. Та дори и само като ходеща реклама, татковците си заслужават дрешките  Mr. Green
За чадърчета за колички, не вярвам да успеем да намерим. Мисля, че не съм срещала вносители, освен детски фирми, а те са си с тяхното лого.
Идеите, които давате са чудесни, ще ги обмисля  Hug

# 1 221
  • Мнения: 3 869
Мисля, че за чадърите лесно решение биха били лепенки (цветен принт рърху прозрачно фолио - не са трайни, но и чадърите няма да ги ползваме до живот, я  Mr. Green

# 1 222
  • Мнения: 673
аз имам една такава идея но не знам осъществима ли е или не,понеже имам лигавници с името на малкия чудех се дали може да се направят както вече казах летни шапки с надпис примерно кърмачето мишо или кърмачето таня,как ви се струва ако искате ще ги снимам тези лигавници и ще ги пусна тука

# 1 223
  • Мнения: 3 718
Meg! , не печатът е проблемът, а намирането на самите чадъри, за детските говоря.
Екатерина, хитро е това, но ще е много трудно осъществимо, толкова много различни печати ще се получат, че не знам дали ще се справя

# 1 224
  • Мнения: 616
Индивидуална тениска, шапка, чаша, чадърче, лигавник или каквото там се сетите, може всеки да си поръча според вкуса  Peace Правят такива във всеки голям и малък град; може би да си изберем няколко варианта на надписи и картинки, да се направят на подходящ файл, и всеки да си поръчва каквото му харесва Simple Smile Аз поне така мисля да направя за лятото!
Митко гордо разходи тениската си из университета, сред колеги и преподаватели, събуди големи възхищения, благодаря още веднъж за страхотните блузки  Hug
Ако имаше как съм сигурна че нашия татко би поел кърменето на 50%
И нашият  Sunglasses

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 20:20 от offioly

# 1 225
  • Мнения: 30
Хм, лепенки казвате... имам и аз една такава идея:
лепенка или нашивка, предназначена за текстил, която всеки да си сложи където иска.... на количката, на детското или на "възрастното" чадърче, на шапка, на потник или на риза.

Лепенки за дрехи съм ползвала. От плат са и се лепят с ютия, т.е. с нагряване. Ако материята, на която искаме да я сложим не позволява висока температура, може да се пришие.

Как ви звучи това?  Thinking

# 1 226
  • София
  • Мнения: 2 348
Звучи ми ангажиращо, а аз си падам по мързеливите работи  Mr. Green . По-ми е добре като отбора доброволци се погрижат за всичко. иначе смятам, че е добра идея да направя "маркова" някоя вещ, която не е в списъка на Шаманката.

# 1 227
  • София
  • Мнения: 413
Бе като казахте "лепенки"... аз съм от тези лудите  newsm01  car003 шЕфиорки, какво ще кажете за стикери "Кърмче в колата" жълт триъгълник за задното стъкло или багажника за колата? (предварително се извинявам ако има вече предложена такава идея, но съм от скоро в темата  Embarassed )

# 1 228
  • Мнения: 149
За чадърчетата - ако има достатъчно навити, мъжът ми с удоволствие ще уреди въпроса с поръчването без лого на съответната фирма. Поне така обеща  Grinning

# 1 229
  • Мнения: 3 869
Моята идея беше само лепенките да си организираме, а чадърите - всеки предполагам си има, така или иначе - мисля, че имат малки разлики според модела на количката newsm78

Общи условия

Активация на акаунт