Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима!

  • 16 372
  • 319
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 983
Добре е Жоро.От както му давам мед с мляко ,вечер (по-препоръка на невролога)спи и добре.Покрай него и аз намазвам, понеже нани до обяд Party

Ехаа, браво на него  Hug
А ти какво мляко даваш? Пълноценно или прясно вече? Аз още не съм му давала да пие прясно, но за сметка на това към пълноценното е пристрастен  Rolling Eyes

# 256
  • София
  • Мнения: 39 952
Привет девойки.
Това за меда и млякото не го знаех. Една девойка от здравният се оплакваше от липса на сън, това може да й свърши работа Simple Smile

Мислех днес да излезем на обяд и да прибера Дияна по-рано от у-ще, но какъв дъжд се сипе... Даже мисля да помоля мъж ми да я прибере следобед.
Алекс не иска да яде плодови пюрета, т.е. не харесва ябълката на Гербер и плодови смеси с ябълка на Хип. Зеленчуковите май му харесват повече Simple Smile

# 257
  • Мнения: 1 685
Ivanah,меда го слагам в прясното мляко.Жоро го пие  Peace

# 258
  • Мнения: 923
Хелче-поздрави на Дундурела и Вероничка. Hug
Ан Мари стискам палци да се оправиш бързо и дано ти се размине операцията. Praynig
От вчера и Коки е с много силна хрема, водихме го при докторката му - дишането му е чисто и гърлото е добре. Изписа му пак спрей за нос, едни правени капки и пак да започнем с противоалергичните капки. Много ме е страх да не слезе надолу към дробчетата. Моля се да ни се размине. Praynig

# 259
  • София
  • Мнения: 39 952
Алекси, аз я предпочитам, операцията де. Защото сега не ям много храни, и постоянно трябва да се съобразявам.

# 260
хехе,ако ви кажа че сме затрупани от сняг,,не знам дали ще повярвате.Вчера пролет днеска зима,егати времето ThinkingАн мари аз се оперирах в пирогов при мой мн близък и всичко мина супер след една седмица бях забравила,операцията струва 600-700лв според зависи и я правят само ако наистина е необходимо,знам какъв кошмар е,аз отлагах отлагах и накрая по спешност,ако имаш желание ще те свържа.Лично аз от както се оперирах нямам никакъв проблем,но преди тава беше ужас,при мен беше задължително защото камъните бяха мн и малки и си отиваха където пожелаят,можеше да стане голяма беля.Пиех дуспаталин и бях доволна от него,но се радвам че ми се махна това гайле,беше мн болезнено.Ако решиш нещо ще съм ти в подкрепа защото знам за каква болка говорим,успех и дано всичко е ок

# 261
  • Варна
  • Мнения: 965
Има ли новини от Вероника и Дундурела?

А Вики днес е като шаркав - няма място, където да няма пъпки - дори и по лицето. Оказа се, че е направил алергия към Цефзила (поне предполагат, че е от антибиотика) и го спряхме. Дано за тези 7 дни да е било достатъчно да се утрепе бактерията (трябваше да го пием 10 дни).
Ivanah, дано успееш да се закрепиш и да не се разболееш, че грипа е ужасен.
Мидичка, как сте?
Гери, благородно завидях за съня  Embarassed. Целувки на Жорко.

# 262
  • Мнения: 6 604
И аз чакам новини.
От Ники,Дундурела и Мимчето.
Дано са добри.
А Мимето днес си е ударила главата отзад. Чак сега като се събуди видях ,че има малко засъхнала кръв. Оставих я за малко сама да й направя обяда и е станала белята. Чух я ,че се разплака и като отидох да я видя видях,че е бутнала сушилката за дрехи. Беше облегната на стената. Затиснати йбяха само крачетата,но изглежда първо я е ударила по главата. Сега я наблюдавам. Много се панирах. Защото като обядва веднага след това и повърна. Отдадох го на настинката,която кара.НАли не й е за първи път и след това заспа(беше й време). Сега изглежда весела.определено не я боли,защото я натисках там ,но тя не заплака. Мястот прилича по-скоро на одраскано.Много съм изплашена. Но и да я заведа на лекар те ще ми кажат да я наблюдавам. Дано не е нищо сериозно.

# 263
  • Мнения: 1 685
Мидичке, не се притеснявай.Нали повече не  повръщала?Всичко ще е ОК Peace

# 264
  • Мнения: 6 604
Не.Не е.Дадох й следобедната закуска. За сега няма проблем. Дано да е така Praynig

# 265
  • София
  • Мнения: 39 952
Мидичке ако имаше проблем (сериозен) до сега щеше да има симптоми. Разминала се е с уплаха само. Промий раничката.

# 266
  • Мнения: 6 604
Ох,дано е така. Че бая се притесних.А какви страхотии прочетох в интернет за мозъчното сътресение.
То май по-голямата уплаха е за майка й.
Дано Хелче има новини от Дундурела.

# 267
  • София
  • Мнения: 39 952
Дияна ми беше по-буйно бебе.
За 1ви път падна от нашето легло на 5месечна възраст. Удари се челото, имаше зачервено. Веднага се обадих на педиатърката. Попита ме за симптоми, успокои ме. Каза ми "за твое успокоение отивай до Пирогов". Естествено нищо й нямаше.
На 8месечна възраст се набра на решетките на леглото си и я прескочила.
(отклонение. Алекс пищи. Дияна го е ********** мале какво пищене. Джони го успокои. Оказа се, че каката му взела дрънкалката от ръцете Simple Smile И Алекс се разпищя все едно го колят)

Да се върна на буйните деца. Алекс определено е по-спокойно бебе. На 30ти ще стане на 8м, но все още не се е изправил, а за набиране на решетката и дума не може да стане Simple Smile

Не можем да ги предпазим от падания. Покрай Дияна дълго време носех в портфейла си лепенки цитопласт. Щерката няма сериозни травми, освен 2 пъти лепене на клепача.
Като проходи дребното... предполагам, че пак ще се разхождам с лепенки в портфейла Simple Smile

# 268
  • София
  • Мнения: 1 711
Здравейте, съжелявам че чак сега пиша, но нещо цял ден ми е сдух и не ми се пишеше. Говорих с Дани и за съжаление новините не са никак дорби  Sad Малката няма подобрение и е много задръстена със секрети и повръщала. Много била отслабнала и като говорихе й бяха включили система, защото не иска да яде и каквото хапне повръща. Много ми стана мъчно  Cry Дано да се оправи, че много им се събра. Аз предадох поздравите на всички и тя много се зарадва.

Мидичке, не се притеснявай толкова, наблюдавай я, ако не повръща и не е по-сънлива от обичайното, всичко е наред. Аз също много се притесянвам, защото моите много падат и се удрят и главите също. Дани е като танк, бута Лора и минава през нея. Веднъж така я бутна и тя се удари в масата, така се разрева, че чак се захласна. Изкарах си акъла, беше посиняла. То не е шега работа да си ударят главите, но не мога да ги опазя, те самите се пазят, но не могат да преценят и да пазят другия, явно не могат да осъзнаят още.

Лека нощ на всички и дано утре новините в темичката да са само добри и без инциденти  Hug

# 269
  • Мнения: 2 070
Милите,много е кошмарно и за майката и за детето Tired
Зор докато ги родим,после кошмар докато си ги приберем,след това страха,как ще се развиват,и тия кошмарни белодробни болести.Край няма тази наша мъка Confused

Общи условия

Активация на акаунт