Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима!

  • 16 355
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 604
Ники-благодаря за инфото. Ние май вече сме големи за нея. След 3 месеца някъде ще направим сигурно една друга терапия срещу RS вирусите. Но трябва да навърши 1,3 год. кор. възраст. На мен ми  бяха казали много по-висока цена иначе. Дано твоето инфо е по-точно. И най-важното-терапията да има успех.
Стискам палци. Praynig Praynig Praynig

# 301
  • Мнения: 4 589
 Midi4ka* защо не питаш вашия лекар. Може да не  е късно. Аз това го видях в един сайт, както и цената, от един американски сайт.
Но като казвам около 200Евро, това е за една доза, а на нея й трябват 4-5 дози. Т.е. доста си е като цифра.

Днес пристигна и млякото на Нестле от САЩ - Nestle Good start Supreme. Да се надявам да я захраним малко по-добре с това мляко за да има сили да диша и да яде с биба. Още не искам да ми я дават да я храня с биба.

# 302
  • София
  • Мнения: 39 849
Ние след малко ще излизаме, до ДКЦ-то. Ако искате пуснете нова тема.

# 303
  • София
  • Мнения: 1 711
Здравейте, вчера имах един неприятен ангажимент и не можах да се включа.
Говорих и с Дани, те вече са по-добре, малката е живнала и дори се оплака че не можа да я удържи Simple Smile Каза че сигурно ще останат и събота и неделя. Дано в понеделник да са си вкъщи  Hug

Сега да кажа и аз за тази ваксина. На 2 месеца на Лора й откриха ВПВ синдром (това е свързано със серцето), бяхме в болница да я следят и тогава казаха че имала и малък дефент на едната клапа и била със сърдечна недостатъчност. Тогава в болницата дойде една жена да ни предлага тази ваксина. (ставаше дума за безплатно да я получим) Записа ни в някакъв списък и каза че сме подходящи за нея, но това само ако ни одобрят. Даже каза, че било добре че са близнаци, защото щяли да проследят какъв е ефекта когато на едното дете е сложена, а на другото не. Обаче не се обадиха и явно не са ни одобрили. Впоследсвие обаче отидохме в друга болница и се оказа че сърцето си е съвсем здраво и нямаме сърдечна недостатъчност, остана ни само ВПВ синдрома, който за сега не създава никакви проблеми и има голям шанс да го израсте. Не знам дали това има занчение за да не ни одобрят. Аз бях забравила за това и сега се сетих като видях че сте писали за тази ваксина. Сега като се замисля може би щяше да ни помогне и да нямаме тези проблеми, но здраве да е Simple Smile На следващата консултация ще питам за нея и дали бихме могли да я слагаме, т.е. дали вече сме големи Simple Smile
Ники тази жена мисля, че ми беше оставила името си и телефон, ако искаш мога да видя дали го пазя и да то дам да се свържеш. Тя тогава каза, че я тествали и за това набират деца подходящи и я дават безплатно, но може все още да я има тази програма. Ще потърся дали пазя телефона и ще ти пиша.

# 304
  • Мнения: 6 604
Добро утро.
Никакви ви няма значи. Къде се губите?
РАдвам се ,че Вероничка вече е по-добре. По-скоро да се прибират.
Аз два пъти питах вече за тази ваксина неонатоложката в МД. Бие се в началото на октомври за зимния сезон. И двата пъти тя ми каза,че вече се заплаща ,а и не знае как можем да си я набавим. Каза ми ,че щом МАрия стане на 1,3 год. кор.възраст има друга профилактична терапия ,която можем да направим. Но,Ники-дръж ни в течение какво си научила за тази ваксина.
За Алекс- Praynig Hug Heart Eyes
Ан мАри-аз не знам как се пуска нова тема. Ако някой друг знае -да те отмени.

# 305
  • Мнения: 1 685
момичета HugПривет! Hellche,хубави новинки.радвам се ,че Вероничка е по-добре.целувки на Дани и лори Heart Eyes

# 306
  • София
  • Мнения: 39 849
Тъкмо се похвалих на Пали по телефона, че всичко при нас е "без проблеми" и каката започна да се разболява. Ходи със запушен нос. Носът на Алекс също започна да хърка. Изкарва твърди секрети, сутринта кихаше.
Ще му капна физиологичен р-р и ще му дам витамин С.
Дияна казва, че нищо не я боли. Дано не метне някой бацил на малкия.

# 307
  • Мнения: 1 685
AnMary,пазете се ,че пак говориха снощи по-новините за онзи страшен грип.     Ха ,сега HugДобро утро Hug

# 308
  • Мнения: 6 604
Айде бе,хора.
Къде се губите?
Добро утро и от нас.
Започнах да давам Киди на МАрия и тя съвсем отказа да спи през деня. Направо кошмар. Ако спи,то е за 30 мин. Предполагам ,че е от тях ,защото от точно 2 дни е така. А и кучешките зъби май избиват. Мисля ,че ги виждам вече. Или по-скоро ми се ще да ги видя . Дано избият по-бързо от кътниците.
Ан МАри-по-бързо да се оправят дечицата.
Гери-как е Жорката?
Хелче-как са Дани и Лора? Имаш ли новини за Дундурела и Вероничка?
Ивана Hug Wink
П.С. Ан МАри-май пак ти трябва да  пускаш нова тема. Когато имаш време естествено Heart Eyes

# 309
  • София
  • Мнения: 39 849
Ами Дияна подсмърча. Сутринта рисуваше - в едната ръка молив, в другата салфетка. Оплакваше ми се как й тече носа. Дадох и вит. С и осцилоскокцинум.
На Алекс му пръснах Стеримар. Мислех, че ще мрънка, но той се хилеше. Аз лично Стеримар не понасям, защото струята е много силна. Мъж ми обаче каза, че този бил "по-нормален". Мисля като нахраня Алекс да му дам вит. С и на него.

# 310
  • Мнения: 1 685
Жоро е добре,но от днес и аз започвам да давам, вит С.Саностола така или иначе, го приема. AnMary,ако носа на Диана продължава да тече, пробвайте с Тобрадекс. Вие на 8 ,02май ще празнувате а? Grinning

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 13:40 от *GERI

# 311
  • Мнения: 47
Здравейте .
Аз отдавна не съмписала ,но се боря да отуча мъника да е все на ръце ,защото  много го гушкаха и сег а неще да сети в креватчето и с отварянето на очите се отваря една уста Crossing Arms. Чак се чудя откъде намира тея сили да плаче непрекъснато. ooooh!
На 30 бяхме на консултация и вече сме 3380гр и 50,5 см. Прегледите на очичките са ни перфектни. Все още имаме разширени мозъчни стомахчета , но за сега не е нещо опасно Hug.

Виште ни какъв юнак е Wink

# 312
  • Мнения: 6 604
Кейт-браво на малкия мъж.
КАчи малко снимки в албумчето ако искаш.
Ние бяхме на разходка.Но набързо се прибрахме,че е адски студ.
 Hug

# 313
Не съм писала отдавна,но имам лоша новина-днес погребахме нашето съкровище Стефи. Много  е болезнено и мъчно. Cry Cry Cry

# 314
  • Мнения: 1 685
Mim4e,мила!Съжалявам!Плачи ми се, и плача.Когато ми каза ,какво се е  случило се разтреперах цяла.Не искам да го вярвам!    Стефи е ангелче! Flowers Rose Flowers Rose Почивай в мир Стефи!!!

Общи условия

Активация на акаунт