Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима!

  • 16 356
  • 319
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте,докато ви изчета лошо ми стана,между другото не видях някой да е питал за нас Naughtyтова в кръга на шегата WinkДнес ставаме на една годинка(точно време08:58)това което прави ме е:пляскане,чао,дава всички боклуци(ама беше голям зор докато се откаже да ги яде)бърбори постоянно на нейния си език и като свърши изречението казва АЙДЕ–все едно съм разбрала нещо Crazyи я научих да дава 5(мн е смешна)Мидичке,аз мисля че децата си разбират мн добре всичко,само че не искат да го правят(или поне не когато на нас ни е кеф)Виктория разбира какво и говоря,но го прави само когато тя реши,не когато аз и кажа(тук ще вметна за племенницата ми която е кротко,но лигаво дете)та тя носи всичко,дава всичко и стои мирна когато се облича,моето диване е възпитно,но много щуро.Незнам кое е по добре,защото не мога да и сложа дори памперса ooooh!но за сметка на това съм я научила на самостоятелност и ако се налага може да си стои с часове в стаята без да и чуя гласа,от което аз съм много,ама много доволна.
Сега да ви поздрава всички на патерица които са празнували,а и които не са,защото доста време не съм се включвала.Семирамида Hugза Вероничка и да се оправя бързо
Написах цял роман,но сега да отбележа,че на връх първия си рожден ден,Вики е болна от варицела #Cussing out #2gunfireи всички други емотикони,които ще покажат какво ми иде да направя!И да не си мислите,че съм станала рано........не просто не съм лягала и в момента изглеждам така #Crazy #Crazy #Crazy но като цяло съм спокойна,не знам защо,реших да не лягам въобще защото от 9ч сме на доктор,а тя заспа в 5ч и ще се събуди всеки момент за ядене.
Това е от нас целувки на всички Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 39 849
Фейшън да ти е живо и здраво момиченцето Simple Smile



Варицелата ще мине. Дияна беше болна на Великден, 2006та. Боядисва яйца, но не може да хапне нито едно.

# 62
  • Мнения: 983
Фешънче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на малката ти принцеса  Hug
Да е здравичка и много, много да ви радва   bouquet


# 63
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ганче ЧЕстит Рожден Ден на ВИКИ! ПОжелавам е и да е здравичка и много весела и щастлива! Много да Ви радва!


А това, че сте болнички не е никак добре, но пък поне ще минете и този трънлив път, откъде пипнахте тази варицела newsm78, а имате ли висока температура и много пъпкиы не се тревожи ще се оправите.
Ей и вчера това им писах пак на майките, това нашите деца са напаст голяма, ние си правим едни планове - ама те на, всичко провалят. Абе важното е да са живи и здрави.
А ти не се тревожи за празника, като оздравеете пак ще си празнувате! Hug Хайде много целувки на ВИкито! Hug

# 64
  • Мнения: 6 604


Честит рожден ден на малката красавица и от нас.
По-бързо да оздравява  и да радва мама и тате.
ГАнче-а как се разболяхте?Разкажи като се наспиш и намериш малко време.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 711


Честит рожден ден на Вики! Много да ви радва и слушка  Hug
Дано бързо се оправи за да празнувате както подобава.

# 66
  • Мнения: 1 685
   Честит Рожден, Ден Вики!!!  бързо оздравяване Hug

# 67
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ей момичета къде сте? Аз днес май ще си говоря сама! Кажете как сте какво правите. Hug
МИдичка, абе гледам ти лентичката и се чудя, последно на коя диетка си, водиш ме вече с цели пет килограма, браво на тебе. Аз покрай празниците пак доста си качих, ама сега за три четири дни пак свалих. Сега съм се засилила към НИско въглехидратната диетка, та да видим. А ти купили проходилка на Мими или се отказа. И мина ли ви на вас разстройството. Ние уж сме по добре. Вчера е акала само два пъти, по малко и то си беше нормално, а днес засега само веднъж. Сутринта я мерих и установих, че въпреки че беше с разстройство тези дни е качила, не е отслабнала. МИсля си дали не е от зъби това разстройство. Кучешките са и доста подути и червени - венците де. Спомням си че миналата година по това време пак беше с подобно разстройство повече от три седмици, след което и поникна първото зъбче Wink Радвам се, че Мими вече не повръща. И аз ще последвам съвета ти и ще взема от този Апитион сега като оздравее и и мине разстройството.
Иначе тя не се спира, цяла сутрин обикаля и разнася играчките, окичила се е с два детски телефона на врата и е много смешна.

ГЕри а ЖОрката как е, какво стана с изследванията  newsm78
hellche а малките сладури слушат ли или и те вилнеят из къщи - те поне са двама и могат да си играят, а моята скучае сама. И само ме дърпа да ходим да играем двете, или да я извеждам навън. Днес комшийката ме викаше да излезем ама мен ме е страх още, да не вземе да простине и пак да се раздриска, а и чакам да излязат резултатите, че ако имаме нещо да не го лепнем на другите деца, ами така де.  Hug
Хайде отивам да си играем пак с госпожицата и след малко ще ядем и ще спим.

А къде се изгубиха всички други мами  newsm78, дано няма и други болни дечица! Hug

КЕйт как изкарахте нощта с Насето, спахте ли? Послушен ли беше? ДА го нацелуваш много малкия юнак.

Аз пък да ви кажа, че наскоро една приятелка роди момиченце, 2,600кг. и като и се обадих да и честитя и тя ми вика - леле колко е мъничка, тя направо се беше шашнала. Много ми домиля и чак се разплаках - като си спомних колко мъничка беше и моята, даже още по мъничка. Събрах всички най малки бебешки дрешки от Вероника и столчето за колата - кошницата и и ги изпратих, тя остана страшно доволна и ми благодари хиляди пъти. Аз пък мног се радвам че можах да и помогна. СЕга често се чуваме и и помагам и с разни наставления. Ама ще взема да и пратя линка и да и кажа и тя да пише, като има време де.
Хайде хубав и приятен ден! Hug И пишете не ме оставяйте самичка.
На работещите лека и ползотворна работа! Hug

# 68
  • Мнения: 983
Аз съм от работещите, но днес хич не ми спори  Rolling Eyes
Утре мисля да си поостана вкъщи, ама да видим дали няма да ми стоварят в последния момент нещо на главата...
Жоро е харен. За тази година още не е направил сефтето на яслата, че ме достраша да не се тръшне болен точно преди рожденния си ден. Не че това е гаранция, ама все пак... та другата седмица вече живот и здраве, ще ходи.

Ей такива неща...една и съща  Tired

keit83, много се радвам за вас, че малкия вече си е вкъщи  Hug Сега ще му се нарадваш  Mr. Green


# 69
  • Мнения: 1 685
Аз, не смея да се похваля ,че Жоро проходи пак.Снощи го държах за ръце и си вървяхме , той взе и ми махна ръката и тръгна сам.Дано вече не спира TiredДнес ,ходи пак ама не смея да го пусна ,за да не падне.Като тръгва да върви ,много бърза бе момичета newsm78Що така?Невролога ни каза, че всички деца били така newsm78 И нещо друго ще споделя HugУтре рано ,заминаваме във Варна при д-р Николова,ще  видим и с очите как е.Семирамида, мила нали писах вчера.резултатите от изследванията са супер Hug

# 70
  • Мнения: 1 685
Забравих да ви кажа,вчера имахме гости и сред гостите бе и едно шест годишно момченце.Жоро,  се изправил пред телевизора и гледа реклами, по-едно време чувам как Дени му вика "Жоро ,Жоро блъсни си главата в телевизора бе"малкият се обърна, богледна го и дан-дан  SickПобеснах ви казвам, ама и се зарадвах.Стана ми мъчно, че Дени го кара да прави такива неща TiredВ същото време се зарадвах ,че Жоро го разбра .

# 71
  • Мнения: 6 604
Семирамида-сега съм на почти Дюкан диета. Изкарах 4 дни на ударния режим,на 5-тия ми стана много лошо и включих и зеленчуци и все така я карам.Без сладко ,хляб,ориз ,картофи. Само зеле ,домати,краставици,кисело мляко и сирене.На това преживявам. Понякога много ми писва,но вече се събирам в доста панталони и това ми дава такъв стимул,че... Не мога да се откажа. Освен това всеки ден правя и упражнения. Въобще твърдо съм решила да вляза във форма за лятото. А и стимул за пазар ще ми дойде така.
Мария все още е с пълен нос,но акото и дупето й са добре вече. Все още не мога да повярвам ,че не повръща вече. Е,случва се веднъж на 3-4 дни от сополките ,но знаеш ,че за нашите дечица това не се брои. И малко ме е яд ,че не мога да се зарадвам,че невроложката ни намира за много добре . Сега съм на вълна умствено развитие.Защо не прави това и онова,дали ме разбира и т.н. Абе все ще намеря за какво да се притеснявам.

# 72
  • Мнения: 983
Гери, и аз мисля, че това, че бърза е нормално...Ще пада, ще плаче, ще става и пак ще тръгва  Wink ...това е начина да се научи да ходи стабилно  Rolling Eyes

Midi4ka*, браво за волята! И аз да си кажа плача за диета, ама като нямам воля  ooooh! Пустия му характер, все ми се похапва нещо.

# 73
  • София,
  • Мнения: 4 267
МИдичка не се тревожи - всичко си и е наред на МИМИ, нали прави разни неща, а и те разбира като и говориш. ТЕ иначе са опасни винаги си правят каквото на тях им е угадно и както те си решат така че не се притеснявай.
ТОва с диетата е хубаво, то и аз пак ще пробвам нещо, ама тия упражнения, за тях хич не ми остава време, но и аз знам, че без тях няма да стане, така, че няма начин.

Гери, радвам се за Жорката и не се тревожи, тя и Вероника кога, ходи, кога пълзи, или се опира и държи за мебелите. Важното е, че вече ходят, всички ще проходят не им се плашете толкова!
Ивана е правя тя и моята така понякога бърза, бърза - много е смешна. Ама като се засИли и гледа да се хване някъде за да не падне.
ГЕри а това детенце,  newsm78 много жестоко ми се струва това, и ЖОрко милия как го е послушал. ТЕ хубаво разбират, ама май трябва да ги учим кое е правилно и кое не! Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 1 711
Гери, не се притеснявай, норамлно е в началото да бърза, все пак не е още много стабилен и така събира инерция и му е по-лесно. И ние бяхме така, после бяха много внимателни, а сега с апочнали да тичат и е ужас, като се засилят и от бесенеене изгубват ориентация и падат. Малко ме притеснява това, защото те се пазят и се подпират на ръце като падат, но понякога нцелват някой ръб или врата и се удрят. После съответно за да ми покажат как са се ударили си удрят главите още по 5 пъти, направо избеснявам, ама какво да ги правя, диванета Simple Smile

Аз от понеделник също съм на диета и до сега имам 1 кг минус. Мойта диета е на принципа на разделното хранене, преди да забременея бях отслабнала с нея много и сега ще се пробвам пак. Другото особено е че всяка седмица е различна диетата, защото се смята че след 2 седмици един и същ режим спира да действа, защото организма привиква на него. Аз бях ходила при една диетоложка и тя ми ги е давала тези диети. Аз сега си ги въвеждам в компютъра и ако някой има интерес може да му пратя Simple Smile

Мидичка, да нацелуваш Мими от нас и да не се притесняваш толкова  Hug

Аз да ви кажа пък моите преди малко какво направиха. Намерили една празна кутийка от диск и мрънкат да им пускам песнички. Ама как са се сетили като повече от 2 месеца не съм им пускала, ама явно помнят (това за тези мами които се притесняват, явно децата си знаят и помнят много неща, просто не винаги имат желание да ни ги показват). Пуснах им песнички и слушаха до преди малко, сега ще спят.
А и още нещо Simple Smile сутринта като ходих за храната минах през Фантастико и се върнах с една торба с пазар и съм я сложила в кухнята но не съм я разтоварила. Като стана време за ядене и леличката дойде в кухнята да им мие ръцете и докато мие на Лора, Дани почна да рови в торбата и изрови една тарелка с пилешки бутчета и аз му викам "Дани, какво ще рпавиш, ще готвиш ли?" а той се насочи към хладилника и почна да се опитва да го отвори. Умрях от смях, явно ме е виждал, че там прибирам. Отворих му и му показах къде да ги сложи, после прибра и другите неща и много се изкефи. И аз също де  Joy

Общи условия

Активация на акаунт