Скайп вирус,ако някой може да помогне

  • 16 324
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Ааааа, значи, все пак, някакъв файл трябва да се приеме, така ли?
Щото и аз се чудя и мая как може току така да се разпространи.
Преди време тук имаше няколко съфорумки, дето хванаха да теглят едно екзе, елхичка, та изпищяха. Но ако само някой ти пише, без да праща файл, то как ще хванеш вирус?

# 16
  • Мнения: 1 447
Добре де ако някой от скайп абонатите ми го припрати автоматично,значи ,че не трябва да го приемам така ли.Че нещо не мога да разбера  Embarassed

# 17
  • Мнения: 5 370
Добре де ако някой от скайп абонатите ми го припрати автоматично,значи ,че не трябва да го приемам така ли.Че нещо не мога да разбера  Embarassed
Ами аз на твое място бих отказала и бих попитала абоната си той ли наистина го праща. Файлове току-така не се приемат.

# 18
  • Мнения: 1 447
Добре де ако някой от скайп абонатите ми го припрати автоматично,значи ,че не трябва да го приемам така ли.Че нещо не мога да разбера  Embarassed
Ами аз на твое място бих отказала и бих попитала абоната си той ли наистина го праща. Файлове току-така не се приемат.
Аз каквато съм и всичко приемам без много,много да мисля добре,че ме предупредихте.Благодаря ви Hug
Ще си имам едно на ум,че остава и вирус да ми се лепне  ooooh!

# 19
  • Мнения: 270
И ние го хванахме и в момента го чистим,пращат ти файл но не трябва да го приемаш иначе го хващаш.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И ние го хванахме и в момента го чистим,пращат ти файл но не трябва да го приемаш иначе го хващаш.
Моля, кажи името на файла!

# 21
  • Мнения: 270
Мисля че беше PIF.

# 22
  • София
  • Мнения: 193
Цитат
Ето името на този вирус, под което е известен до момента : YOUR-DAD-NAKED-hahahaha.PIF
аз го приех но не го отворих и ме хвана.

# 23
  • Мнения: 852
Ето името на този вирус, под което е известен до момента : YOUR-DAD-NAKED-hahahaha.PIF
аз го приех но не го отворих и ме хвана.



това е
ПП nelkin  благодаря

# 24
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Има инфо за него, прочетете.
http://www.download.bg/index.php?cls=forum&mtd=thread&t=196655&q=
Аз май не съм го гепила още.
Понеже Касперски не мога да си инсталирам в момента, а само на него вярвам,
се чудя какво точно да направя.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Добре де ако някой от скайп абонатите ми го припрати автоматично,значи ,че не трябва да го приемам така ли.Че нещо не мога да разбера  Embarassed
Ами аз на твое място бих отказала и бих попитала абоната си той ли наистина го праща. Файлове току-така не се приемат.
Аз каквато съм и всичко приемам без много,много да мисля добре,че ме предупредихте.Благодаря ви Hug
Ще си имам едно на ум,че остава и вирус да ми се лепне  ooooh!
Когато получиш някой файл,на него нали пише кой ти го праща,погледни в диалоговоя прозорец дали наистина ти праща файл.В случая с вируса там изобщо не пише,че дадения човек ти праща някакъв файл.

# 26
  • Мнения: 1 353
Аз май успях да го махна. http://www.blogmasa.com/?p=136

# 27
  • София
  • Мнения: 44 121
Има инфо за него, прочетете.
http://www.download.bg/index.php?cls=forum&mtd=thread&t=196655&q=
Аз май не съм го гепила още.
Понеже Касперски не мога да си инсталирам в момента, а само на него вярвам,
се чудя какво точно да направя.

ми не приемай файла...и си сложи NOD32 много е добра.

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз съм с НОД и вчера не ми хвана вируса. После с една друга го изчистих! Внимавайте какво приемате по скайп Peace

# 29
  • Мнения: 11 004
Моля, кажи името на файла!

Досега са известни три файла - YOUR-MOTHER (SISTER, FATHER)-NAKED-hahaha.PIF

Аз съм с НОД и вчера не ми хвана вируса. После с една друга го изчистих! Внимавайте какво приемате по скайп Peace

Зависи с коя версия на NOD32 си. До вчера бях с NOD32 v.2.6 и тя не ми хвана нищо. Версия 2.7 също не можа да го хване.
По съвет на приятел си сложих целия ESET пакет с NOD32 v.3.0, вирусът беше открит и унищожен. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт