случвало ли ви се е това?

  • 4 663
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
Случи ми се в Пикадили преди време докато нося една бутилка вино в кутия, отдолу капака на кутията се скъса и бутилката падна и се счупи. Охраната много възпитано, спокойно дойде до мен и ме попита какво стана, обясних му и казах няма проблем ако трябва ще платя бутилката, но той каза няма нужда и си пожелахме приятна вечер.
Разочарова ме случката в 345 чак пък и полиция да викат. Това е тема за друг разговор, но в този магазин не ме пуснаха с детксата количка Rolling Eyes

# 16
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Имам приятелка,голяма шматка е милата.Та пазаруваме веднъж в един супермаркет.Тя има навика да бута количката в едната посока и да гледа в другата.Минаваме покрай щанда с алкохола да си избирала вино.Каква направи таз жена незнам,като се залюляха тези ми ти .бутилки... ShockedАз пребледняла,онемяла гледам как всичко се люлее и чакам да чуя "ТРЯЯЯС"Ей,слава богу не падна нито една бутилка,явно са били добре закрепени.Изпитах е*ати ужаса тогава...Вече не ходя с нея на пазар. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 12
Досега,не ми се е случвало да счупя нещо в магазин ! Но определено ако това стане ще се притесня много ! Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 634
И аз винаги се притеснявам да не забърша нещо с чантата, но и от стелажите много зависи. Случвало ми се е в Метро да съм единствена пред стелажа, а на земята да има счупени чаши. Ако дойде някой в този миг може да настоява, че аз съм ги счупила. За дрехите от закачалките, които падат не се притеснявам. Обаче избягвам старателно да посещавам претъпкани магазини.

# 19
  • Мнения: 12 667
Хм, парфюмите, с изключение на тестерите, не седят ли в кутийките си.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не ми се е случвало, но и не съм на вълна да си платя, ако ми се случи. В някои магазини е почти невъзможно да мине един човек, а какво остава двама или повече да се разминат. Този, който ръководи магазина да е мислил, когато е планирал устройството му. Не по-малко и дори повече е виновен онзи, който не е направил място за свободно преминаване.
Случвало ми се е да съм от другата страна - не съм карала клиент да плаща.

# 21
  • Мнения: 7 723
Ходих в Джъмбо на 23. декември.
До количка, естествено нямах никакъв шанс да се докопам,
за това се задоволих с една кошничка.
Награбих сума ти неща-
за децата, за колеги, за роднини знайни и незнайни...
Кошницата беше с връх, метната през лакътя ми,
така, че и двете ръце да са ми свободни,
за да мога да нося повече покупки.
Имах и в двете подмишници, на все пръст по нещо...ужас!
По едно време капак на една порцеланова съдинка
нещо кво се изхлузи и се разпръсна на малки паченца на пода...
Аз се поогледах...поогледах...никой никак не реагира...
Викам си: дали пък да не се направя на пръднала в рейса,
и да се върна да сненя купичката? За кво ми е без капак?
После се сетих, че всичко е в камери и най- вероятно
ще ме хванат да ме арестуват на касата.
Добре, де. Че ще си я платя- ще си я платя,
ама все пак си искам и здраво капаче за купичката. Готина е.
Наведох се и криво- ляво взех да събирам парченцата порцелан,
като видях едно захилено момиче да търчи към мен с метла.
Нищо не ми каза, а само примирено взе да мете...
Питах я: Я ся кво? Какво да правя останалата половина от сувенира?
Ненужен ми е така...
А тя: Ми кво? Дайте ми го. Ще го бракувам Shocked
А Аз: Ама аз ще си го платя. Просто кажете на колежките на касата,
защото нямам вече ръце, че да взема още един...
Каза, че няма проблем и да не се притеснявам... Shocked
...изчезчах преди да е размислила.
Просто не повярвах, че това ми се случва.

Кво стана и аз не разбрах...

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 23:49 от Руска

# 22
  • Мнения: 3 634
Кво стана и аз не разбрах...

В ОМВ имахме допустим брак, беше някакви проценти от оборота. И при тях е така сигурно.  Thinking

# 23
  • Мнения: 5 539
Преди време с малкия  на ръце влизам в един бебешки магазин да купувам нещо дребно и сметката е примерно 6лв. и стотинки, аз давам 10. Продавачките: Ама нямате ли по-дребни? Shocked Е, и таз добра! Колко по-дребни? Оставям детето на земята, за да си бръкна в портмонето за точни пари и в същия момент той с премерен светкавичен удар сваля едно пюре от най-близкия щанд - бам - на земята! Двете продавачки се споглеждат и вдигат рамене, аз се ядосана процеждам през зъби: "Е, вече няма да се налага да ми връщате ресто!", грабвам детето и излизаме с идеята повече да не стъпим в този магазин.
Онзи ден пак ми се наложи да пазарувам оттам, и пак нямаха да върнат ресто! А магазинът е до централния пазар в Бургас, колко му е едната кукла да иде да развали пари, за да имат дребни. Ама на, кунки у гъзунки!

# 24
  • Мнения: 7 723
Кво стана и аз не разбрах...

В ОМВ имахме допустим брак, беше някакви проценти от оборота. И при тях е така сигурно.  Thinking
Ма не бива така!
Това трябва да се напише с едри букви още на входа.
Нашия социалистически мозък не е свикнал така да ни лигавят.
Ще ни побъркат, ей!  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 7 474
Преди време в един голям магазин наредени буркани със сладко в средата.
Взимам най-горното и на земята се посипват около 10тина бурканчета.
Умрях от срам  ooooh! Щях да ги платя, обаче дойде управителката,
видя, че са подредени безумно и вземеш ли едно-падат всички и викна чистачката да изчисти.
Не ги платих съответно. Обаче чистачката се разписка, за мое изумление,
че и създавам работа разбирате ли  ooooh! ooooh!
 Достатъчно неудобно ми беше, иначе щях да и тегля една.  Close

# 26
  • Мнения: 4 380
Хм, парфюмите, с изключение на тестерите, не седят ли в кутийките си.

Когато е единична бройка обикновенно няма тестер. А специално този който споменах е в такава голяма бутилка, че и в кутия да падне ще стане на парчета. Grinning Но тя мисля го е държала за проба доколкото имам спомен.

# 27
  • Мнения: 4 380
Кво стана и аз не разбрах...

В ОМВ имахме допустим брак, беше някакви проценти от оборота. И при тях е така сигурно.  Thinking

В по-големите магазини и с по-редовни стоки имат разбира се. При нас има закон ако цената на етикета не отговаря на тази която ти чукнат на касата, можеш да вземеш стоката безплатно. Доста неща съм си получавала безплатно. Това сигурно също им спада към допустимия брак. Пък в магазините за продукти колко неща просто се изхвърлят всяка вечер, не е за вярване. Но един скъп и рядък парфюм в единична бройка е доста странно да бъде списан на брак. Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Във Фантастико. Някакъв буркан с нещо. Нямам идея кой го бутна, де, озова се в краката на трима души, сред които и аз. Нищо не произтече от този факт, хората си почистиха. Един гледаше лошо, но той така си гледа, знам си го аз.
Иначе редовно бутам някакви неща, но нищо друго не се е чупило.

Признавам си, че изпитвам лек дискомфорт, не за друго, а защото несръчността не е сред красивите ми външни изяви. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 757

редактирам, че избързах

Интересно ми е обаче именно тези тестери, които понякога са доста големи дози от по 100 мл, което за скъп парфюм си е много. Та се чудя дали оставят такова нещо в стъклено шишенце достъпно за всички да миришат и да се пръскат или самото шишенце не е пълно с истински парфюм, а само с Eau de toilette. Как мислите вие.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 01:37 от NikiFin

Общи условия

Активация на акаунт