случвало ли ви се е това?

  • 4 681
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 743
Изпускали сме със съпругът ми бурканче горчица в МЕТРО. От неговите ръце, в моите, после пак в неговите, докато се озова на земята. Почудихме се какво да правим, но все пак решихме, че вината си е наша, че не сме успели да задържим бурканчето, всехме си още едно, на касата казахме какво се е случило, жената маркира горчицата 2 пъти и така прключихме одисеята.

# 31
  • Мнения: 4 380

редактирам, че избързах

Интересно ми е обаче именно тези тестери, които понякога са доста големи дози от по 100 мл, което за скъп парфюм си е много. Та се чудя дали оставят такова нещо в стъклено шишенце достъпно за всички да миришат и да се пръскат или самото шишенце не е пълно с истински парфюм, а само с Eau de toilette. Как мислите вие.

Ники, има парфюмна тема, в която най-редовно се спори на тема тестери. Иди в "Красива мама"!Тези с които пробваш в магазина обикновенно са съвсем индентични с парфюма. Има тестери на ЕДТ и на ЕДП- зависи коя точно концентрация искаш да пробваш. Има дори за някои парфюми и тестер с концентрация "чист парфюм". Сещам се за Must който съм пробвала с такъв тестер (и общо взето е единствената му концентрация която признавам).
Не само оставят тестера за проба, при нас можеш и да си отпръскаш от тестера в собствено флаконче. И да си го пробваш в къщи по няколко пъти.
Между другото, тази бутилка не е 100 мл., а 400 и даже дали половин литър не беше. Laughing И най-лошото че в по-малки флакони не съществува. А е скъп та знае ли се...И адски траен. В един местен филм имаше епизод, в който двама мъже си споделяха, че бил най-страхотния парфюм на света. Laughing С което ми събудиха любопитството, но
уви....

Дидка, и през ум не би ми минало да се докладвам на касите за нещо счупено. Shocked Метро ще обеднее от една горчица ли?

# 32
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На мен не,но на синът ми да.Бяхме отишли заедно до магазина да напазаруваме.Магазина е малък и има място да се разминат със усилие точно двама души.
Точно на излизане,как се завъртя детето бутна една бутилка вино от стелажа където бяха наредени.Извадих парички и си я платих.

# 33
  • София
  • Мнения: 204
Случвало ми се е в"фантастико"да счупя бурканче детско пюре.
Съпроводиха ме като престъпник #Cussing out до касата,за да го платя.
Ядоса ме отношението,а не факта,че го платих.
Естествено е като съм го счупила да го платя,но чак пък такова нещо Naughty

# 34
  • Мнения: 2 784
Веднъж в Бурлекс хванах да разглеждам някакъв комплект детски филмчета за видео(още нямахме DVD). Оказа се, че целофановата опаковка, която ги държеше заедно е съдрана отдолу. В момента, в който ги вдигнах, се изсипаха в краката ми и касетите се счупиха. Момичето на съседния щанд се разкрещя, дойде охрана... Заявих им, че няма да платя, защото вината не е моя. Откъде мога да знам, че са скъсани отдолу?! Ходиха, гледаха записите, викаха управител. Аз тъпо и упорито повтарях, че няма да платя. Накрая управителят ми се извини и ме пуснаха.
Когато вината е била моя, чинно съм си плащала.

# 35
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Мдааа, явно правилата у нас и в чужбина са доста различни!
Та какво ми се случи на мен накратко:
Преди няколко дена влизаме в магазин"европа",където ходим всяка неделя и пазаруваме за цялата седмица (познават ни).
В момента имат изложени паста за зъби+вода на промоция,на някакъв картонен стелаж.
Минавайки покрай него,явно съм го закачила,незнам,но се натъркаляха по земята и едно от тях се счупи....
Последва много грозна картина,отказах да платя,защото не бях виновна,(според мен),не ми беше до двата лева!
Изгониха ме от магазина,като някакъв престъпник!Най-болно ми стана от това,че никой не ме защити,а напротив,започнаха да ме обиждат,
на вратата някаква майка с количка ме нарече "мръсница"и ме ритна...... ShockedЧувствам се ужасно,не мога да спя...
Еми не знам какъв народ сме,оставам на вас коментара!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
на вратата някаква майка с количка ме нарече "мръсница"и ме ритна......
Тая майка да се яви немедленно и да си признае! Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 576
Вчера отново бутнах нещо в един магазин, за щастие нечупливо!
Просто тъпите продавачки бяха наредили камара дрехи на вратичката до касата, а аз минавам оттам с дебелото си яке в тясното пространство, дори не усетих, че нещо е станало.
И чувам: Госпожооо, внимавайте, вижте какво направихте!
Много се ядосах, но само им казах с леден тон: А къде бяха сложени?!!!! и си продължих да си разглеждам невъзмутимо.
Не стига, че тясно, ами и още боклуци трупат!!!

# 38
  • Мнения: 7 837
Случва ми се. Все някое от децата ще се протегне да дръпне нещо. Усмихвам се и ми се усмихват насреща.

# 39
най редовно докато дъщерями беше малка и като седнехме на кафе да счупи някои пепелник я някоя чаша но винаги съм си плащала  не ми се е случвало да мина гратис без плащане поне аз не си спомням Mr. Green Embarassed Thinking

# 40
Охо, и още как!Даже ти искат пет лева за чаша, а целият сервиз струва 2 лева ooooh!.

# 41
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Според мен е недопустимо, когато клиентът има достъп до продуктите, да искат пари за счупено.
Нали има брак, който май е процент от оборота.

# 42
  • Мнения: 940
Случвало ли ви се е докато пазарувате в някой магазин,да бутнете нещо неволно и то да се счупи?
Какво се прави в такъв случай?
Не да държите дадената стока в ръка и да я испуснете,а да е лошо изложена на паянтав стелаж,
от тези дето си редят промоциите,знаем ги всички.
Чия е вината според вас?


На тези, които са го нареждали.
Лично аз съм пренареждала стоки в МЕТРО (бутилки вино), за да не ги бутне някой. Просто имам непоносимост към зле закрепени неща, които "ей сега ще паднат".

# 43
  • Мнения: 40
На мен най-4есто ми се слу4ва в хранителен магазин да изпускам кофи4ка с кисело мляко и винаги си го плащам ама продава4ките ме гледат като 4е ли сам изпо4упила целия магазин .

# 44
  • Мнения: 12 675
Между другото, тази бутилка не е 100 мл., а 400 и даже дали половин литър не беше. Laughing

Хич не разбирам от парфюми, но 400 мл. за 500 долара хич не ми се вижда скъпо. А ако задълбаем в темата за парфюм или тоалетна вода...

Във Фантастико плащат служителите. Затова са толкова бесни.

Мдааа, явно правилата у нас и в чужбина са доста различни!

Мдаа. Така е. Когато у чужбинско видях такава сцена - дете счупи чаша, всички се засмяха, дотича сервитьорка, почисти.
Ама и ние се оправяме. В Макдоналдс дете си изпусна сладоледа - такъв във фунийка. Дотича какичка и му даде нов.

Ми тя Руска го е казала - не ни обърквайте здравото соц. възпитание.

Общи условия

Активация на акаунт