Смее се и след това хълца

  • 3 769
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
Дъщеря ми и досега като се разсмее по-силно се разхълцва. А е вече на 4 и половина.
Никога не ми е минавало през ум да се притеснявам...

# 16
  • Мнения: 1 596
Добра е тази тема Simple Smile
Мойто момченце като започне да се смее много и после неминуемо идва хълцането Laughing Confused

# 17
  • Мнения: 80
И двете ми деца си хълцат,когато се смеят повече.Мисля ,че е нормално Peace

# 18
  • Мнения: 1 447
Няма от какво да се притесняваш.Синът ми пък често хълца след като пие повече вода.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Нормално е и се среща често. Хълца от превъзбуда, като се смее, като рита много, тъй като на бебетата им е трудно да контролират дишането, като правят много активни движения. Не се притеснявай хълцането не им причинява болка.

# 20
  • София
  • Мнения: 932
Айде и аз в отбора с хълцащите децича Simple Smile . Дъщеря ми, също когато се смее много , започва да хълца, но и аз не съм го намирала и не го намирам, за притеснително това. Още повече , че сега видях, че не е единствена Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 6 274
Защото докато се смее, поема много въздух. Няма страшно, не се притеснявай. Това е временно.
Точно така...  Peace
И моят бебок беше така и ми беше жал да го карам да се смее, а пък в същия момент много исках, защото са толкова сладки като се кикотят...
  Joy

# 22
  • Мнения: 544
Моите и двете са така.

# 23
  • Мнения: 550
Няма защо да се притесняваш!Давай на детенце да пийне малко водичка. Peace

# 24
  • Мнения: 374
След всеки луд смях, следва хълцане, а от скоро започна сама да си търси водата, когато се разхълца, защото знае, че това помага Laughing

# 25
  • Мнения: 62
Ха и ние сме така. Аз не съм се притеснявала недей и ти. Ядосвам се само, че аха успея да я разсмея и тя почва и не може да гука така. Опитва се а не може и се смее само хълцайки.

# 26
  • Мнения: 318
Моята дъщеричка е голяма смехуранка  Grinning,много лесно  се разсмива,а аз си умирам за нейния смях  Hug и често и правя смешки  Blush,много често и тя хълца след това,но мисля че не е нищо притеснително,давам малко водичка и всичко е ок  Peace

# 27
  • Мнения: 2 910
И синът ми след като се разсмее започва да хълца.

# 28
  • Мнения: 1 919
Не се бях замисляла, но и при нас е така.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 097
Абсолютно нормално е и няма от какво да се притесняваш. Дъщеричката ми винаги, когато се залива от смях - хълца. Даже си се смее и хълца едновременно, но нея това не я притеснява особено  Wink Почти веднага след еуфорията хълцането спира!

Общи условия

Активация на акаунт