Смее се и след това хълца

  • 3 768
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 149
При продължително хълцане съм давала няколко капки лимонов сок /изцеден от лимон/- има ефект.

# 31
  • Мнения: 117
И ние сме така,но не мисля,че е притеснително.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох,ти си намерила за какво да се шашкаш.Моя все още го прави този номер.Много ми е смешно,като го погъделичкам по-дълго и започва да хълца от смях Joy

# 33
  • Мнения: 1 322
Синът ми е на 2,6г. и още прави така.

# 34
  • София
  • Мнения: 607
При нас ако искайте вярвайте каката която е вече на 9 години е същата малко повече да се за смее и веднага започва да хълца.  Joy

# 35
  • Мнения: 9 973
и при нас се случва

# 36
  • Мнения: 1 512
О и при моята сладуранка е така.След като се смее започва едно ми ти хълцане та всеки следващ път ми е съвестно да я размея,но пък толкова обичам да е гледам как се хили.

# 37
  • Мнения: 1 428
Няма нищо притеснително в това.

# 38
  • Мнения: 1 558
Не се притеснявай,това е временно,пък и няма нищо страшно.С времето ще отмине Peace

# 39
  • Мнения: 1 554
абе не знам дали е временно,но моя син все още се разхълцва след смях Laughing

# 40
Моята дъщеря още е малка и не се смее Laughing,но задължително след ядене хълца.Племенникът ми обаче е на годинка и като се смее започва голямо хълцане.Чела съм в книгата на проф.Михов, че няма нищо обезпокоително в това.

# 41
  • Мнения: 340
При продължително хълцане съм давала няколко капки лимонов сок /изцеден от лимон/- има ефект.

Ее, не на 4-месечно бебе, де.

Голяма работа като хълца.  Хълцането не е вредно.  Моят син също така си хълцаше, но не ми е хрумвало да му давам водички, сокчета и т.н., а още по-малко да се притеснявам.

# 42
  • Мнения: 2 447
И моя син все още прави така.Няма страшно просто като се разсмеят поглъщат повечко въздух!

# 43
  • Мнения: 959
Моето момче, хълцаше още докато бях бременна.  Joy Не риташе много, но яко хълцаше.
След като се роди, това хълцане продължи, близо до 2 годинки. След хранене, след тичане, след бурен смях...абе хълцаше и това е.  Joy
Няма страшно, бъди спокойна. Peace

# 44
  • Мнения: 113
Аз все още съм така,големия ми син също,вече е на 13 г.Малката засега рядко се случва.Нормално е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт