За възпитанието!

  • 2 499
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 544
Аз не мисля че го е страх от полицаите, но съм съгласна с baibibi.

# 31
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Като съвсем малка се сещам, че ме плашеха с Торбалан. Изпитвах панически ужас като чуех за него. Мисля да не прилагам тези методи за моите деца, усещам че подхода не е здравословен за психиката на детето, имайки в предвид собствените ми негативни емоции като дете. В този ред на мисли, не съм съгласна с последния пост на baibibi, бих избрала друг подход.

# 32
  • Мнения: 4 433
Айде сега пък да живеела баба Яга Joy

Дразня се много, когато други вместо мен плашат детето ми:например бездомно куче си лежи на тревата,синът ми го доближава.
При което една баба се обажда, че кучето щяло да го ухапе. Дори да искаш да предпазиш детето, има си други начини- в конкретния случай по-удачно е да се каже, че на кучето му се спи и трябва да го оставим да си почива, отколкото да насаждат страха, че всяко куче, което види, ще го хапе.

# 33
  • Мнения: 528
Елхичка, потвърждаваш мнението ми  Hug
Точно това имах предвид. Детската главичка може да роди много по-страшни и незаличими картини от тези, които вие смятате, че им предлагате  Peace Това, което на нас ни се струва миниатюрно , за тях е огромно  Peace
Все пак всеки има право на собствено мнение и съответно методи и подходи за възпитание на собственото си дете  Hug

П.п: Сис, още повече, че кучетата усещат страха у хората  Peace

# 34
  • Мнения: 200
Малка ми е щерката ама не мисля да я заплашвам с който и да било . Племенника ми така го заплашваха с който им падне, та сега като види непознат и вика: "Страх".

# 35
  • Мнения: 4 433
П.п: Сис, още повече, че кучетата усещат страха у хората  Peace
точно Tired

Но се убеждавам че бабите така действат,по лесно е някак...да кажеш баба Меца ще те изяде,веднага да спиш или ядеш...
отколкото с приказки да оправят нещата..


....и после се чудим защо се стряскат на сън Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 4 433
като види непознат и вика: "Страх".
#Crazy наистина ли?

# 37
  • Мнения: 2 312
Никога не съм плашила детето си с подобни особи.
Не си спомням и мене да са ме плашили някога.
Но съм чувала някои да го правят.Всеки сам избира подхода към детето си Peace

# 38
  • Мнения: 1 629
Моя е още малък за такива изрази, но съм виждала как дете се осмирява по тоя начин Mr. Green може би и аз ще го използвам.  На който както му харесва общо взето Peace

# 39
  • Мнения: 4 433
Моя е още малък за такива изрази, но съм виждала как дете се осмирява по тоя начин Mr. Green може би и аз ще го използвам.  На който както му харесва общо взето Peace
все нагоре с краката си Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 629
Моя е още малък за такива изрази, но съм виждала как дете се осмирява по тоя начин Mr. Green може би и аз ще го използвам.  На който както му харесва общо взето Peace
все нагоре с краката си Mr. Green

Защо Сис да съм на горе с краката? Една братовчедка на мъжа ми има дете на 4 годинки и той е много див,  ама като му каже "Виждаш ли шамара?" или "Ще викна баба меца" да видиш как кротва Mr. Green мисля да взема пример, защото  лигаво дете не искам Stop Имаме една книга, в която има цяяяял урок да не се казва НЕ на детето, а да се поощрява да прави каквото си иска и само да се научи ooooh! абе глупости...

# 41
  • Мнения: 4 433
Моя е още малък за такива изрази, но съм виждала как дете се осмирява по тоя начин Mr. Green може би и аз ще го използвам.  На който както му харесва общо взето Peace
все нагоре с краката си Mr. Green

Защо Сис да съм на горе с краката? Една братовчедка на мъжа ми има дете на 4 годинки и той е много див,  ама като му каже "Виждаш ли шамара?" или "Ще викна баба меца" да видиш как кротва Mr. Green мисля да взема пример, защото  лигаво дете не искам Stop Имаме една книга, в която има цяяяял урок да не се казва НЕ на детето, а да се поощрява да прави каквото си иска и само да се научи ooooh! абе глупости...
По добре следвай чувството си,от колкото познат или роднина...

# 42
  • Мнения: 1 629
Моя е още малък за такива изрази, но съм виждала как дете се осмирява по тоя начин Mr. Green може би и аз ще го използвам.  На който както му харесва общо взето Peace
все нагоре с краката си Mr. Green

Защо Сис да съм на горе с краката? Една братовчедка на мъжа ми има дете на 4 годинки и той е много див,  ама като му каже "Виждаш ли шамара?" или "Ще викна баба меца" да видиш как кротва Mr. Green мисля да взема пример, защото  лигаво дете не искам Stop Имаме една книга, в която има цяяяял урок да не се казва НЕ на детето, а да се поощрява да прави каквото си иска и само да се научи ooooh! абе глупости...
По добре следвай чувството си,от колкото познат или роднина...
сякаш това ми е чувството Mr. Green то зависи и от детето. Както с нощното хранене Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 433
Дайче успех с торбалан тогава Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 408
Аз съм от тези дето плашат с Меца, защото приказки, обяснения, плясване при нас не работят и накрая от зор, за да мога да го усмиря го ползвам. Другата ми заплаха, която работи е че няма да му пусна Том и Джери - слуша, ама за малко.

Общи условия

Активация на акаунт