Кухни - 17та тема

  • 51 029
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 300
Мелачката за отпадъци върши чудна работа, но определено няма как да се събере и кош. Проблемът е във височината и дълбочината според мен ( които почти винаги са стандартни), а не в това колко е голям шкафа . Ако искаш мога да снимам моя шкаф с мелачката, да видиш колко място остава. Но пък аз например откак имам мелачка нямам кош в кухнята. Органичните отпадъци смилам, а хартиените, пластмасовите и найлонови събирам разделно в голям кош на балкона.
Да не говорим, че хвърлянето на боклук се редуцира до веднъж седмично, за толкова горе долу пълня чувал с хартиени отпадъци, който на всичкото отгоре е лек. 

# 286
  • Мнения: 5 900
Благодаря за бързия отговор Миоки.Мивката ще е на ъгъла,да /но не ъглова/ а съдомиялната може да е на около 45 см. разстояние от върха на на другия катет.Наистина няма да е удобно,май.Другия вариант е да е на реда на мивката,но непосредствено до фурната.Това ми се вижда също неудачно.Да не би фурната да увреди съдомиялната.Трети вариант няма,обаче.Всъщност има.Третия е съдомиялна за 4 човека и то покачена върху плот.Но по всеобщото мнение на форума такава няма смисъл да се купува.А и не ми се губи пространство от и без това недостатъчните плотове.

# 287
Следя отдавна какво си говорите, защото и на мен ми прдстои обзавеждане на апартамент и вие ми дадохте много добри идеи. Още не съм се спряла на нещо конкретно, но имам място за остров и мисля,че е много готино.

# 288
  • Мнения: 2 891
Ако миялната и мивката не са на ъгъла, а не са и далече няма да е неудобно, но ако са точно на ъгъл, за да стигнеш до мивката през отворената врата на миялната ще трябва да се пресягаш и няма да е удобно.

Баш така ще е и моят вариант. Просто нямам никаква друга алтернатива. Единствено ми остава да слагам изплакнатите чинии върху плота над миялната и след това да я зареждам  Rolling Eyes

# 289
  • Мнения: 18 542
W, 45см вероятно няма да са ти достатъчно да се завъртиш  Wink
Няма да й стане нищо на миялната, ако е до фурната. Най-вероятно ще има поне една страница, която да ги дели, а ако те притеснява може да поискаш вариант за дублирана страница и тогава със сигурност няма да има проблем.

# 290
  • Мнения: 30
предстои ми обзавеждане на кухня и ме интересува някой виждал ли е кухня с гръб огледало

# 291
  • Мнения: 104
Възможно е да се направи, но е за предпочиане огледалото да е с 6мм. дебелина и котлона да е по-далеч, ако е двойка се завърта плота с котлоните с по-широката част, ако е четворка не знам дали няма да се спука огледалото от топлината/особено ако има и газов...
Ама как ще го чистиш това огледало не знам... Sunglasses

# 292
  • Варна
  • Мнения: 383
извинете за въпроса
как да кача проекта за кухня правен в алнно?
и линк от където да прочета ще свърши работа
благодаря

# 293
Здравейте, може ли да ми препоръчате магазини или сайтове за мебели. Търся си кухня, но нещо не мога да намеря.

# 294
  • Мнения: 104
извинете за въпроса
как да кача проекта за кухня правен в алнно?
и линк от където да прочета ще свърши работа
благодаря

Запазваш проекта като снимка /от Fullscrean/ и после както е описано тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Здравейте, може ли да ми препоръчате магазини или сайтове за мебели. Търся си кухня, но нещо не мога да намеря.

виж в началото на темата   bouquet

# 295
  • Варна
  • Мнения: 383
извинете за въпроса
как да кача проекта за кухня правен в алнно?
и линк от където да прочета ще свърши работа
благодаря

Запазваш проекта като снимка /от Fullscrean/ и после както е описано тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

благодаря
проблема е че има само save
ne i save as
 Thinking

# 296
  • Мнения: 104
щракваш на Fullscrean и после Save Fullscrean това е...

# 297
  • Мнения: 30
radena80,от какво значение е дебелината на огледалото

# 298
  • Варна
  • Мнения: 383
благодаря много!
това е проекта, доколкото се справих с програмата
там където е хладилника беше въпросът дали ще се събере миялна , но отпадна
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336046&pid=10295663

# 299
  • Мнения: 5 900
Какво е това под котлона?Пералня?А в дясно?Добре изглежда,но микровълновата е твърде високо-по груби сметки-долната и плоскост е на 1.50 метра.Ами като отвориш вратичката и трябва да надникнеш,или извадиш нещо...Можеш да свалиш фурните.
Шкафовете над хладилника ще са трудноизползваеми.

Общи условия

Активация на акаунт