Пациенти на д-р Даскалов

  • 119 280
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 975
Спокойно,лекува се  хламидията,ще пиете малко АБ .Дано не е направила поразии на тръбите.А ИГм не сте ли изследвали?Аз доколкото знам д-р Даскалов прави задължително и цервикален тест за хламидия.

# 31
  • Мнения: 169
Ами пуснал ми е само ИгГ и ИгА, но второто не е излязло още, неможаха да ми вземат никакъв секрет, защото бях неразположена. но утре съм в Пловдив при него и може би тогава ще ми вземат.
Направо немога да спя, колко пъти съм ходила в моят град на гимеколог,защо не са ми пуснали до сега такива изследвания, ами ако са запушени вече тръбите.Не се знае от колко време я имам и какви поразии е направила.От какво се появява, четох,че по полов път Cry, това означава ли,че моят мъж е ходил някъде Cry, направо ще се побъркам #Crazy
Помогнете ми с още малко инфо, само по полов път ли се заразява, офф.......... това е кошмар

# 32
  • Мнения: 4 700
plamyshi , не се ШаШкай много. Вярно, че е коварна болест, но не е zадължително да е направила пораzии. Важно е да се zнае дали е активна инфекцията, zа да я лекуваШ. Аz съм със zавиШени ИгГ. Пробата със секрет е отр., кръвните на мъжа ми съЩо са отрицателни. Иzлиzа, че и аz някога съм я иzкарала, никога не съм я иzследвала или лекувала преди. Но е било преди повече от 7 години, Щом при мъжа няма и следа от инфекция Thinking Забременях спонтанно, но zагубих бебето. Но по други причини.

Искам само да ти кажа, че не е zадължително да се случи най лоШото. Довери се на др. Даскалов, той си раzбира от работата.  Иzкачай какво Ще ти каже той утре.

# 33
  • Мнения: 169
Благодаря ти много, направо ми се насълзиха очите.Имах огромната нужда да чуя такава подкрепа.Дано утре да ме успокоят на прегледа Praynig Е то трябва да излязат и останалите изследвание и когато си направя днк-то, всичко да е в нормите Praynig

# 34
  • Мнения: 169
Някой може ли да ми каже нещо за имонологичните изследвания ( NK клетки, Антифосфолипидни At, Антинуклеинови At ) Назначена ми е и Консултация с генетик. Едните ги муснах имунологичните.а другите дали може по-късно след като мине лечението за хламидията.

# 35
  • Мнения: 975
Някой може ли да ми каже нещо за имонологичните изследвания ( NK клетки, Антифосфолипидни At, Антинуклеинови At ) Назначена ми е и Консултация с генетик. Едните ги муснах имунологичните.а другите дали може по-късно след като мине лечението за хламидията.
Да ,не е задължително да ги пускаш в един ден генетични и имунологични.Особенно от финансова гледна точка,все пак са си доста пари.Аз пък имам генетичните а имунологичните някой ден  Simple Smile,така ,че спокойно.

# 36
  • Мнения: 169
Момичета днес ми пуснаха микробиологи,вагинален секрет,микоплазма и цитонамазка.Не съм много запозната с тези изследвания освен за цитонамазката,защото и друг път са ми взимали.Някои от тях изследват ли цервикалният секрет, защота от форомите за хламидията разбрах,че той полазва най-точно за наличието хламидия. Благодаря ви много,че ми помагате  bouquet

# 37
  • Мнения: 169
Да доста парички са и аз затова реших да пусна само едните, а за другите по нататък, когато имаме финансовата възможност, защото аз съм от доста далеч, а както гледам през 6 дена съм на прегледи в пловдив и направо..............А не искам да ги прекъсвам, ама паричките отиват без да ги усетиш Sad

# 38
  • Мнения: 169
Моля ви се някой може ли да ми каже това изследване Андростендион какво показава Praynig също и CMV lg G, защото докато дойде време за да отида при доктора ще сум в страшно напрежение.От сърце ви моля някой ако разбира да ми помогне

# 39
  • Мнения: 356
Ето ти малко инфо за андростендиона  http://www.puls.bg/diagnostic/laboratory/laboratory_76.html  а СМV e възможно да е Цитомегаловирус,но не съм сигурна.Тези изследвания д-р Даскалов ли ти ги пусна или генетика?Съветвам те да си по-спокойна и да не се притесняваш излишно.В много добри ръце си!!!!!!
Между другото от къде пътуваш?Аз съм от Бс и съм пациентка на д-р Даскалов.Благодарение на него открихме причината за неуспеха при дългите ни опити да имаме бебче.
Желая ти и на теб в скоро време да се похвалиш с добри новини.

# 40
  • Мнения: 169
Д-р Даскалов ми ги изписа да си ги направя и най-сетне почти всички са готови. Доста изследвания, но така трябва да бъде за да се открие къде е проблема.За пръв път се сблъсквам с такъв лекар , който да знае какво трябва да се направи и изследва.До сега съм обиколила доста в моят град и никой от тези "доктори" не са ми пуснали, не половината ами нито едно от тези изследвания.Питах за тези изследвания защото сами завишени, но аз изчетох сега материали за тях и за CMV lg G ми е положително, но за моя радост CMV lg M ми е отрицателно, а от това което прочетох означава,че съм карала този вирус, но съм се приборила с него и вече имам имунитет. А за Андростендиона малко ме притеснява как ще протече лечението, защото неможах да намеря как се лекува, но поне разбрах какво означава.Аз съм от Ямбол.А моят мъж дали трябва да се излседва, докито ще каже newsm78

# 41
  • Мнения: 356
Айде спокойно!Ще откриете причина и ще се преборите!Вярвам в това.Знам,че неприятната част е пътуването,но няма начин.И ние сме така всеки месец от доста време,но си заслужава.
Между другото моя мъж е от Ямбол  Wink А сега се сетих.На съпруга ти правена ли е спермограма?Ако не те съветвам когато се наложи да направите и нея в Пловдив при д-р Даскалова.Айде късмет и да пишеш как е минал следващия ти преглед. Hug

# 42
  • Мнения: 169
 Да направена му е спермограма още на първият преглед при д-р Даскалова и никаза,че като за пръв път е хубава, има две леки отклонения, но мисля,че е добре Peace.Да това пътуване е много изморително особено, когато е всяка седмица.Задължително ще пиша след следващият преглед Hug

# 43
  • Мнения: 169
Здравейте мили момичета!!! И днес прегледа мина, но съм малко объркана, дали може да ми помогнете newsm78. Правиха ми фоликолометрия, но нещо май не е достатъчно пораснал фоликулът ми, защото пак ме викат, но нещо не ми е ясно по този начин ме следят за овулация ли?
   Изписаха ми за хламидията антобьотик( Доксициклин, Фасижин за двамата и МИКОмакс само за мен ),която се изследва само от кръвен тест, не трябваше ли да ми вземат и ДНК-цервикален секрет за по сигурно Sad И ми ми казаха, след като свърши лечението с антибьотика пак да си направя изследване за хламидия, където са ми правили сега, защоооооо така се получава #Crazy Май е прекалено натоварен графикът за да ми се обесни и да обсъдим до сега какво сме направили и кое от излседванията са притеснителни, защото имам положителни резултати на няклои, като например Андростендиона Cry

# 44
  • Мнения: 121
здравейте мацки и аз ходя при д-р даскалов мн съм очарована.и на мене ми написа мн изследвания.имам една цветна снимка направена на фона на хламидията.той каза че това не е добре сигурно ще ми направи и той.стигнах до имунологични и генетични. котролата за хламидията която беше на 12,01 беше отрицателна,микробиологията показа стрептококи  newsm78 вече незнам какво да кажа,мисля си направо да преминем към лапарото нали имам една снимка която уж е хубава  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт