Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 ян. 2009, 20:39 ч.

Къде приема д-р Богословова?

• 108 047
  • 592
  •   1
Отговори
# 585
  • София на морето
Привет, някой дали знае каква е цената на пълен профилактичен преглед? Предполагам, че има промяна.

# 586
70-80 лева си е

# 587
  • София на морето
Благодаря!

# 588
70 лв дадох преди седмица 🙂

# 589
  • София на морето
Благодаря! Simple Smile

# 590
Здравейте,
Знаете ли каква е цената на преглед за потвърждаване на бременност ? При него ли заплащаш част от пакета (600 лв ?), или се приспада или как ?
Също как протича самия преглед ?
Благодаря на всички отзовали се Simple Smile)

# 591
20 или 30 лева, май беше 20, ама да не ви излъжа,че минаха 2 години. Ако ще ви се взима вече микробиология, цитонамазка, ако нямате от тая година, 70 лева е с тия екстри.
Прегледът е стандартен - ще ви погледне на ехограф, ако сте първите седмици  - с вагинален такъв. Нищо страшно. Ще ви каже да пиете фолиева киселина, ще обсъдите как се води консултацията как и кога да си платите пакета - аз плащах всеки преглед, защото нака ми беше удобно за покриване на разходите. Пакетът мисля на два пъти може да се плати също и обхваща и взимането на урина и кръв. Общо взето ще си поговорите и зададете въпросите си.

# 592
Пакетът може и на три части по 200 лева. Включва всички необходими изследвания без фетална морфология (май и без БХС), прегледи на всеки две седмици от 12 до 34 г.с. (вкл) , след което вече се започва ежеседмично следене на тонове + преглед.

Общи условия

Активация на акаунт