Отговори
# 795
  • Мнения: 4 434
Рени дано не е сериозно Hug

# 796
  • Мнения: 260
Рени дано не е сериозно Hug

дано-че то горкото явно го сърби оченцето-пък аз само и се карам да не го пипа и ще видим Sad

# 797
  • Мнения: 1 629
сис що не си в скайп? Rolling Eyes

Рени как е твоята принцеса Hug

ами и тя спеше като твоя сладур Peace
след годинката остана само 1 път да спи и си оправи режима Peace

днес нещо не и е ден на горката-като отидох да я взема от яслата и едното и оченце сълзи и има гурелчета-та може нещо да се е напрашила или друго-утре ще отидем при чичо доктор за всеки случай Sad
 виж я сутринта, ако има гурелчета още може да е конюктивит. Аз два пъти съм имала такова, и мисля, че по много лесен начин се предава Confused

# 798
  • Мнения: 4 434
Поци недей така,много си е хубава зодията!
Радвай се че познаваш много хора Laughing
Сега...ама честно...не съм зависим...ама по-добра зодия като хора...и въобще.... като приятели ................не познавам..честно Hug Heart Eyes
..за да не е тамБлагодаря Hug
..недей..факт е Heart Eyes
Hug
..чаршафите ще ги пера утре,,,,,,,,,,, обещавам........сега за Силвето Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=qSW_ITMMkZA&feature=channel_page
Мерси ще дойда Peace Laughing...в съня може би. Simple Smile
...за да не е там...махам се Peace
ще лягаш...добре Laughing

# 799
  • Мнения: 4 678
Бъдете такива кавито сте,,,,не слагайте маската на плашило ,,,и да търсите сянката...,вашата..сянка,,,,,защото образа е пред вас..сянката е минало..тя ....остава....но ...лицето....ех лицето.... е вашето Peace...погледни в очите ми..там е отговора Peace

# 800
  • Мнения: 260
сис що не си в скайп? Rolling Eyes

Рени как е твоята принцеса Hug

ами и тя спеше като твоя сладур Peace
след годинката остана само 1 път да спи и си оправи режима Peace

днес нещо не и е ден на горката-като отидох да я взема от яслата и едното и оченце сълзи и има гурелчета-та може нещо да се е напрашила или друго-утре ще отидем при чичо доктор за всеки случай Sad
  виж я сутринта, ако има гурелчета още може да е конюктивит. Аз два пъти съм имала такова, и мисля, че по много лесен начин се предава Confused

ами защото си играеше с един крем за ръце-може да си е сложила в окото като се търка с ръце и незнам вече-утре ще разбера Sad

# 801
  • Мнения: 4 678
Силве...няма да лягам Flutter

# 802
  • Мнения: 4 434
Бъдете такива кавито сте,,,,не слагайте маската на плашило ,,,и да търсите сянката...,вашата..сянка,,,,,защото образа е пред вас..сянката е минало..тя ....остава....но ...лицето....ех лицето.... е вашето Peace...погледни в очите ми..там е отговора Peace
Laughing ей кво става Simple Smile

# 803
  • Мнения: 260
Силве...няма да лягам Flutter

кво лягане бе smile3509

# 804
  • Мнения: 4 678
Бъдете такива кавито сте,,,,не слагайте маската на плашило ,,,и да търсите сянката...,вашата..сянка,,,,,защото образа е пред вас..сянката е минало..тя ....остава....но ...лицето....ех лицето.... е вашето Peace...погледни в очите ми..там е отговора Peace
Laughing ей кво става Simple Smile
...кво да става............ Mr. Green

# 805
  • Мнения: 183
Бъдете такива кавито сте,,,,не слагайте маската на плашило ,,,и да търсите сянката...,вашата..сянка,,,,,защото образа е пред вас..сянката е минало..тя ....остава....но ...лицето....ех лицето.... е вашето Peace...погледни в очите ми..там е отговора Peace
newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3503

# 806
  • Мнения: 4 678
.......а нееееее....няма да се ляга Hug

# 807
  • Мнения: 1 629
Ренка дано всичко е окей Peace

Долс Hug

# 808
  • Мнения: 4 678
Ех..Гил..не исках да го кажа така Hug
Кой ще ляга..Рени...Долс Hug

# 809
  • Мнения: 4 678
Силве.....къде си бе..стига готви тези манджи..ела Hug

Общи условия

Активация на акаунт