Януари преполовява, напливът при Дюкан не намалява - 144

  • 26 700
  • 558
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Я, и аз се класирах за първа страничка  Party Добро утрооооо  Hug

Въх ... не съм могла  Sad  трябвало е да стана по рано  Cry

# 16
  • Мнения: 226
Добро утро!
Връщам се да чета Hug
Четох, четох, абе голЕмо четене падна!
Много мерси на всички за милите думи!!!
Вчера готвих пиле по бургаски... Ще пусна рецептата със снимки като се прибера, беше много вкусно, а става лесно и бързо!
Май отдавана не съм ви казвала нещо много важно - ОБИЧАМ ВИ!!! 

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 10:50 от cote

# 17
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Добро утро,дружинааааа. Hug
Бързам да се похваля с дюканските си гофретчета.Сън не съм спала да ги мисля.Закуската от мен
Спокойна и ползотворна седмица ви желая,с много минуси. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро на всички!  Hug
Да приветствам с добре дошла Кристина  Hug и да й пожелая успех!  bouquetДоста кила имаш да сваляш, но тук няма невъзможни неща! Консултира ли се обаче с калкулатора на Дюкан?
Бачи  Hug искам линийка и всекиденевен отчет! Иначе те мисля! Още не съм си стигнала линийката и не съм много в правото си да изисквам такива неща, но....
Доре  Hug и мляс! Завижд за кънките и за идната неделя  Crazy Духовно ще съм с вас, ей! А вие се погрижете за мен с подобаваща фото сесия  Laughing
Айнур  Hug като бях в трета, никога не ми е хрумвало да ползвам брашното за кексове  newsm78 Не виждам защо да не може, но колко ли брашно има в 2 филии хляб newsm78 На мен в трета хлябът ми вършеше идеална работа за междинни закуски - ако съм вкъщи, на микровълнова с полагащия ми се кашкавал; ако съм навън - суха филийка. Или салата с хляб за основно. Странно е, вкусен ми беше хляба, макар че цял живот не съм яла хляб. А иначе брашното ти е идеално. Peace
Деситка  welcome
Марчела  Hug и с моите снимки нещо подобно се получи. Преди само ги унищожавах, дори и по апаратите на приятелите  Embarassed пък после съжалявах и започнах да ги разпитвам дали случайно не са запазили някоя моя снимка  Crazy Първо ги трия, после ги издирвам  Embarassed Но за моя радост се оказа, че две снимки са оцелели, а и мъжа ми е успял да скрие една, та имам какво да погледна, като започна да мисля прекомерно за извънрежимно хранене  Laughing
Саги  Hug
Ей мъ СлаБенцееее! Къдет искаш го слагай двойното, само да не ми е на корема и г..а.  Mr. Green
Joy Joy Joy
Тия дни страдам от сутрешно гадене! Катенцеее  Sunglasses, страхувам се, че е от теб! Шъ трябва да мъ узакониш са!!!
Леле тя сега каква стана работата  Mr. Green То верно сърцето на Катето е огромно, ма такъв развой не се  очакваше  Crazy Чакам по-нататъшно развитие на действието  Mr. Green Пък дано Вещи Hug  не ме лупа с тиганЯ за подтикване към спамене  Sick
Ноиа, хич не ни е писнало  hahaha ние сме ненаситници!
Как да не става дюканска гофретка - супер е дори! Деата много я обичаше, ама никаква я няма напоследък  Thinking http://dukanskirecepti.wordpress.com/?s=%D0%B3%D0%BE%D1%84%D1%80 … D0%B5%D1%82%D0%B0
Оф, трябва да свършвам, като закарам малкия на градина, ще си продължа...
ЛибоФ, ти сигурна ли си че аз съм таткото...  Ще трябва да правим тест за бащинство с Боби??!! Whistling Mr. Green
По моите сметки спах у вас между 28 и 30 ноември, ако си в 40 ден, значи е от мен!! Mr. Green rotfImao rotfImbo
Е, просто не е истина  Joy

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 08:15 от krikri

# 19
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Добро утрооо!

Тържествено обещавам повече да не спамя!
Вещи    bouquet Blush

Днес черпя с усмихната Дюканска закуска за именния ми ден!


Едни 2 кила ги разнасям напред назад всеки ден!  ooooh! Може да е на хормонална основа  Whistling hahaha

Макс мама - уби ме с тия гофрети! Ще припадна сега! Искам гофретнииииииик!!!

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 09:39 от Tatitt

# 20
  • София
  • Мнения: 1 590
Добро утро добри хора !!!
(Звездопадче  Mr. Green изплагиатствах поздравчето, ма много ми харесва  Wink)
Вещи Hug, кога легна, кога добрутро викаш бре??? Спиш ли някога?
Цоци, не се нерви бе душо, кат си втора, ще свалиш 2 кила - Филюдка  Hug го каза!
Пепи1974  Hug приятни и отслабващи сънища да сънуваш!
Ривелка Hug мерси за кафенцето...
Мименсита  Hug  айде слизай при двуцифрените! В тази тема! стига си се мотала ...
Марчела5  Hug за първи път чувам за Таничките??? Мама е Таня, снаха ми също, пък не съм ги поздравявала досега! Тенкю!
Коте, айде пиши пък после ще четеш!
Кри Hug браво че се върна успешно в правата вяра, сега пък ний те следим! Laughing
Татитче Hug, и аз кат теб! Макс мама - нямаш ли си друга работа? и аз припадам веднага, и аз искам гофретнииииик!!!
Лека и отслабваща седмица на всички!

ПП - ама че съм тъпичка! Честит Имен Ден  Татитче и на всички явни и скрити Танички! Да ви е живо и здраво името!
 Внучки и правнучки да го прославят!

# 21
  • Мнения: 110
   Здрасти,бандааааа!
   РИВЕЛКА,благодаря за невероятното кафенце!Добре ми дойде!
   Нелсън,Айнур,Феелгоод,Марчела,Крикри,Шуши,Сани,Слабееее,Блюмхен,Коте,Лабело/къде зачезна и ти/Гулбенур,Тонито26,27,Горда,Светлат,Филюдче,Сагиииии,Лучиии лека и успешна седмица с мноооггооо минуси!!!

# 22
  • Мнения: X
Кате, Годзилите даже са 3, а не 2 Grinning /има една на пазара/.  Предлагам ви да направим срещата в тази на Мария Луиза, защото има доста повече места и по моите наблюдения готвят маааалко по-безсолно.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 640
Добро утро и от мен ,момичета, в събота започнах режима,днес съм -1кг,почвам да разучавам рецептите,и разбира се отивам за гофретник. Щастлив ден на всички!

# 24
  • Мнения: 3 461
Морнинг, успешна седмица на всички!

След цялата драма съм пак - 1кг . Явно всичко ми минава през корема, продължавайте в същия дух и ще ме стопите за отрицателно време. Mr. Green

крикри, ти си много чаровна подстрекателка, едва ли някой би могъл да те халоса с тигана Laughing Те други са  за бой , а все хубави неща им се случват  Mr. Green(няма справедливост в тоя живот), та дишай спокойно bouquet Heart Eyes

Ривелко, взимам си едно "би", не за друго, просто то ми хареса най-много!

И аз, и аз, да не "би" да свърши, и от четирилистната гофрета на max-mama, за късмет...

Mina, Happy Birthday!!!  Да си жива и здрава!!   bouquet  bouquet   bouquet

Честит Празник на всички Танчета, настоящи и бъдещи съперници! Heart Eyes

# 25
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 HugЗдравейте мацки и аз като Rosna rosa  съм от събота на режима!Днес си направих манджа от рецептитет и страшно много ми хареса!Мисля че с вашите кулинарни творения ми е по-лесен режима!Като си помисля само кака първия ден ядях само пилешко с варени яйца! SickУжас беше!Ще пробвам и аз гофретите ,но незнам за кой период са!

# 26
  • Разград
  • Мнения: 3 110

Макс мама - уби ме с тия гофрети! Ще припадна сега! Искам гофретнииииииик!!!

Вчера си го купихме от Кауфланд за 21лв и нещо си.То,добре,ама като не ям такива неща и бързо се сетих за нашите палачинки,които веднъж се опитах да направя и не успях.Но сега........
Честит имен ден на всички именници.Живи и здрави,весели,щастливи. Hug Hug Hug

ianushkaa ,гофретите стават за всички фази.Рецептата съм пуснала в темата за такива.

# 27
  • Мнения: 1 722
Момичета, някоя от вас имала ли е проблеми с МЦ (търся връзката с диетата) ... преди седмица ми свърши и сега пак  Shocked.

# 28
  • Мнения: X
Mina, Happy Birthday!!!  Да си жива и здрава!!   bouquet  bouquet   bouquet

О, благодаря, но не съм аз рожденничката днес Grinning. Другата Мина е, да е жива и здрава.

# 29
  • Мнения: 3 461
Mina, Happy Birthday!!!  Да си жива и здрава!!   bouquet  bouquet   bouquet

О, благодаря, но не съм аз рожденничката днес Grinning. Другата Мина е, да е жива и здрава.

Хубава работа, ама срам за  майстора. Blush Някои чакат да се класират на първа страница, аз още от нощес дебна да ти честитя. Simple Smile Двата ника различават ли се по нещо?

Общи условия

Активация на акаунт