Малко Юлче с шейна, най-обича то снега

  • 19 595
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И на нас 102 е съвсем точно,до месец,два ще са малки,но имам приятелки,чиито дечица ще се радват след това Peace

# 16
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Ей, не ви изпускам от поглед, да знаете  Mr. Green, ама времето все кратко за писане.

Мама Дани, добре дошла отново сред нас!
Arllina, леко бременеене!
Рони, стискам палци за курса!
Jorji, за съжаление натам сме тръгнали  #Cussing out! Никой не мисли за екология и последствията от настоящите си действия. Онзи ден четох някаква статия, че заради финансовата криза, всички планове, според които 2009г е била обявена едва ли не за преломна във вземането на решения относно опазване на ок. Среда и борбата с глобалното затопляне, са пропаднали и това е едва  ли не последна грижа на света. Тъпо  Whistling!

Вяра не се заглежда много по фимчета. То не че аз й пускам много де, противник съм малко на този вид занимание. Има няколко диска, ама всичките на 5-тата минута й омръзват. Само коледното тъжество от яслата може да го гледа нон-стоп!


И аз сега, с тези намаления, не мога да се откъсна от разните му там сайтове като LaRedoute, Promod, MyToys  Embarassed. Тези , които е показала pigi също са хубави, ама доставка до БГ тц!
За Ла редут на малката почти всичко, което съм купила, е страхотно като качество, като се има в предвид и на какви цени е купувано. За мен и съпружеството попаденията са около 80%.
Иначе и аз гледам да не прекалявам с количествата-само най-необходимото, като гледам как се израстват. Е, глезим се понякога.

# 17
  • Мнения: 433
Утре,след като експлоатирам секретарката,ще се похваля и аз с моите поръчки от френско Mr. Green
Арлина,защо не се пробваш в Майчин дом-Варна.Аз, откакто са го отворили, в т.ч. и бременността и раждането,  само там си ходя и съм адски доволна. Peace
Ели,ти направо ще ме умориш . JoyВсе на теб се случват невероятни истории.Подари поне едничка на свеки,де hahahaПък тайно се моли да е сярна киселина #Cussing out

# 18
  • Мнения: 2 481
Tizija  да подаря, ама то русо, пък тя все патладжан се прави Mr. Green то и аз щях да намажа ако не беше русичко,ама не ща да съм руса Rolling Eyes

Пък сетне на кафето намерих и 10 лв ,ама набързо си се върнаха, дотърча един да си ги вземе,аз таквази се оглеждам, седят пред мен ама им се размина! Mr. Green Ох много смешно днес ,по математика пък взимахме едни чудосии и ни обяснява единици,хиляди  ,милиони,милиарди,и пита:Какво е след МИЛИАРД-и пълна тишинааа в залата колегите ги срам аз викам -ДВА МИЛИАРДА  Mr. Green умряха да се смеят ,а то било трилион,после квадрион,квинтилион,септилион.......до луната чак ooooh! Whistling Crazy

Обаче ми е гот като разсмея аудиторията Flutter иначе много скучно,ми то тва следва след милиард,два милиарда newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте и от мен в новата тема Hug
Аз зачезнах за малко,съпружето се разболя-гнойна ангина Shocked.отде я пипна незнам Rolling Eyes,започна и високо кръвно да вдига и ми изправя косата Sad


Тиция,магазина ни на Златните работи от края на април до октомври.през останалото време моичкия се хваща да работи някъде.то и аз мога да се хвана вече,при положение че Димитър ходи на ясла.само че сега работа няма Naughty.Милото се беше хванал в една фирма която прави пожарните инсталации на новите обекти във Варна.обекти с лопата да ги ринеш,само че сега заради кризата замразиха всичко и той си е в къщи Tired.Кофти,но ще го преживеем,само здраве да има Peace
А магазина на Владислав го държахме само 4 месеца миналата година.набутвация отвсякъде #Cussing out,наемите колкото на Златни.повече магазин във Варна нъц  Crossing Arms

Ели,всеки път умирам от смях с теб Joy,браво за находката,дано така да ти върви цяла година Hug А това за двата милиарда е велико hahaha
Пепи,много си права за съжаление Sad

Димитър е 15кг и 99см.вземам му 104 размер.то зависи за какво де,потничетата вече110см Peace

И така,отивам да си видя спящите мъже.Лека вечер на всички  bouquet

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 08:26 от jorjito

# 20
  • Мнения: 1 341
Никой не пише днес. Rolling Eyes

Дю, как си, гади ли ти се?

Нанни, и ти ми се губиш от погледа. Дано всичко е наред. Ела кажи как е Дани и голямото вече тумбаче! Hug

Ние с Ема сме си у дома. Учиме езика с нея....бавно, но славно се надявам да напредна! Praynig

# 21
  • Мнения: 1 298
А,да Нани се позагуби някъде  Thinking Дано всичко да е наред  Rolling Eyes

Ронка успех при ученето на френският при вас.Ема казва ли някоя дума вече?

Ели подари и руса,че да я вкараш в размисъл.  Mr. Green Имахме един регионален дето все ни обещаваше руси бои,когато зададем някой риторичен въпрос или нещо не сме доразбрали.  Joy  Joy

# 22
  • Мнения: 1 240
 Hug
Ронка, да гади ми се. Напрвао не вярвах, че може да е толкова лошо положението. Поне не повръщам. Най ми е добре, когато ям нещо, така че се очертава да стана слон. Дано премине скоро.
Ще се приготвям вече да лагям, че съм доста изморена тези дни.

# 23
  • Мнения: 2 481
лауу Thinking  Верно ли ти се гади Дю,на мен не ми се е гадило и ден,свързвам това със пола,дали според вас при момичета не се гади,а при момчета се гади?кажете как е било при вас да видим има ли вярно нещо в това!

Отивам да правя пищови #2gunfire Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 240
Ели, първата бременност не я усетих. Нямах никакви гадни симптоми. Ако съдя по това, трябва бебчо да е момче. Но едва ли е сигурно.  Mr. Green Васил говори на бебо в женски род.

# 25
  • Мнения: 314
Едва ли е вярно,на мен много ми се гадеше. Sick,най-вече вечер.Предполагам,че пак ще е така,след седмица,две трябва да започне. Confused

# 26
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
При мен по време на първата бременност ми се гадеше през всичките 9 месеца, резултатът е от женски пол  Mr. Green. Не вярвам на всички тези приказки за остър корем, гадене и т.н, според които се определя пола.

# 27
  • Мнения: 1 240
И при мен гаденето започна скоро, от 5-6 дни е така. Преди това го нямаше. Чувствам се добре само, когато ям нещо. В събота следобяд излизах на разходка с приятели, седнахме в едно заведение, изядох мнооого неща, после в друго отидохме, зашото ми се приядоха палачинки, приятелката си поръча шоколадов пудинг, и от него си взех разбира се.  Crazy Наложих си забрана за ходене по такива места.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 314
О,да това с острия корем...моят беше доста остър.Ден преди да родя ме среща една млада циганка с бебе и ми казва:дай да ти гледам,голяма радост те чака,голям юнак ще родиш Mr. Green LaughingХе хе излезе юначка. Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 688
 wavey Да се запиша и аз в новата тема.

yanac, къде се губиш, как сте с малкия?

И на мен ми ставаше лошо с Яна, макар че не съм повръщала. Мъжът ми, гадината му, викаше 'айде, повърни поне веднъж като другите бременни'. Коремът ми беше плосък и широк и тъпчех сладко много, ама не знам има ли нещо общо с пола на бебето. Аз сладко си обичам по принцип, даже като ме гледаха на ехограф за колита, ми казаха, че имам стеатоза, което било не знам си какво на черния дроб от много сладко. То и за коликите разправят, че били по-силни при момчетата, но при Яна бяха много силни и продължителни, така че колко са верни тия неща... Аз пък наскоро четох някъде, че зависели много от това как си се хранила като бременна, дори повече от това с какво се храниш, докато кърмиш  newsm78.

Ние утре ще ходим до яслата, да видим дали ще вземат Яна. Тя разправя как искала да ходи на ясла да пее с другите джудженца, ама на мен още отсега ми е притеснено, а даже не знам дали ще я вземат.

Общи условия

Активация на акаунт