Малко Юлче с шейна, най-обича то снега

  • 19 592
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро  wavey
От 6 часа са ме наритали от леглото Whistling" Иска тати"....



Хайде по кафенце Hug

Нанни,забравани такива Wink,радвам се че сте добре Heart Eyes
По време на бремеността,не ми се е гадило,повръщах два пъти,единия от преяждане Blushа другият от развалена храна Tired
Коремът ми беше остър,но това не е критерий май,като гледам колко момичета с остри коремчета са родили момиченца Laughing

като цяло обаче забелязвам че втората бременност,няма нищо общо с пъврата.като чувства,симптоми и т.н.имам приятелка която е бременна с второ,с бървата бременност не е имала никакви проблеми,а сега милата не може да стане от тоалетната сутрин.повръща като съдрана ooooh!
Арлина,при кого ще ходиш в Добрич?Права си за Варненските доктори,уреждане няма Naughty.Добрите имат по около 200 бременни за следят Shocked,минимум.Ако все пак искаш имам координати на Цветкова и Георгиев от АГ.и на Николов също Peace
Георгиев не води консултации обаче,само ражда Simple Smile

Бетта,успех в яслата Hug

Искам да ви поздравя с една моя любима песен.
http://www.vbox7.com/play:4bbf750a


Животът е прекрасен Hug Hug Hug.желая ви един страхотен ден Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 240
Ели, честит рожден ден!!!
Бъди усмихната и щастлива, нека любимите ти хора те даряват с много обич и любов!!!
Весел празник!!!


# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 858
                                           Ели,Честит Рожден Ден!!!

                       Бъди много здрава и всички в къщи да те слушат мнооого Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 2 478










Благодаря ви! Hug Hug Hug Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 314
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЕЛИ! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА  МНОГО щАСТЛИВА, ДА СИ НАЙ-ОБИЧАНАТА МАЙКА И СЪПРУГА!  bouquet  bouquet  bouquet



jorji:ще ходя при някаква д-р Михайлова.Препоръчаха ми я,добра била, Мед.ц-р,в който работи бил доста приличен и най-важното:НЕ СЕ ЧАКА. LaughingТя дори като се обадих не ми даде точен час,а ми каза:ела към 12:30-13:00 часа.После ще разкажа как е минал прегледа и впечатления.
При Цветкова съм ходила,ама сега при нея просто няма уреждане.А и напоследък не чувам хубави неща за нея.Взела е повече пациентки,отколкото може да поеме,взела е и някакви млади лекарки да и помагат,така че вероятноста да съм ,ако изобщо се уредя при някоя от младите е много голяма.Получило се е нещо като количеството за сметка на качеството.Всеки си има граници,когато се товариш с повече работа,отколкото можеш да поемеш се получават и фалове.Така става напоследък с всички добри гинеколози в града,за съжаление.Цяла североизточна България идва на ЖК във Варна и после раждат тук.Разбирам ги момичетата,при добрите е най-сигурно.Аз лично имам приятелка от малък град,на която на ЖК-то не и е обърнато почти никакво внимание и последствията бяха ужасни.Роди детенцето в 8 месец с токсоплазмоза и то почина на другия ден.Сега се радва на 2 здрави дечица след консултации в София обаче.
Георгиев е добър,да,приятелките ми раждаха при него.Но за раждане,не за ЖК.От Николов нямам впечатления.Аз раждах при Танев.Доволна съм много от него.

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Eли, честит рожден ден! Бъди здрава и обичана!  bouquet

Аз много повръщах през бременността. От началото на втория месец до края на третия всяка вечер по два пъти. Sick А през деня яко гадене, само като легна или хапна нещо, минаваше ... за малко. От топло прясно мляко малко се успокоявах. После 4 месеца нищо. В осмия почнаха яки киселини и вечер повръщах от тях, през нощта също. Навсякъде ходех с шишенце АНТИАЦИД и найлонови торбички Mr. Green Но тези неразположения не са оставили кой знае какъв отпечатък в съзнанието ми, щом съм готова пак да ги мина...

Аз много вярвам на онзи  метод със смяната на кръвта за определяне на пола. Според личната ми статистика, верен е в 90% от случаите. Та по него с мъж ми трябва да правим момче до юни месец, след това ще е момиче. Simple Smile
Да ви разкажа една случка покрай този метод. Миналата година моя приятелка сподели, че мислят за още едно бебе. И ние, останалите на масата, веднага почнахме да смятаме по метода, кога да си направят момиче, че имат батко. Смятаме, пишем Crazy и излезе, че ако същия месец го направят, ще е момиче. И ето я нашата, след месец вече бременна. Аз много се зарадвах и, забравила за онези изчисления, викам: "Е, сега ако е момиченце, ще е страхотно!". И тя  Shocked Shocked ей такива очи: "Ама как "ако"?! Нали смятахте, че ще е момиче?! Ние за т'ва бързахме Crossing Arms... Ако не е момиче, ще ви го върна Crossing Arms" Grinning Grinning Е, момиче е, роди се на рождения ден на Даяна. Не ни го върнаха Simple Smile

За кърменето - нали казват да не пие майката прясно мляко, 'щото не знам си к'во. Е, да, ама аз без прясно мляко не мога да живея. И си пиех, както винаги по много. Ами да ви кажа колики не сме усетили Stop Отдавам го на млякото, защото лично на мен много ми успокоява храносмилателната и отделителната системи Peace

Айде мах...

# 36
  • Мнения: 326
Добър ден Wink

Мила Ели, бъди винаги толкова весела и лъчезарна, обичана и много здрава. Пожелавам ти семейно щастие и късмет.  Hug

Аз сутринта отивам на работа и ... нямало да работим. Та се върнах  Sunglasses Сега малко съм се отдала на домакинстване. Криси е на ясла и ние с мъжо сме сами  Wink То това не ни се е случвало от незнам кога  Whistling Хайде бягам че нещо изведнъж ми изчезна всичко от глават а newsm78

# 37
  • Мнения: 1 341
Здравете! Hug

Ели, ЧРД! Желая ти много здраве, семейно щастие и успехи както в ученето така и професионални!  bouquet

Подозирам, че скоро тук ще стане една мини отчетна на бременни мами. Wink Толкова е хубаво, много се радвам за всички коремчета и чакам още няколко мами да се похвалят(само за няколко знам, че искат)! Peace

На мен по време на бременноста ми се гадеше първите няколко месеца бяз повръщане. Чай и обикновени бисквити ме успокояваха.
Според мен това не е критерий. За кръвта май последно когато го смятах излезе, че е верен! Подкрепям този метод за точен около 90%, както е писала и НАН! Като тръгнем да правим второто ще взема да смятам, че ние искаме още едно момиченце някой ден.

Моят мъж иска второ, но аз не мисля, че сега е момента. Пък той е на мнение, че ако чакаме даден момент, то той няма да дойде скоро, ако изобщо има такъв момент. Laughing Но ако случайно дойде няма да го върмен, я! Wink

Мама Дани, добре завърнала се. Кажи как изкара при братлето?

Аз чакам Ема да се събуди и след като я оправя ще излезем на разходка по магазините. Солдите не са за изпускане.
Аз нали си чакам племенник март месец и искам да взема нещо и за него.

Хубав ден!  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 240
Кажете ми как се смята това с кръвта!

# 39
  • Мнения: 444
Ели, Ч.Р.Д. и от мен!
Много здраве и любов ти желая!
Hug

Арлинке, много се радвам за страхотните новини около теб!
 Изпуснах ви края в старата темичка, ако имам време ще се върна и на нея.
Ние сме добре, като изключа двудневното ми гадене и повръщане. Shocked Направо незнам какво ми става, нямам никакъв апетит, ако хапна нещо, започва да ми се гади. Едва се сдържам, мислех си да не е вирус, но без никакви други симмптоми... newsm78 Дано скоро отшуми, не съм имала чак такива неразположения дори и в началните месеци. Rolling Eyes
В петък бях на консултация, бебо вече тежи 1кг., а аз съм +6кг. Rolling Eyes
Нан, как се определяше пола според този метод? Забравих на колко години при мъжете и съответно при жените се смята.

Какви са тези мерки и теглилки при ваш'те мушмороци. Дани се очертава да е най-дребния - 90см и към 12кг.
Тези дни все се оплаква, че го сърби дупето, пък  не е зачервено, няма обрив. Миеме го след всяко ако, мажа го...започнах и аз да си мисля за глисти...
Ели, как излизаха ларвите, след 1ч. на захлупено гърне ли? Освен и ние да си поодгледаме едно ако за малко.

Отивам да полегна, че нещо пак ми се... Sick

# 40
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Кажете ми как се смята това с кръвта!
  Метод със смяната на кръвта - идеята е, че на всеки 3 години при мъжа, а при жената на 4  се сменя кръвта -  започвате да броите от раждането през 3 и 4 години съответно. Но имайте предвид,че има значение ,ако е имало голяма кръвозагуба като операция, друго раждане, аборт, кръводаряване и т.т. в такъв случай се брой от годината на кръвозагубата. Кръвта на този който е по нова е определяща за пола на бебето.

Моят мъж кръводари Grinning миналата година, така че неговата кръв е сменена скоро. Моята пък се пада да се сменя тази година /юни месец/ и тогава моята ще стане по-нова. Ето защо, до юни трябва да правим мъжко Wink

# 41
  • Мнения: 314
Ееее,Нани браво! HugСамо 6 кг.супер! И на мен нещо днес не ми е добре.Присвива ме корема Rolling Eyes,ще си седим май цял ден у дома.
То верно като отчетна бременна тема стана. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 314
Моя кръводари края на лятото?Това сега какво значи,че ще е момченце ли?

# 43
  • Мнения: 1 240
А аз да смятам от годината на раждане не Гергана?

# 44
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Моя кръводари края на лятото?Това сега какво значи,че ще е момченце ли?
Ако твоята не е сменяна след това, момче трябва да имате Grinning

А аз да смятам от годината на раждане не Гергана?

Зависи дали си изгубила много кръв, не помня как беше твоето раждане. При нормално раждане, се губи малко кръв. При секцио е повече, достатъчно, че да се смени Peace

Общи условия

Активация на акаунт