КГБ = Клуб на Готините Баби - 57 :)))

  • 22 472
  • 449
  •   1
Отговори
# 435
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добър вечер и от мен!
Следобяд му дръпнах един сън,незнам откога не ми се беше случвало.
Направих една копривена яхнийка,изпържих картофки и сафритче.
След малко ще вечеряме.
Айша,честита придобивка,дълго време да ти служи.
Танче,честито собствен компютър и вече няма да зависиш от никого.
Сега ще ти е пусто и тежко,но нали са в града,скоро пак ще си видиш дечицата.
Мери, и аз видах  от раз Исус-но в черно,бяло.
Мъжът ми ме вика да се чукнем.Наздраве и на вас.Приятна вечер!

# 436
  • София
  • Мнения: 16 024
Мими, наздраве.
Благодаря за пожеланията. Уплаши ми се окото - колко космаци събра новата прахосмукачка. А уж редовно чистех със социалистическите. Контейнеа се напълни, изчистих го и втори път минах с тупалката. Та и тя събра още.
Явно новите са по-мощни.

# 437
  • София
  • Мнения: 4 177
Айша, честита ти придобивка и на теб! Вярно и дълго да ти служи.
Каква е като модел? И ние с тая маца-само космалаци чистя.
Вече съм на 2 чашки винце и се паркирам пред ТВ. Правих пил.крилца с подправката за крилца "Кентъки". Малко по-лютичко станаха, но пък пие винце , ммм................ Laughing

# 438
  • Мнения: 7 386
               Охххххо,вече сме на 30 страница!
               Зичка,май ще ти развалим неделната вечер! Laughing
               Аз вече съм зле  Sick само като си помисля,че утре тръгвам на работа и ..... Sick
 

# 439
  • София
  • Мнения: 472
Момичета, не ми доведоха Криско. Снахата казала, че от нея никой не се интересувал и трябвало да й се обадя да й честитя Коледа и Нова година. Преставяте ли си - при нейното отношение към нас да й се обаждам и да й честитя - просто нямам думи!!
 Сина поне остана да си поговориме. Но и той не може да се пребори с нея. Пък аз не искам да се карат заради нас. И така ще си гледам снимките му и някое филмче ако ми донесе Огнян. Човек май свиква с всичко, което му поднася живота.
Приятна вечер на всички ви и сладки сънища.

# 440
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Майче,много жалко за теб с такава снаха!Вместо тя да ви се обади да ви честити,че е по-млада,да чака вие да й звъните!!!Ама май си търси само предлог #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Ама и ти,защо чакаш да ти го доведат?Хващаш пътя и й заставаш на вратата с думите,че идваш да си видиш внучето.Мен никога не са ми отказвали и пак като ми домъчнее хващам автобуса я за Русе,я за Варна.Ако не ги е срам да ме върнат!Но знам,че при мен няма да се случи!

# 441
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Майче , с нетърпение очаквах да разказваш за Криско , а то кво стана....  ooooh!
Е нЕмам думи ,то и аз не съм била снаха мечта , ма па твойта ме бие.  Crazy
Ми със сватовеъе кво стана , имахте ли разговор?  Rolling Eyes

# 442
  • София
  • Мнения: 16 024
Мая, все си мисля, че тя е по-млада и трябва не само да се обади, а да дойдат  с детето - то да ви сурвака. Колежките ми така казват,че са направили и се хвалеха кое дете събрало повече парички.
Римар - марката е Зелмер, полска, в момента в Денси в Студ. град е на промоция 169 лв с електр. тупалка. А тупалката събира косми. Нещо като механичните метли от едно време.

# 443
  • Мнения: 7 386
                Мая,съжалявам за това,че не си успяла да нагушкаш внучето.Твоята снаха доказва тезата ,че "когато търсиш под вола теле " явно го намираш. Sick Ако се беше обадила да честитиш НГ сигурно щеше да ти отговори,че си я обезпокоила и за това не ти дава детето.Без да ми се сърдиш ,ама .....егаси ДзверО! Чак не ти се вЕрва ,че може да има такива хора.И аз като Янето те съветвам грабвай нещо за Криско и хоп ...пред вратата  да си видиш внучето.И Жабка е права  Laughing не сме били идеалните снахи ,ама такива  newsm78 също май не сме били.

# 444
  • София
  • Мнения: 472
Янче, ти отиваш при дъщеря. Аз ходих два-три пъти виждам го за 5 мин. и тя казва,че трябва да спи - нама значение по кое време е, завежда го в другата стая, което значи,че трябва да си тръгвам. Страшно ми е унизително и затова спрях да ходя. Да не говориме, че в прав текст ми казаха- няма да ми го дават да го виждам. А бе въобще нямам думи - всеки път измисля по нещо и сина ми идва надъхан да се разправя с нас. Като поговорихме се успокои, но на него му е най-зле - между чук и наковалня. Жал ми е за него с такава жена. Със сватовете имахме уговорка сваата да ме потърси, защото те са много ангаже с гости и кое време й е свободно. Е, още чакам. Явно не искат да се намесват, а като ходех там се правят на ударени и ме питат защо не идвам често като преди. Абе много объркано ви го обяснявам. Само ще ви каже, че по време на учителската стачка, защото бях близо до тях се обаждах по телефона дали е удобно да отида и няколко пъти ми е отказвано, защото чакат гости и се приготвят. А съм била и отдолу пред вратата на блока и съм си тръгвала. Такива са правилата в тази къща, а сега като си отидат в новия апартамент тези правила ще важат и за там.
 Хайде, че стана много дълго - само ви натоварвам.  

# 445
  • Мнения: 77
Майче, ега ти снахата, ега ти пепелянката!
Проси си кюскията, ама май няма кой да и тегли боя!
И на Ягето и нейната!
Ще се удавят в отровата си тия жени!
Жалко, че измъчват такива добри жени като вас, от които могат да научат само хубави неща , а и да имат полза при отглеждането на децата си! Гъски, прости и глупави! И лошо възпитани.
Нервирах се!



                        Л  Е  К  А     Н  О  Щ !

# 446
  • Мнения: 7 386
                   Майче,извини ме,ама май "крушката си има опашка".Снаха ти явно има зад гърба си подкрепа и жалкото е ,че на сина ти хич не му е лесно.Не може сватовете ти да се държат по този начин и да ти се отказва да видиш детето защото "чакат гости".Дано като отидат в новия апартамент и останат сами нещата да се променят.От сърце ти го желая.

# 447
# 448
  • София
  • Мнения: 1 740
     Момичета прибрах се.Времето беше хубаво,улиците празни,магазините -без купувачи.Свърших си работата на спокойствие и се прибрах.сега си варя една пилешка шкембе чорба и малко ще попиша.
     Майче,как добре те разбирам.Като че ли говориш за моята снаха.Знам,че всичко не можеш да кажеш дори.И мен ме е срам заради нея да разказвам за постъпките и.Но се правя на тапигьоз и чукам на вратата,когато е там сина ми,за да видя детето.Вярно,стоя най-много 5-6 мин,но това е по-добре от хич.
     Танче,честит ти компютър! Много се радвам,че по-често ще си с нас-знаеш,че всички те обичаме.
     Айша,честита ти прахосмукачка! Със здраве да я ползваш,но и Ани да я хваща,а ти - при нас.
     Янче,знам,че ти е чудно и не можеш да разбереш в каква ситуация сме изпаднали с Мая,но наистина е различно да почукаш на вратата на снахата и на дъщерята,когато ти е показано,че си неприятна.А в същото време обичаш сина си и искаш да има щастливо семейство.

# 449
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Заповядайте в новата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364736.new#new

Общи условия

Активация на акаунт