Вредни ли са мокрите кърпи?

  • 9 680
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Аз пък бих казала, че са вредни - че това не го знаеш какви химикали има вътре, давай й по едно чесало за венци да дъвче, а пък най-добре я мий на чешмата и забрави за кърпичките! Хем по-евтино, хем по-чисто Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 172
Е,ти пък точно към Памперс ли ще се пристрасти.Те миришат много гадно  Sick

Иначе по темата,не бих дала да ги яде,защото все пак съдържат някакви парфюми  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 890
Е,ти пък точно към Памперс ли ще се пристрасти.Те миришат много гадно  Sick


Да, на лайка.  Sick
 Виж, на Хъджис (особено с алоето) са друга работа.  Laughing

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Моето бебе освен мокрите кърпи, иска да я яде и ароматизираните пликове за мръсни памперси.Но аз съм за здравословното хранене и наблягам на пюретата! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 335
Незнам чак дали са вредни,но не бих дала да ги лапа.Сьс сигурност не са и полезни Wink

# 20
  • Мнения: 46 518
Не знам, но моята доста е изсмукала, на опаковката не помня да е било отбелязано нещо.

# 21
  • Мнения: 1 919
 newsm78 Може нещо миризмата да я провокира, защо не смениш марката с някоя друга?

# 22
  • Мнения: 27 524
Е,ти пък точно към Памперс ли ще се пристрасти.Те миришат много гадно  Sick

Изобщо не миришат гадно, разбира се

Не знам, но моята доста е изсмукала, на опаковката не помня да е било отбелязано нещо.

То това оставаше да пише - няма проблем децата ви да смучат, лапат и да си утоляват жаждата с нашите мокри кърпички  Joy

Аз не съм изобщо вманиачена и откачена на тема бебета, деца и сие, никога не съм стерилизирала нищо, не поддържам идеална хигиена у нас, но да дам на бебе  #Crazyн или на дете  Shocked или на когото и да било изобщо да смуче соковете на мокра кърпичка  ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Не са вредни, ако се използват по предназначение. И мисля, че смукането им не е едно от тях.
Ми те бебетата каквото и да хванат гледат да го опитат как е на вкус. Но това май не означаве, че трябва да им даваме всичко. Децата като проходят и събират всякакви неща от земята и ги лапат. Нали за това сме възрастните да ги контролираме и да им покажем какво трябва да правят и какво не. Децата не разбират, че нещо е опасно за тях.

# 24
  • Мнения: 6 713
Не бих давала на бебка да смуче кърпички Wink

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
И на тримата това им беше супер занимавка,малкия сега само ги дебне и дърпа като невидял.Обикновено не разрешавам да ги пипа.но ако се случи да го видя, когато кърпичката е доста намачкана и изсмукана, не изпадам в паника.
Не знам как го правя този номер,но и с тримата съм имала случаи на изкарани всички кърпички от чисто нов пакет,не мога да сваря да ги събирам.

# 26
  • Мнения: 1 372
Не вярвам да са вредни, но лично аз не ги ползвам често. Само когато сме навън и ми се налага да и сменя памперса. Вкъщи си я измивам при всяко сменяне на памперса /намирам го за по- хигиенично/.

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
И моят син има отвреме навреме такива периоди. Не мисля, че е фатално. По-скоро децата ги възприемат като предмет, който им носи нови усещания на пипане и мирис, и ги изучават. А в тази възраст като цяло изучаването минава почти винаги през устата. Wink

...и с тримата съм имала случаи на изкарани всички кърпички от чисто нов пакет,не мога да сваря да ги събирам.

Оф, да. Имахме и такъв период. Та се наложи да държа един пакет само за вкарване и изкарване на кърпичките.  ooooh!

# 28
  • Мнения: 3 314
моето диване колко кърпички е изсмукало ....  ooooh!  

# 29
  • Мнения: 27 524
Не мисля, че е фатално. По-скоро децата ги възприемат като предмет, който им носи нови усещания на пипане и мирис, и ги изучават. А в тази възраст като цяло изучаването минава почти винаги през устата. Wink

Ммм, да, по тази логика да им дадем да ровят и да лапат съдържимото от тоалетната примерно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт