Колко от родните полицаи...

  • 2 679
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Мадам Х - това за хвалене ли е според теб?

# 16
  • Мнения: 12 666
Мадам Х - това за хвалене ли е според теб?

За мен не, но за него - явно да.

# 17
  • Мнения: 835
Сигурно има много полицаи, които гледат да минат метър ако могат.не ги защитавам, но почечето българи са така - ако могат .....................

Моя приятелка работи в ??? р-но, но винаги си купува винетка.Не съм я питала, дали може да мине "метър", но съм сигурна, че не би го направила.Явно си е до човек.А понякога и до заплата Joy

# 18
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Мъжът ми е полицай. И винетка си имаме, друг е въпроса дали си струва. И като регистирахме колата чинно си чакахме пред КАТ-София област. И ограниченията спазва. И винаги кара с хендс-фри. Това, че е полицай, не го прави господар на пътя. Според него как да наказва другите, ако самия той е в нарушение? Незнам, може би е идеалист, но си има принципи.

# 19
  • Мнения: 183
Странно нещо сме хората,все гледаме в чуждата паница,ама като прострелят полицай-всички се вайкат,чудо голямо като няма винетка,и не съм нито полицай,нито жена на полицай- и в нашето семейство от три коли-три имат годишна винеткаи хич не ме засяга този отсреща има ли,няма ли,полицай ли е,не е ли Peace Аз си имам,другите сами си преценяват.
Мъжът ми е полицай. И винетка си имаме, друг е въпроса дали си струва. И като регистирахме колата чинно си чакахме пред КАТ-София област. И ограниченията спазва. И винаги кара с хендс-фри. Това, че е полицай, не го прави господар на пътя. Според него как да наказва другите, ако самия той е в нарушение? Незнам, може би е идеалист, но си има принципи.
Просто доказваш тезата,че е погрешно всички да се слагат под един знаменател.
Много от нещата, които ви възмущават бяха и част от причината да напусна ситемата! За мое съжаление!

Да, а другите останаха.
Скоро водих разговор, т.е. не беше разговор, щото те не разговарят, а водят монолог - Карам си аз с превишена скорост, товоря си по ГСМ, без колан, естествено. И някакъв младок ме спира. Леле, направих го на з....
ами на човека възпитанието явно му куца,и аз познавам хора от системата,но не съм чула да унижават някой който ги е спрял Flutter

# 20
  • Мнения: 5 622
Някои полицаи може би имат винетки,но за повечето това са излишни разходи.Полицаите не купуват винетки,не слагат колани и карат с превишена скорост.
 



Това не е вярно.Но коя съм аз е да оспорвам вашите знания..да не забравяме- съфорумките знаят всичко. Всяка тематика е от тяхана компетенция и винаги подкрепят твърденията си с примери, "истински случаи"

 Laughing

Темата обсъжда баси проблема  Joy

И последно- аз не съм полицай, но и аз нямам винетка. Няма и да си купя.  И сега, кво?  Thinking

# 21
  • Мнения: 4 195
Много от нещата, които ви възмущават бяха и част от причината да напусна ситемата! За мое съжаление!

Да, а другите останаха.
Скоро водих разговор, т.е. не беше разговор, щото те не разговарят, а водят монолог - Карам си аз с превишена скорост, товоря си по ГСМ, без колан, естествено. И някакъв младок ме спира. Леле, направих го на з....
за кое го направи на з....., че не разбрах, за това, че си в нарушение Shocked

# 22
  • Мнения: 5 622

Подкрепям всичко написано  Peace

Да използвам и да попитам, тези дето се възмущават на това кой съсед, комшия или филанкишия има/няма винетка, дали карат с включени светлини не само зимата, когато е задължително, а винаги,защото знаят, че така спасяват живот?

# 23
  • Мнения: 592
Бубе - ела в града и питай кой е този който кара цяла година със запалени фарове, което не значи че съм идеален.
Наистина не е важно кой какво е направил или не е, важното е ние самите да стремим да сме изрядни, незивисимо от обстоятелствата!

# 24
  • Мнения: 2 259
Свършиха се другите проблеми,сега полицаите оправяме.
Това беше тема преди месец!

# 25
  • Мнения: 934
Абе аз ли нещо не разбирам...  newsm78
Коланът нали е преди всичко за собствената ти безопастност, какво точно печелиш, ако не си го сложиш?

# 26
  • Мнения: 2 898
Мъжът ми е полицай. И винетка си имаме, друг е въпроса дали си струва. И като регистирахме колата чинно си чакахме пред КАТ-София област.
  Подкрепям! И при нас ситуацията е същата. Вярно, че тук е клюкарник, но дали момичетата тук нямат никакви свои проблеми, че стигнаха до винетките на полицаите?! Ако ви се струва хубав живота на полицаите, станете такива или поне си намерете такава половинка. Тогава ще видите какви гоолеемиии заплати вземат, как си празнуват празниците в патрулката, как децата им не ги виждат по няколко дена, как влачат отпуски от няколко години и колко романтични са срещите им с изродите, които живеят сред нас... И когато са на улицата сънят ви ще е безкрайно спокоен.

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
И винетка си имаме и колани слагаме, че и правилата по пътищата спазваме чинно...

Димана, много точно казано!  Peace

# 28
  • Мнения: 7 112
Нито един полицай не познавам.
Моля знаещите, дайте ми личните им данни и при първа възможност ще направя проучване.  Grinning

# 29
  • Мнения: 5 622
Бубе - ела в града и питай кой е този който кара цяла година със запалени фарове, което не значи че съм идеален.
Наистина не е важно кой какво е направил или не е, важното е ние самите да стремим да сме изрядни, незивисимо от обстоятелствата!

Имаш предвид, че караш с включени фарове ли? Браво  Hug И аз съм така  Wink Но и аз не съм идеална, де, макар да се стремя (Дали ми се вижда вече ореола около главата?  Mr. Green )

Общи условия

Активация на акаунт