28 Австрия - Дрън - дрън, плям - плям, бля - бля в грипно време

  • 15 266
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
Дианче, давай да спрятаме следващото парти ( какво идва, Баба Марта , например) в Амстердам. Аз съм навита  Mr. Green, само ще трябва някой да гледа Даниел и още някой да ми помага с прибирането в хотела  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 343
какъв ти амстердам, отиваш на тцм и легално то го забърква човека, био квалитет Laughing
иначе празници много, то иде фашинг, па св. валентин, па трифон, 8ми март, 1ви април, великден, гергьовден, мутертаг,  ден на детето, фатертаг....
на празник по дозичка, колко бързо ще ни се оправи настроението Wine Glass

# 17
  • Виена
  • Мнения: 91

Ели, изчезнаха ли проблемите ви с храненето? Щом така добре наддава и расте, предполагам всичко е вече нормално.


Ами на няколко пъти все се бях предала и посягах към адаптираното мляко... Нали около мен все лекари и всички казваха "То детето умира от глад, затова толкова плаче..." Направо може да се каже, че форума и вродения ми инат ме спряха да не направя тази грешка. Кантарът остана във Виена и накрая на месеца едвам изкарах до консултацията. Но като видях , че сме си в нормата ... костваше ми усилия да прикрия победоносната си ехидна усмивчица  newsm47
Сега остава да се занимаваме с поразиите, които ни натресоха некадърната австрийска лекарка и още по некадърната акушерката, които ме израждаха.  smile3518

# 18
  • Мнения: 339
Ели какви поразии  Shocked

 Патенце , успокои ме че не съм само аз такъв развей прах  Joy Аз съм с един крак от нова година, ама все не ми стига времето като съм сама да се оправя, тази вечер съм запланувала ако не се трупясам за сън след като измия чиниите да се заема. Как си мечтая за миална машина ако знаетеее, това ми е най-омразното от цялата домакинска работа. Ама сестра ми е виновна, че като бяхме малки още нямах и 5 и миех чиниите  вместо нея, само и само да ми чете приказки  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 153
Ели, много се радвам, инат му е майката при такова обкръжение. Дано вси4ко да  е наред  Hug
Пате, Роси, не сте сами и а3 съм наполовина, но бях в МЦ и ме боле6е.
Деяна, дано да  помогне дрогата  Wink
Като ка3а Уомбат Амстердам, мъжО иска6е там да пра3нуваме НГ, тримата, добре 4е не намерихме подходя6та оферта, не ми се мисли какъв студ е там.
И а3 правих вана с някакви аромати в неделя, 4етох списание и хем се намокри малко, хем ми и3тръпнаха ръцете да го държа. По то3и повод ако има някъде поставка 3а 4етене ама и 3а вана свиркайте да се об3аведа.
Лека от мен

# 20
  • Мнения: 6
Пляс и аз в новата тема.
Уомбат4е   bouquetмного ти тенкиу.
Ама мацки големи сте глезани, не стига 4е вана ми и перли пък и лиубопитно 4етиво.
Остава и някои мъж от бляновете в преди6ната тема да ви изтрие гърба Grinning.
Добре до6ли на Гевре4ето и Криси.
А на нас ни падна пъпа.Сега остава да се разходя до Белия Дом та  да го хварля на сигурно място Thinking Mr. Green
Ели за какви поразии говори6 бе мила.То и аз родих преди 10 дена ,но нали сам ку4е марка -минах без спинална упоика, не дадох да ме 6ият и на 3 4ас станах да се разхождам.Сега 4акам с ужас да ми мине прегледа при женския лекар, но се надявам вси4ко да е наред.
Мацки лек ден за сега-дълга ме зове. Heart Eyes

# 21
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро и от мен!  Coffee Coffee Coffee

Какъв снежец вали навън, дано да пресече сухия студ и да понатрупа макар и малко, че да можем най-накрая да си направим така бленувания от Тали  Nature Snowman
Аз не съм фен на снега и студа, макар да не съм зиморничава, но обичам да се пързалям и да се замервам със снежни топки.  Сега ще ми бъде още по-голям кеф, защото ще се забавляваме заедно с Тали  newsm44
Нали откакто се е родила, зимите са все "безснежни" и досега не сме изпитали истински удоволствието да се налудуваме на воля в снега.
Ама и аз сложих  рибата в тигана, преди да съм я уловила, та сега да не вземе да спре да вали  Mr. Green

Ели, какви поразии са ви нанесли?

Габи, като затръгваш към Белия дом, свиркай да дойда и аз, че да хвърлим и нашия пъп!

Ро, знам го аз това със редактирането, ама къде пише, че е задължително да го правя  Mr. Green

За тоалетната, отивам с Тали, за да и помогна да седне, но я оставям самичка да си свърши работата и после само я бърша. Тя иска сама да я върши и  тази дейност, но аз не смея все още да я оставям, заради тъпите бактерии дето ни бяха нападнали, че нали ме бяха наплашили, че може и от неправилно избърсване да сме се сдобили с тях.

Ставам, че ме чакат задачи.

Лек ден от мен!

# 22
  • Мнения: 112
Добро утро ,моми4ета!

Уомбат,  bouquet за темата.

Една приятелка ми е пратила този линк .Не можах докрай да го разгледам,но го пускам ако някой има интерес.

http://feelfriendly.com/

Лек , хубав ден!  Снежен ден!за онези,които оби4ат снега и пързалките

Хайде и аз да хуквам сега...

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 11:40 от Sarrah

# 23
  • Мнения: 957
И аз не съм хвърлила пъпа на Даниел още, ама все умувам какъв искам да стане и все не мога да се реша. Genetiker,  Biochemiker, Пластичен хирург ли.... Много ми се иска детето ми един ден да е "голяма работа" и де да зависеше от това, къде ще му хвърлят пъпа.

Мразя зима и сняг!  Да знаете как се пързаля колата! Кошмар! Сега пак ще има едно чистене на сняг всеки път като се качвам да водя или вземам Дани.
 #2gunfire Nature Snowman искам  sun

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 11:07 от fat.wombat - нова година - нов wombat

# 24
  • Мнения: 28
Здравейте,
Уомбат, таман тьй.И аз не обичам студа,в снега има нещо красиво,но просто ми е студено.Ине ми се мисли за онези на площада... Cry
снощи гледах  2 предавания на руска екстрасенска,която победила в тяхното сьстезание "Ясновидци", тя е и психиатьр, а изглежда и доста духовно ориентирана..прогноза за 2009, за войните,за Русия,изглежда ми много наясно с нещата, жената.Който има интерес ,пускам двата линка.Предаването е правено малко преди Нова година, затова говори за "догодина", но се има предвид 2009'та.
Принципьт е -да се радваме,ако успеем да запазим постигнатото дотук...

http://www.unrealpolitics.ru/2009/01/12-nerealnaya-politika-ross … dzhabova-chast-2/
http://www.unrealpolitics.ru/2008/12/12-nerealnaya-politika-ross … niya-ekstrasensa/

# 25
  • Мнения: 339
ДобрУтро и честит "Първи" сняг  Nature Snowman  Аз съм супер доволна че понатрупа писна ми от празен студ cold. На Стоян толкова му хареса докато го водех към детската, че не искаше да влиза и само ме дърпаше към вратата и вика "там-там" Laughing обещах му следобед една голяма разходка. Пък с Йори как се надивяхме Hands Clap, тя супер обича сняг и особено като е пресен  да я зариват, а тя да се мъчи да го захапе във въздуха, горката от кога не го беше виждала това.

# 26
  • Vienna
  • Мнения: 266
Уомбат, 6те те покани на една вана у нас Wink
Сьни, ние сме отделно с ду6кабина и отделно вана, Макси нали е с нерводермит и на 4 дни го кисна в неговата вани4ка, която стой в на6ата вана, с едни ужасно маzни бадеол, 4истя и 2те вани нонстоп, немога да я иzдьржам тая маzнота. а перлите и те са с някакво олио пьлни, та пак 4истене.аz сьм голям фен на ваните и от години полzвам, от както имаме джакуzи, мн рядко я полzвам, но в4ера иzполzвах zа да си направя маска на цьфтв6тата суха коса и да си направя педикУр. Wink
Ани, и на мен ми трябва такава поставка, миналата год. я гледах zа 29Е и не ми се даваха, но и на мен в4ера ми иzтрьпнаха рьцете......
Срам, ама ние о6те не сме хвьрлили пьпа на Макси, искахме в Холувуд, ама като видях каква е миzерия се откаzах, я в унивьрсал ми се стори мн тьмно, а и 6те6е да е стьпкан zа секунди. исках сега на Хавайте да го хвьрлим и го zабравихме, мн ме хвана яда, ама мн.......та 6те го паzим о6те
И аz zаради бактериите не давам да се бьр6е сам в ВЦто Sad
имам вьпрос, от тьпотия и раzсеяност, сьм се регистрирала в някакьв сайт zа  дьнлодс (исках да ка4а скаьп на линокс), но с гре6но 1во име вярна фамилия, гре6на улиzа, писала сьм и сьседното село. на емайла ве4е ми дойде манунг, zа 100Е и сега се 4удя какво да правя. мислите ли,4е може да ме сьдят, или да си zакрия емейла? помогнете,4е Беб4о 6те ме убие Confused

# 27
  • Мнения: 39
Морген   bouquet
Калиопа я руски не люблю и нищо не вдява  Crazy
Умбат що такива негативизми от тебе  Thinking то за Коледа,то за зимата, то за снега . За последните две по мога да разбера,щото зимата край морето е ужасна. А за колата с едни добри зимни гуми нямаш никакъв проблем в снега  Peace
Аз пък много обичам снега. Nature Snowman Даже като вали е супер за разходки.Тихо и красиво. И от 10 годишна всяка зима имам по един месец скиорски. Докато не дойдох в Виена  #2gunfire Тук няма с кой да ходя на ски  Cry Мъжото не иска   tantrum и то на сила хубост не става. То умря циганката дето ме хвали та да си кажа аз съм маниак скиор. В бг бях даже в студетскатата ранклист с най-добро място 13то  Embarassed  Та сега надеждата ми е в синовете  Peace
А за къпа и на двамата са още в къщи. Rolling Eyes Да стават каквото поискат.Ние ще сме зад тях  Peace  
Жени мерси за кафенцето  Hug
 afwitch  че трябва да  clean clean clean коледната украса.
П.С. Патенце със сигурност имате застраховка адвокат. Нека да им пусне някое писъмце и ще те оставят на мира.И мене искаха от web.de  да ни вземат пари.Даже инаксо бюро ми пратиха  #Cussing out и като ми писна се свързах с адвоката и не съм ги чувала вече. А бяха намерили истиския адрес от полицията и го пребавили и тази услуга към сметката  ooooh!

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 12:13 от Sunny...

# 28
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Пате и Съни, разяснете моля за какви плащаници става въпрос, че не ми стана много ясно?!

А за бактериите, Патенце, Макси е момченце, а нали знаеш при нас жените  отдолу всичко е отворено и е супер благоприятна среда за развъждане на всякакви гадини и освен това и самото им проникване е абсолютно безпрепятствено. Та аз от панически страх недай Боже отново да пипнем нещо ще продължавам да я бърша Тали, поне засега. Въпреки, че като отиде на детска  и там всичките ми старания отиват по дяволите, защото там се обслужват сами.

# 29
  • Мнения: 957
Рали, нищо не плащай! На мен ми пращаха някакви имейли да плащам за някаква простотия, но аз не им отговарях. Доколото знам от консументеншутц нещо я бяха подгонили тая фирма и повече ни вест ни кост. Как се казва фирмата, дето ти праща имейлите? напиши я в гугъл и със сигурност ще намериш няколко форума, където хората се оплакват.
Съни, мразя я зимата  туй то! Само веднъж съм карала ски, но и нямам желание. Най-много да се претрепя някъде.

Общи условия

Активация на акаунт