А вие за какво мечтаете?

  • 7 977
  • 152
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 296
мечтая си дребчо никога,ама никога да не боледува,никога повече да не го виждам как страда,това е най голямата ми мечта и нещото което не зависи от мен,всичко останало мога да постигна, а ако не успея само ще го искам,но въпреки това ако най-голямата ми мечта се сбъдне ще бъда най щастливата майка на света независимо,че останалите ми мечти не са се сбъднали.Според мен това е и най-голямата мечта на всички родители по света,но повярвайте ми аз наистина не мечтая за нищо друго,дори не искам да мечтая за друго защото мисля,че другите ми мечти ще се сбъднат и тогава какво от това ката най-голямата ми мечта остане не осъществена.

# 76
  • Мнения: 627
Мечтая си всички да сме здрави, децата - най-вече. Всичко друго ще си постигнем, както и досега с много, много труд.
Мечтая също да запазим природата, за да има и за децата ни.
Мечтая, ама знам, че няма да стане, всички детски очички да са усмихнати и весели, и всички да имат любящи и грижовни мама и татко.
Мечтая домовете "Майка и дете" да останат празни, защото в тях никога не е имало майки, а само изоставени дечица

# 77
  • Мнения: 3 394
за спокоен живот-без стрес!

# 78
  • Мнения: 12
Мечтая ,за здраве на цялото ми семейство ,всичко друго се постига ! Simple Smile

# 79
  • Мнения: 4 796
Колкото и тривиално да звучи, мечтая да си имаме собствен дом. Романтичните блянове някак успях да ги превърна в своя реалност.

# 80
  • далечно
  • Мнения: 1 029
за здраве за всички обичани от мен хора, за човещина и най-често за ... свободно време...само за мен самата  Whistling   

# 81
  • Мнения: 327
Мечтая си за спокоен живот.
Желая на всички вас,който мечтаете за собствен дом ,да ви се сбъдне мечтата.

# 82
  • Мнения: 316
И аз като повечето хора имам стандартна мечта: здраве за цялото си семейство, късмет и щастие! /Но това е по-скоро в сферата на пожеланията!/
Мечтата ми е Венеция... Градът на любовта... Мостът на въздишките... Гондолиер и тиха, навяваща меланхолия и тъга мелодия...
Хм, май се размечтах! newsm78

# 83
  • Мнения: 1 259
За много щастие!

# 84
  • Мнения: 40
Аз си мечтая за семейство... за такова, в каквото аз израстнах  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 204
Ме4тая да виждам пове4е усмихнати хора около себе си ,по малко глупости и интриги и хората да се нау4ат да гледат пове4е в собствената си паница ,не в 4уждата.Ме4тая ,ме4тая ,ме4тая........................................................

# 86
  • Мнения: 1 296
А вие за какво мечтаете?

Ами аз си мечтая за по-земни неща като цяло. Най-много мечтая да посетя някои желани дестинации по света. И може би за собствено семейство скоро Crazy

Между другото много хубава и позитивна тема, поздравления за авторката  bouquet

Сетих се за чудесния филм The Bucket List. Ако не сте, изгледайте го на всяка цена. Страхотен филм за мечтите, щастието и живота.

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 09:06 от doby80

# 87
  • Мнения: 172
Мечтая си...един ден да ми кажат,че вече съм излекувана напълно.../от 10 години само с доктори и болници се занимавам/.Преди седмица това ми се случи/казаха ми,че вече нямам тромбоза  главата/,но си мечтая за ново чудо.-пълно излекуване..
Мечтая си сутрин да се събуждам до мъжа,когото обичам и да бъда щастлива.Мечтая си за спокоен и щастлив семеен живот,пълен с много любов и разбирателство.

# 88
  • Мнения: 1 404
Мечтая си да отивам на работа за 30 минути (както преди 5 години), а не за два часа!!!!!!!!

# 89
  • Мнения: 199
Темата е красива. Поздравявам авторката.  bouquet

Чувствам се неудобно да напиша, че мечтите са ми изцяло материални.
И при мен напоследък Simple Smile
Но ако по конкретно ....искам апартамент в престижен квартал Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт