Отговори
# 60
  • Мнения: 3 428
Честит рожден ден Кате! Пожелавам ти да си щастлива и обичана!
Нямам картинки тука и само с тоя поздрав ще мина.

# 61
  • Мнения: 528
Цеце, изключително неприятно  Tired Дано да грешиш и скоро да ги откриеш някъде забутани  Peace

Дианче, честито ти нова фризура  Hug И аз трябва да отида да се стригна малко, че усещам напрежение вече  Rolling Eyes
Нали негативните емоции се събирали в краищата на косата , та да отида да ги премахна  Mr. Green

Мими, честито бебенце на дружката ти  Heart Eyes Да им е жива и здрава!

Арабелка, Валенце, това с поклащането на главичката и сбърчването на нослето, явно е бебешки манталитет  Wink

Маруся, браво на Драго  Heart Eyes Криеш му ти хубавите черти, да не вземем да го откраднем  Twisted Evil

Сладурче, за това ли те натискаха толкова да оставиш Иви и да хукнеш на работа  ooooh! Подигравка... Tired

Дес, ако бях по-наблизо, щях да скоча да те напердаша  Crossing Arms До вечерта да знаеш какво ти има  Naughty

Канелка,
дано това да е вашата къща  Praynig Ще бъде чудесно  Heart Eyes

Просто Аз, само да не ме убиеш като ти пристигнат кашончетата  Mr. Green

Галенце, има ли напредък с издирването на квартира?

Тианка, добре ли са децата?

Скрече, честито ви перденца  Hug

Жу, много идеен мъж бил Коце  Wink

Софинце, радвам се, че пак се разписваш  Hug

Мерги,
душка, искрено се надявам всичко да има добър край Praynig
Не трябваше ли тази година да се нанасяте в новото жилище  Rolling Eyes

Сонита, мама още ли е тук? Хайде разказвай как прекарвате  Heart Eyes

Ели, защо вече няма да пътувате заедно с Таш  Rolling Eyes
Какво съм изпуснала  newsm78

Деска, Моната голяма бърборана май ще бъде  Heart Eyes

Ренка, как вървят нещата с мъжо у дома?

Катюш, Нина още ли те тормози нощем  Crazy

Катенце, Мариянчо оправили се вече?

Лилчо, чакаме добри новини и от вас  Hug

Лучи ми се губи напоследък  Thinking Креми също  Thinking

Снимчице, Константинчо още ли не те оставя да отдъхнеш, та не пишеш често напоследък  Crossing Arms

Марианка, и ти забегна  Naughty Видях Ангел, ама за много кратко  Rolling Eyes

Юлинке, днес продължаваме ли с протеста  newsm78

СЕМ, никакво време ли нямаш , когато си на работа? Хайде пиши две думи как сте  Hug

# 62
  • Мнения: 37
Роси - шашваш ме, не изпусна никой беееееееееее? КАто аг. Ройтерс си  hahaha Sick, квартирата сме запланували да нанесем 1 Март, да не ни мине котка път, имаме си други фин.съображения, защото трябва да внесем 2 наема и з аагенцията 1/2 наем, а с амного пари и сега ги пестим, иначе ако не беше това, до сега да съм си в Софийско, така стоят нещата при нас Simple Smile, на 29-ти ще съм в Сф на няколко оглед аи за столче з акола да търсим, мъжо ще пуска няколко дни и да си посвършим работата, ако има време ще се обадя или пиша тук да се видим  скойто може и иска, ако ли не Дианка ми е най-близо до нас Simple Smile хахахха, Ди - идаааааааааааааа...., ще донеса тортичка от 100 гр Сладки... и честито ти нова визия, ще видим ние. Crazy
Катюшче Simple Smile, мерси за непиещите кафета, сервираното мокачино ли е , какво е ?  Hug Hug Hug  bouquet Heart Eyes
 ПОлягввааааааааааааааааааммммм! хихиихихих
Днес май имало ДК.  newsm78

# 63
  • Мнения: 528
Хайде, Гале, дано това да е окончателно вече  Hug
Изпуснала съм, как да не съм. Ето сега виждам Весето на клона  Wink

Весе, скоро може би ще идваме към Хасково, та се надявам да се видим  Hug
Откога сме се завиждали с теб отново  Crazy

# 64
  • Мнения: 3 205
Кате, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и любов! Бъди все така лъчезарна!

# 65
  • Мнения: 199
Честит Рожден Ден Кате! Да си много здрава, усмихната, щастлива, обичана и радваща се на живота!

# 66
  • Мнения: 804
Честит рожден ден, Кате! Здраве, щастие, късмет, усмивки и лАбоФ!  bouquet

После ще пиша ....  Wink

Роси,  фирмата на Таш мина на половин работен ден (ще работят през ден) и затова  Confused

# 67
  • Хасково
  • Мнения: 79
Честит рожден ден, Кате!!!
Пожелавам ти здраве, късмет, много любов и .... само положителни емоции!!!


РосиHug хубаво ме видя, ама пусто време и мрънкащо детенце... Tired. Все не мога да се вредя да пиша...
Чета си ви най-редовно и съпреживявам с всяка от вас и най-хубавите и по-неприятните моменти Heart Eyes , я докато се храним, или пък надничам докато играем със Стела, ама за писане... Crazy Полудява като ме види да щракам по клавиатурата Crazy

Чакам с нетърпение срещаааааа!!!! Hug

Момичета, по-внимателно с диетата на Дюкан. Не бъдете крайни Peace. Особено, ако имате някакъв здравословен проблем.... Много съм притеснена заради съседката ми и (моя много добра приятелка). Днес ще я оперират, ще й махат жлъчката по вина (според докторите) именно на тази диета...Пазете се Praynig По-добре здрави и приятно закръглени, отколкото слаби, но болни Sad

Оставям ви, че трябва да измисля начин да се добера до ДК. Тук е една мъглаааа.... а Стела е със сополи (не ви очудвам, нали) и не знам как да процедирам...
Лек и спорен ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 324
Честит Рожден ден, Кате! Бъди много здрава, много обичана и все така лъчезарна, ведра и позитивно настоена! Много късмет и щастие!

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 11:26 от арабела

# 69
  • Мнения: 728
ЧРД,Кате!-Здраве и късмет да има винаги с теб!
Юлче,мерси за съветите,ама ти наистина си повече от лекар,както е написала Лилчо!
Канелка,и при нас от м.септември не е излизало зъбче,имаме си 4 горни и 4 долни ,а сега сме в застой.Ангел все си бърка в устата,аз все проверявам,но зъбче няма.
Цеце,съжалявам за колекцията ти,но ето ,че сега имаш повод за нова,като ново начало да събираш фигурки,които ще свързваш с появата и растежа на Василия.
Дес,бяхте ли на лекар,как е Хриска?
Дианче,честита ти прическа,важното е,че сега се е получила така както ти искаш и се харесваш.След като съм била при добър фризьор,после седмици наред съм в по-добро настроение,но сега моята фризьорка е в майчинство и последните месеци все не попадам на добра и все не се харесвам.
Роси,може и да се повтарям,на мъжа ми при силни болки от дисковата херния му помага медицинският колан на "Тусон",но го слага само при мн.силни болки и рядко,защото не е много добре да се пристяга хернията.А неврологът категорично му забрани фитнес,препоръча му упражнения всяка сутрин от момента на събуждане по 30-40мин за раздвижване.(упражненията започват от легнало положение и приличат малко на гимнастиката,която правим в у-ще,но мъжът ми не се отнася отговорно и ги прави само при нужда,а казва,че определено след тях се чувства по-добре)

Днес определено денят ми е по-спорен,но и Ангел е по-спокоен,дори се заигра сам,поизчистих,сготвих,направихме си разходка до ДК,а сега даже успях и да ви прочета.

Момичета вашите деца хапват ли солети и други такива?Ангел на ден изяжда поне едно пакетче солети или детски бисквитки (като рибки),ако не му дам се сърди,най-много обича царевични пръчици,но от тях избягвам да му давам.

Хубав и спорен ден!

# 70
  • Мнения: 421
Здравейте!
Ох...вчера като пишех  поста въртях колело,а сега едвам седя след преяждане с домашен хляб,мед и масло Simple Smile хихихии - утре пак ще се включа от велоаргометъра,но нали съм обещала да почивам през ден та сега ще се наложи да почивам (въпреки,че признавам ми се въртеше из главата мисълта да се кажа да повръртя едно часче)
Та докато си хапвах така хубаво медец с алое вера (бил много полезен) се замислих,има ли някоя мама да дава на бебче мед? По книгите пише 2години,ама майка ми само дрънка,че на мен ми била давала мед от много по-малка...та какво мислите за Меда,и също така днес купих на Нана някакви витамини на сиропче (киди) вие давате ли сега зимните месеци?

Галенце,душкУ Simple Smile аз не съм забелязала ная с коя ръка работи повече... пакосливка е и с двете май:) и двечките са и леви:) А иначе и аз я измъчвам когато почне да ми сочи това онова и я питам и тя само вие като сирена на линейка (наистина много странно го праи)
Дес успокои ме,че не е имало по-големи неудобства...но пък пусто трето раждане. АБе доктора ми каза,че и при естествено и при секцио нямало гаранция за трето...ама... Както ти казваш сигрурно се презастраховат. За млякото - и при нас няма розов Хип3,но аз взех син - без пробиотици...казаха ми че тия дни ще имам вече.
Лилчо,АД не е задължително да е някакво ужасяващо положение.Като свикнеш да се грижиш за него няма да има страшно! Аз също съм много доволна от всичко на А-дерма! И разфасовките наистина са големи и стигат за дълго време.Даже лосиона (Екс-омега) го ползвам и аз Simple Smile и кожата ми става еднааааа
Жу...толкова много съм се смяла с мъжът ти,боклука и Хензел и Гретел
Канелска ти вече съвсем ме успокои! А миълта за доктора ти ще ме накара да се замисля и по-скоро от определеното Simple Smile Трябва да се поразрпвя пак за операциите - през какъв период и дали някакви коремни упражнения няма да са добре да се правят ...като един вид подготовка,въпреки,че то опасното е разреза на самата матка и какви упражнения би могло да има за нея! Стискам палци за къщата!!!
Валенсия - ще се разтърся за този крем:)
Дес бързото сваляне е нож с две остиета. Внимавай да не си разбъзикаш метаболизма. Аз още с триста зора и камара тренировки се опитвам да го оправя.Бях стигнала преди години до там,че ако поглъщам повече от 1200-1300 ккал и ми се лепи.... при все,че и тогава тренирах. Това си е убийствено,като се има в предвид,че спортувайки трябва да приемам по 2300-400 без да ми се лепи...малко се отплеснах.Ти няма да имаш моя проблем предполагам ...аз съм си леко вманиачена Simple Smile
Весе според мен проблема в жлъчката на дали е от диетата на Дюкан,още повече,ако е спазвана,както казваш,без крайности,защото много хора като видят резултата от дни в които хапват само месо,яйца и мляко и продължават тоя периооод... много повече от колкото трябва,а е толкова вредно... Sad   Ная почти не яде солети,харесва само брускети,но и давам малко
......Само да отбележа,че пиша тоя пост от вчера....
Жу,ще ми кажеш ли за кодовете на Ларедут - кои действат най често?Или ако те мързи,можеш ли да ми пуснеш пак линка в който бяха публикувани?

# 71
  • Мнения: 62
само се отбивам да ви кажа привет.вчера се скапах от чистене и готвене защото патронажната ни идва на гости.+това съм гладила поне 2 часа.и днес съм като пребита.митко е много послушен днес пупу.стана към 8 и30 обядва в 12:30 и в 1 вече сладко спеше.настроението днес ми се скапа и като установих че няма асансьор.тъкмо мислех след обяд да изведа митко на кръгче около блока,ама множко ми се виждат 8 етажа на горе на долу с бебе на ръце.не съм се отказала съвсем де,ама го обмислям още.а и тези от нои  #Cussing out  #2gunfire  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out ще им......................днес още не са ми превели майчинството.ами може да не са много като пари,ама пусто омръзна ми постоянно да искам пари на драго.то сега в студените дни не харча много и тамън ми стигат за лични нужди и бебешки неща.оставям ви.ще си прегладя някои панталони и блузи да ми мине малко яда.

# 72
  • Мнения: 3 428
Как сте момичета? Не ми се включва по никакви теми...много ми е тъжно и депресирано днеска! Няма конкретна причина...поне за днес де,а иначе колкото искаш Confused Ох,очите ми са пълни,иде ми да влезна в тоалетната и да се нарева,хич не се харесвам така Confused Одеве си гледах клипчета на Ивчето,колко се е променила само за два-три месеца,на мама бебето Heart Eyes Много ми липсва точно сега,оле какво ми става Cry Извинявайте,ама така ми олекна.

# 73
  • Мнения: 528
Такааа, от шматка ставам  все по-голяма шматка  Whistling

Бакси, извинявай и теб забравих да попитам как си? Боли ли те още кръста?
Няма да ходя да вдигам щанги, бе  Laughing Ясно ми е, че вече не мога  Sunglasses Ама си мислех за Йога или Пилатес  Thinking
Ще го мисля след време и това, че сега други неща са ми на главата  Confused
Солетки и всякакви такива дреболийки не давам. Свекито и даваше едно известно време, но и забраних и скоро не съм видяла солети. Освен ако не ги крият от мен  Laughing
Лилия е много педантична в храненето  Laughing Яде точно на 4 часа  Peace Ако между тези 4 часа е хапнала нещичко, дори минимално като количество, съвсем си рабърква режима, та затова не разрешавам да яде такива дребни нещица  Peace

В тази връзка, Юле, все забравям да те питам, според теб кое е по-добре - манджа от кухнята, която не е никак разнообразна , чорбалива и неприятна на вкус или пюрета на Гербер  newsm78 Вече втора седмица не взимам кухня и Лилия започна да си се храни пак хубаво, но често оставаме без домашно приготвена манджичка и в такива случаи и давам пюрета на Гербер за след 9-месечна възраст . Хапва ги с голямо удоволствие. Та затова се допитвам до вещото ти мнение  Hug

Просто Аз, аз давам на Лилия медец  Peace Не знам доколко греша, но не съм видяла никакви последствия, но не знам дали по някакъв начин се отразява занапред  Thinking Разбира се, не прекалява. Когато ме види да ям аз, си поисква и аз и давам по мъничко да си близне  Peace
За Дюкана аз пък съм чувала, че уврежда бъбреците, но само съм чувала  Naughty
След години тормоз, за мен думата диета е мръсна дума  Confused Малко със смесени чувства се обръщам към онова време - радвам се, че съм успяла да стигна до положение, в което се харесвам/не сега, де/, но и съжалявам, че не съм била достатъчно информирана, за да избегна неблагоприятните психически и физически последствия  Tired Ама пусто младо, хубавите ми години си отиваха в депресии свързани с теглото и начинът ми на изглеждане, и бързах ли бързах да се оттърва от ятх  Rolling Eyes

 Весе, хич не ми дойде на ум за теб да те попитам да не би случайно да знаеш д-р Георги Георгиев - невролог, къде извършва прегледи? Ако изобщо си чувала за него, де  Rolling Eyes Или ако знаеш някой добър невролог в Хасково, да ми препоръчаш  Hug
И аз много ще се радвам да се видим  Heart Eyes

Гале, аз забравих за ръчичките да ти кажа. Лилия си борави с дясната ръка  Peace С лявата и е много трудно да свърши нещо и веднага ги сменя  Peace

Цеце, "Мама, 'абота!" се счита за изречение  Wink

Ели, подозирах, че е някаква такава причината  Tired
Надявам се, че Таш не се чувства много зле от създалите се обстоятелства  Confused

Седнах да напиша само 2 изречения  Crazy
Опитвам се да се предпазя от лоши последствия, затова пиша по-кратичко напоследък, ама сте ми таква страст, че едва се владея  Crazy

Целувки на всички малки и големи  Heart Eyes

П.п: СладурчеHug Душичка си ми ти  Heart Eyes

# 74
  • Варна
  • Мнения: 208
Честит Рожден Ден Кате! Бъди здрава, щастлива и все така лъчезарна!

Днес преди обяд си направихме разходка с Влади из парка, че едно хубаво слънчице грееше и е доста топло. Но пък кално, кишаво и мокро и не можах да го пусна да потича. Само на едно местенце, огрято от слънцето за 5 мин. Голяма радост беше. Милото така се гърчи като го слагах в количката...  Whistling Хич не му се седи вече в нея Confused

Судокрема е крем против подсичане на дупе, също е против разни екземи, възпаления и др.

Бакши, отдавна даваме солети - от около 8-9 месеца, аз лично на Влади. Има и бебешки - Хрус-Хрус - лилави, уж без сол.

ПростоАз, Киди-то ни го бяха изписали на два пъти. Първия път беше при първите кръвни изследвания ,когато се оказа че хемоглобина е много нисък. После още веднъж, пак заради хемоглобина. Ох  ooooh! аз не се старая да помня съдържание и т.н., но ми хареса тогава. Разчитам на педи-то.

Отивам да спася една кутия сладки от Влади  Mr. Green че трета подкара.

Сладур, нареви се де. Олеква. Няма какво да се притесняваш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт