Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 3

  • 36 249
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 716
Стигнах до 4-ия подарък  ooooh!
Кога да го отворя? Докато вали, не ми се ще.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 893
Print Screen после paste във Irfan View , режа и качвам в Prikachi.com , за да не си пълня snimka.bg  Whistling

Знаток, не знам ако не го отвориш колко време седи подаръка...има ли някакъв лимит? иначе изчакай да имаш 3 дена слънчеви, или поне два...с това лято и на един се радвам вече  Tired
аз пък направих голяма глупост - изхарчих си парите и сега не можах да пусна реклама а утре ми е слънчево ooooh! намалих билета и сложих сърца на паркинга...дано има повече посетители, че трябва да ъпгрейдна 2те клетки и да го минавам туй ниво  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 280
... режа и качвам в Prikachi.com , за да не си пълня snimka.bg  Whistling

Peace полезно , благодаря  Peace

# 723
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203

В София съм. Аман от този дъжд вече Simple Smile. Благодаря Ви за прогнозите   bouquet. А дали в техния форум някъде се обсъжда времето?
Дарка Подробната  Hug

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 17:55 от Ири

# 724
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
Момичета Честит Свети Валентин!!!
Хайде бързо в Мондо-то,защото има страхотни подаръци по случай празника!!!

# 725
  • Варна
  • Мнения: 893
aaaaa ще откача от кеф Party имам кутии, избрах синята подаръка ми е Една седмица +50% повече посетители  Party
абе защо ... купувам си един мондоз и не ми подновява премиума  Thinking трябва специално на феите ли да цъкна newsm78

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 02:04 от Virginity

# 726
  • Мнения: 11
aaaaa ще откача от кеф Party имам кутии, избрах синята подаръка ми е Една седмица +50% повече посетители  Party

Aууу,сега ме хвана яд!И аз мислех да избера синята,но цъкнах на жълтата и подаръка ми е 4 безплатни поръчки на храна,веднага напълних склада "до капата" и то с пета категория!  Party Mr. Green

# 727
  • Варна
  • Мнения: 893
 Whistling добре че е бонуса да ме навият да си купя мондоз, вече съм 17 ниво , и аз ще се мъча с 10 новородени Joy
и още един въпрос...къде ми е сърцето от 15 ниво Thinking нали дава по едно на всеки 5 нива newsm78

# 728
  • Мнения: 11
Whistling добре че е бонуса да ме навият да си купя мондоз, вече съм 17 ниво , и аз ще се мъча с 10 новородени Joy
и още един въпрос...къде ми е сърцето от 15 ниво Thinking нали дава по едно на всеки 5 нива newsm78
Колко са ти сърцата?По пътя на логиката,ако не си премиум играч,трябва да имаш 4,нали така? newsm78

# 729
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз отворих оранжавия и спечелих 7 сърца за 8 дни  Wink
На мен ми се виждат скромни подаръците Embarassed

# 730
  • Варна
  • Мнения: 893

Колко са ти сърцата?По пътя на логиката,ако не си премиум играч,трябва да имаш 4,нали така? newsm78

ами и аз така мисля но са 3 Confused даже току що си купих един месец абонамент и пак са 3 #2gunfire
дали да не питам във форума Thinking

# 731
  • Мнения: 11

Колко са ти сърцата?По пътя на логиката,ако не си премиум играч,трябва да имаш 4,нали така? newsm78

ами и аз така мисля но са 3 Confused даже току що си купих един месец абонамент и пак са 3 #2gunfire
дали да не питам във форума Thinking
Няма да е лошо да питаш! Rolling EyesМоже би,ще се появят утре...  newsm78 само гадая...
А някой случайно да знае,защо на мен ми пише 0 публикации? newsm12

# 732
  • Варна
  • Мнения: 893
защото пишеш само в отчетни теми и в хоби Peace не отчита публикации в тези раздели  Wink

# 733
  • Мнения: 426
И аз отворих синята,но имаше 100 процента повече продажби  от всички магазини за седмица.

# 734
  • Мнения: 3 971
Падна ми се от кутиите-безплатен магазин,
вече имам бар Wink

Общи условия

Активация на акаунт