Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 3

  • 36 253
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 23
Моя подарък беше при закупуването на разпространено животно ще получавам по още едно като бонус  newsm78 - аз купих доста животни но не получих бонус нито едно в повече  newsm78 - имате ли представа кога се активира тоя подарък

# 736
  • Мнения: 229
От розовата кутия тази сутрин ми се падна безплатна поръчка на храна. Запълних си кухнята максимално. Имам си 7 новородени, кога ще се пръкнат 10 в един ден най-после?

# 737
  • Мнения: 280
Честит празник на всички  Heart Eyes

Днес големи подаръци раздават  Party

Аз имам 8000 лол , от розовата кутия 8 безплатни сърца за цяла седмица и едно от специалните животни в Саваната.

# 738
  • Мнения: 4 371
и още един въпрос...къде ми е сърцето от 15 ниво Thinking нали дава по едно на всеки 5 нива newsm78
Ще го получиш на 16-то

# 739
  • Мнения: 280
и още един въпрос...къде ми е сърцето от 15 ниво Thinking нали дава по едно на всеки 5 нива newsm78
Ще го получиш на 16-то

 Peace Точно така , аз съм на 25-то и също си нямам 7-мо сърце , но на следващото ниво ще си го взема. ... Ама сега нали си имам 14 сърца и не ми е зор  Mr. Green

# 740
  • София
  • Мнения: 3 679
Урааааааааааааа, минах нивото и вече съм на 29 ниво, чакам 8 000 посетители да мина на 30-то  Laughing Laughing Laughing newsm44 newsm44 newsm44

От подаръците ми се падна 8 сърца за 1 седмица - слагам сега на паркингите, намалям цената и ще чакам  newsm53

Ама всъщност и аз имам 14 сърца, май някое сърце не са ми го дали  Thinking

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз имам храна, добре ми дойде да натъпча максималния склад.  Grinning

# 742
  • Мнения: 6 904
Аз не съм доволна, имам 8 сърца. Предпочитах повечето посетители или повече продажби. Освен това ми трябваха 12000 посетителя, а имам 11674 Close

# 743
  • Мнения: 1 983
Здрастииии,
моят подарък беше, че цялата следваща седмица ще имам повече новородени. Падна ми се от жълтата кутия.
Отделно за 5 мондоз получих малко над 1 млн. лол, пишеше че днес при закупуването на лол, получаваш 100% отгоре.
Дано съм прочела правилно де, че тая сутрин нещо.... Tired
Изчезвам, че отивам да водим Пакостина на ортопед, ако намерим де.
Бях сигурна, че и този "празник" ще бъде съпроводен от някакви екстри.

# 744
  • Мнения: 1 425
Аз избрах жълта кутия и цяла седмица ще имам с 15 % повече новородени Simple Smile Ето това е хубава Валентинка  Mr. Green
Най странното е, че днес ми беше дъждовно, а Сашка ми спретнала купонн и имам 3000 посетителя. Това при дъжд не ми се беше случвало.
ИСКАМ ВСЕКИ ДЕН ДА Е СВЕТИ ВАЛЕНТИН!


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВИ МОМИЧЕТА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВИНАГИ ДА СТЕ ПИЯНИ ОТ ЛЮБОВ  newsm51 newsm51 newsm51

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 647
аз си избрах дясната розова кутия и ми се паднаха 40 000 лол  Mr. Green не се оплаквам  Flutter
Само 1 новородено гълъбче  Tired това ниво май няма да е тая година...  ooooh!
Весело изкарване на празника  Heart Eyes

# 746
  • Мнения: 4 371
На мен ми се паднаха 100% повече продажби, избрах розовата кутия.
И безплатна реклама имам от УАФ, понеже добре съм се грижела за животните, обаче ТВ реклама, а утре ми е слънчево newsm78 Използвах я все пак, да не би утре да не е активна.

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз пък съм си много доволна от наградата тъй като лоловата равностойност на храната която взех е над 600 000 лол по мои сметки. На детето и се паднаха 40 000лол явно за премиум играчите наградите са по-големи.
ПиНтИшПуНтА, защо ще ходите на ортопед, какво е станало?

# 748
  • София
  • Мнения: 44 120
Аз имам 50% повече посетители цяла седмица...щеше ми се повече новородени...но не би.... Simple Smile))) но и това не е зле.....
В другия новият ми акаунт 1+1 животно...но не съм купувала днес...ще видим утре как ще е като купя евентуално нещо..... но и в техния форум има оплакали се, че не получават второ безплатно...да видим какъв отговор ще дадат...може пък на края на седмицата да се получават или кой знае.... Simple Smile))

# 749
  • София
  • Мнения: 44 120
Когато се дава допълнителното животно то се поставя в родилното за да може да прецените дали да го продадете или да си го запазите

това написал монди...та търсете ги в родилното Wink

Общи условия

Активация на акаунт