Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 3

  • 36 251
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 2 884
А това падна ли се на някой  newsm78
14.02.2009
Един зоопарк, животни и много Любов!

Както всяка година Феите празнуват с радост Свети Валентин !

Тези, които в момента живеят в зоопарка ти, са ти приготвили хубав подарък.

През целия ден, те ще дават щастие на твоите животни.

Какви прекрасни феи !

В крайна сметка : много е лесно да бъдеш щастлив, ако има някоя добра фея до теб !!! Wink


Аз го приех като метафора  Thinking Ако ще са щастиви вярно да слага сърцата на озелен и гледачи, пък току виж съм взела злато за щастие, а newsm78 Как мислите?

# 751
  • Мнения: 6 029
Ами под този надслов е подаръка.  Laughing

# 752
  • София
  • Мнения: 44 115
Да, това е основната новина, а отдолу трябва да има линк към кутиите с подаръците Wink

# 753
  • Мнения: 6 029
Значи животните 1+1 се появяват в родилното, аз на единия акаунт спИчелих това, сега проверих - там са.  Grinning

# 754
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Когато раздаваха бонусите с мондозките животни по НГ нали пак слагаха бебетата в родилното, явно винаги там ги слагат.

# 755
  • София
  • Мнения: 2 884
ееееее, жалко  Rolling Eyes Аз- отворих кутиите и имам сърца

# 756
  • Мнения: 1 983
Ето ме, бяхме до Пирогов, защото от 2 дни се оплаква, че я болят крачетата при глезените.
Снимаха я, слава богу, няма нищо, според доФтора е възможно да я боли от разтежа или от стар изкаран вирус. Можело и това да е.
Но тя освен че се оплаква от болки, с левия крак ходи навътре,много странно, и си огъва цялото стъпалце. Абе, ходи като пате, не иска да тича,ходи бавно. Предписа да й давам до вторник Панадол, и ако няма промяна пак да идем.
Оспамих яко темата, ама сори. Peace

# 757
  • Мнения: 4 371
Сори и аз за оффа, но да кажа на Пинтишпунта, че бяхме на ортопед - Драганов във Военна б-ца, понеже и Пепи го болят крачетата понякога и се оказа, че е с паднал свод. Сега сме на сппециални твърди пантофи и ако не се оправи до лятото - стелки Tired
Вие на отропед ли бяхте? Днес е събота Thinking

# 758
  • Мнения: 1 983
Сори и аз за оффа, но да кажа на Пинтишпунта, че бяхме на ортопед - Драганов във Военна б-ца, понеже и Пепи го болят крачетата понякога и се оказа, че е с паднал свод. Сега сме на сппециални твърди пантофи и ако не се оправи до лятото - стелки Tired
Вие на отропед ли бяхте? Днес е събота Thinking
Бяхме при травматолог, оказа се същия, който я прегледа миналата година като беше с пукната лакътна става.
За първи път казва, че я болят крачетата. И аз си помислих за паднал свод, но би трябвало по-често да се оплаква.
Ще видим до вторник как ще е, и ако трябва ще взимам направление за Драганов.
Дай да минем на лични, че стана тя....

# 759
  • Варна
  • Мнения: 893
и още един въпрос...къде ми е сърцето от 15 ниво Thinking нали дава по едно на всеки 5 нива newsm78
Ще го получиш на 16-то

то хубаво ама вече съм на 17то  Laughing и още го няма  Cry

ПиНтИшПуНтА давай и калции, вчера говорих с една мама, и нейния син имал такива болки ама в колената - Болки на растежа им се вика, ако е такова де Sad това е защото растат много бързо и костите не сварват на темпото
иначе може и Дуци да е права, може да е от свода Thinking

# 760
  • Мнения: 4 371
Така им викат, щото не знаят от какво са. И мен ме боляха като дете, така ми казаха също, сега понякога се появява болката, а вече съм дърта hahaha
Драганов не работи с направлния, но пък ако имаш две деца и за двете взима 20 лв. Simple Smile

# 761
  • Варна
  • Мнения: 893
ммм така е ще те боли, защото хрущялите се износват Wink един приятел на мъжа ми - набор 75 в момента има големи проблеми с колената заради това  Sad

# 762
  • Мнения: 2 716
Привет  Hug Hug

Имам безплатен магазин. Построих си ресторант.
На децата им се паднаха по 40 000 лол.

Вирджиния - ако днес си минала нивата, сърцето ще се появи утре.

# 763
  • Варна
  • Мнения: 893
Вирджиния - ако днес си минала нивата, сърцето ще се появи утре.

мхм , значи ще ми се посмеят на питанката от екипа  Laughing

# 764
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Разнищихте ли ставните проблеми и болежките?  Laughing
Пинтишпуната, дано се оправи детенце, но и аз съм за Драганов да я заведеш.  Grinning

Хайде на НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт