Велико Търново - Първа тема за 2009

  • 12 901
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Бътерфлай,аз за Светослав бях сигурна,ама викам да не объркам потребителката EmbarassedПък който е родил в Плевен не е сбъркал Mr. Green
Ти сигурна ли си,че от НОИ ти бавят парите Rolling Eyes
Защото аз от октомври съм в болничен и до сега нямам никакъв превод,обаче за това е виновно тъпото счетоводство в София.Според мен НОИ са коректни Peace

# 256
  • Мнения: 60
Честит рожден ден на малката буболечка !   bouquet

Много ви благодаря за отговорите на въпроса, който ме терзае...  Hug

Мартеничка, знам за това хапче....и честно май повечето мами дето са им го давали, не било помогнало...ама всичко е от "зависи". Ами можеш ли да ми кажеш вие като сте пътешествали с мъжо ти - някакви сайтове, където да разгледам... и да си направя сметката. Че реших - ако ходя наистина да  е по семейно и да е "офф сийзън"  Mr. Green

И аз мисля че НОИ са доста редовни...никога не са ми бивали. Даже преди празниците преведоха за Декември, за да можем да имаме мъни по Коледата...виж си счетито- че понякога и една цифра обърква цялата система  Crossing Arms

# 257
  • Мнения: 295
Поли-тръгвай,хич не му мисли.Аз когато бебо беше малък ми изникна един шанс за пътуване,но тогава кърмех и нямаше как да го оставя за 1 седмица.Обаче другата седмица мъжо стягаме куфарите за Рим за 4 дена и хич не ми е съвестно.

# 258
  • Мнения: 1 763
Коя е последната булка в албумчето? Имам чувството, че ми е позната от някъде, дали не е от кухнята  newsm78

# 259
  • Мнения: 927
Поли, и аз ако съм на теб ще замина. За пътешествия и аз като Пепи задръжки нямам  BlushА пари се печелят, само здраве да има (  като бабите говоря, ама си е така  Laughing). Ако мъжът ти те подкрепя - върви, почини си, обогати се с нови впечатления и после ще ти още по-радостно да се грижиш за семейството.
На нас , живот и здраве, тази година няма да ни липсват пътешествия  Grinning. За сега април сме в Австрия и Франция, май или юни - Истанбул и се надявам да замина август на специализиран курс в Дамаския университет, Сирия. Зареждам батериите (така да се каже) с пътувания - не мога дълго да издържам в БГ  Rolling Eyes
Пепи, вие на къде сте се лятото?
Ками, моля те пусни снимки като се върнете  Hug. В Италия не съм била и ще ми е много интересно да разгледам.

# 260
  • Мнения: 5
Сиска  проверих при нашето ТРЗ от там няма проблеми ами заради новите промени  заради 1-та година майчинство щели да забавят парите. аз имам един превод на 13.01 но от 180 лева при положение че трябва да са поне 900, но затова ми обясниха че така било на части се превеждали, което е тъпо защото аз осигуровките не съм си ги плащала на части нали>!!! ЗА пореден път ще кажа че живеем в АБСУРЛАНДИЯ
А ти Светослав откъде го знаеш може и той да те знае, аз не съм от Търново така че почти никого на познавам от форума.

# 261
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Ох,Светослав го познавам сигурно от 20години Embarassedкак звучи само.Учехме заедно в Ем.Станев-не точно заедно,защото той е по-голям,но в едно у-ще и имаме тук там общо познати.

# 262
  • Мнения: 0
Здравейте болярски мамчета,

Време е и аз да се запиша и да стана част от голямото търновско семейство:) Рразбрах, че сте много задружни и често ходите по разходки. Надявам се добре да се впиша в колектива Simple Smile

И сега малко информация за нас. С предварителен термин за 26.12 и планово секцио за 12.12 на инат малкия Галин реши да се роди на 7.12.08 г. Simple Smile Екстремно излетяхме за Плевен и д-р Бързашки ни помогна принца да се появи безпроблемно за което сме му наистина много благодарни. Тук за мен се грижеше д-р Цочева, която много добре следеше рисковата ми бременност. Малчо се роди 3.300 и 47 см, но за 1 мес вече бяхме 1.700 кг отгоре и цели 6 см по високи Simple Smile

Много е послушен няма много колики (Инфакол), със спането имаме малко проблеми, но ще има промени като си заминат бабите след седмица Simple Smile.

Близо съм до парка в Триъгълника така че се надявам да се виждаме като се позатопли.

Това е за сега от нас. Разбрах, че имате снимки. Ако може да ми пратите адреса на ЛС за да ви видя ще дам и моя снимка за да се познаем като си видим Simple Smile

Пожелавам Ви лека и спокойна нощ  Simple Smile

# 263
  • Мнения: 60
misscool , добре дошла   bouquet  Hug

не стига, че сме първенци по изписване на тема , ами имаме и мноого нови попълнения Simple Smile браво!

момичета, имам предложение: За следващата тема на първа страница да сложим полезна информация като: телефона на Невромедикс ( на няколко пъти се случва мами да питат за него), къде в Търново може да се направи хубав рожден ден на децата ни, адреса на НОИ ( където аз пиша и питам когато имам въпроси относно майчинството и са супер бързи и любезни в отговорите), и други подобни полезни неща, които се сетите да прибавя на първа страница...давайте предложения...ако искате....

  bouquet

# 264
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Девойки,моя много близка приятелка си търси детегледачка,ако имате нещо в предвид моля ви пишете ми.Оня ден май някой писа,че има агенция за такива,така,че всякаква информация и предложения са ми добре дошли.Става въпрос са постоянен ангажимент за около 8 часа на ден.

misscool,добре сте ни дошли HugАз съм в Триъгълника Peace

# 265
  • Мнения: 78
Joana79 аз също раждах в Търново в края на ноември. Първо дете, раждане нормално, без епидурална упойка. Изражда ме д-р Паньова - и обезболяваща система ми сложи (бусколизин), и такава за ускоряване на раждането, и в крайна сметка родих за около 2.30- 3 ч. Изключително съм доволна и от вниманието  и от грижите както за мен, така и за бебето ми. Имах предварителна уговорка с нея и въпреки твърденията някъде по-горе, не ми взеха нито лев...Благодарности на целият екип, който беше на смяна тогава, както и д-р Паньова!  bouquet

# 266
ей тоз Светослав голяма работа бил Simple Smile жив и здрав да е Simple Smile сиси....май те помня /много грубо звучи/ ама .. така си е, пиши ми точно коя си Simple Smile че бяхте много Simple Smile Simple Smile Simple Smile хубаво е да познаваш много хора, по-хубаво е те да познават теб Simple Smile нищо не казвате за срещата....тогава да видим колко изчервени ще има Simple Smile

# 267
  • Мнения: 1 546
Абе...кой каквото ще да ми разправя...от жена-булка по-красиво нЕма! Толкова хубави булки видях, сияете, момичета! Hug

misscool - здрасти!

# 268
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Ако,ти напиша коя съм точно може и ти да се изчервиш Mr. Green

# 269
  • Мнения: 927
Ха сега! Сиска, ей това е вече латино сериал  Laughing Laughing Къде е таткото с подобаващ отговор  Mr. Green newsm66 ?
 Popcorn  - залагалка за другите зрители  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт