Велико Търново - Първа тема за 2009

  • 12 896
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Весе, Mr. Green
Обади се някой ден като идвате с Тарик към мол-а Hug

# 271
  • Мнения: 5
misscool , добре дошла
polinitaкъде го тоя адрес на НОИ да им разкажа игрите #2gunfire
аз влизах в саита им ама нищо освен телефони

# 272
  • Мнения: 60
добро утро Simple Smile
за мен не е мнооо добре, ама няма да се оплаквам..."квото не ни убива , ни прави по - силни "

buterfly , адресът е noi@nssi.bg , когато си зададеш въпроса си напиши трите имена и ЕГН-то, за да могат да направят справка там за квото ще ги питаш. ама моят съвет е да не ги нападаш веднага - изчакай да видиш кво ще ти кажат и тогава ги наг..звай

давайте идеи за заглавие на Втората ни тема  Flutter

# 273
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Аз също те съветвам да не тръгваш напред с "рогата".Имам близки приятели,които заемат ръководни постове и съм очти сигурна,че НОИ като институция са коректни.

# 274
  • Мнения: 927
Сиска, непременно. Тарик мисля да го водя на кино в неделя. Много му харесва "Мадагаскар". Не знам обаче дали ще задържи вниманието му 90 мин  Thinking. Ако е хубаво времето и до Ксилифор ще отидем пак. Хайде с нас  Hug

# 275
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Само кажи кога Hug

# 276
  • Мнения: 0
Всичко говорите за тоя албум за снимките, прате ти ми адреса и аз да се впиша със снимки от сватбата.

Днес времето е страхотно, мислим да поседим навън да му се нарадваме с малкия.

Пожелавам ви весел и усмихнат днес на всички Simple Smile lovekiss

# 277
  • Мнения: 60
misscool, опитвам се да ти пратя паролата, ама ти е запълнена кутията...
изпразни малко и за мен да има място  Grinning

# 278
  • Мнения: 873
момичета,я кажете заслужава ли си да купувам триколка с родителски контрол?
детето много се радва на тези неща,ама на мен кекавички ми се струват Thinkingнякой придвижвал ли се е успешно повече от месец с това чудо по разбитите ни стръмни улици newsm78

# 279
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
момичета,я кажете заслужава ли си да купувам триколка с родителски контрол?
детето много се радва на тези неща,ама на мен кекавички ми се струват Thinkingнякой придвижвал ли се е успешно повече от месец с това чудо по разбитите ни стръмни улици newsm78

Лично на мен са ми много грозни и съм "лишила" Божа от тази придобивка,а пък бях свидетел как една приятелка си обърна детето,ама нека и другите мами да кажат.

# 280
  • Мнения: 137
dessy encheva , за нищо на света не купувай Naughty
Марти сега е на 3год и 8 мес вече 2 сме счупили ooooh!
Като първата се разглоби по средата на две докато пресичахме при Екото на главния път от София, а на втората се сцепи предната гума.

# 281
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
dessy encheva, аз бях принудена да купя, тъй като малката категорично беше отказала да седи в количка миналата пролет, а триколките й бяха много забавни (ей, пък колко пъти съм се молила да й спрат батериите  ooooh! ). Нашата и до сега е здрава, е, и малко поочукана, но не сме имали проблем, а вярвай ми, до вкъщи почти няма асфалтиран път, все камъни, дупки  и красота  Mr. Green
Само че решихме да купим по-здрава, а не от китайските, та може би затова е все още цяла. Иначе всичките ми познати са ползвали триколките не повече от месец преди да се счупят. Така че, ако не наложително, не е много разумна покупка.

# 282
  • Мнения: 350
Симона, моля те изпразни си малко пощата да ти пусна съобщение  Hug

# 283
  • Мнения: 6
Симона, моля те изпразни си малко пощата да ти пусна съобщение  Hug


ако това съобщение е било за мен - готово  Peace

# 284
  • Мнения: 5
Siska благодаря за съвета ама се оказа че проблема е точно в НОИ- вместо да ме водят за ноември 20 работни ДНИ те 20  ЧАСА!!!!! И затова толкова малко пари са ми превели но вече всичко е наред  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт