мъжа ми хърка..:(

  • 5 737
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 209
И при нас го има този проблем Ръгам,бутам добре че не посинява лесно  smile3533иначе ще ме осъди за телесни повреди JoyКогато стане неспасяемо си вземам възглавничката и в другата стая на дивана smile3524

# 16
  • Мнения: 2 803
И моя мъж е от хъркащите. Откакто съм с тапи за уши ми е много добре.

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мъж ми не е с наднормено тегло, но хърка ужасно... възглавницата не помогна, с тапи за уши не чувам дъскорезницата, но не чувам и детето, та спасението за мен е в другата стая.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 202
Snoreeze помага, но явно действа първите 2-3 часа. Моят хърка напоследък по-малко, но ако е пийнал алкохол - няма спасение.

# 19
  • Мнения: 17
Това с хъркането и за мен неочаквано се превърна в проблем.Живеем заедно от 4 години и допреди 4-5 месеца не е хъркал почти никога.Не знам на какво се дължи ама за мен е непоносимо.Как може до сега да не е изведнъж-всяка вечер , че и се усилва.Аз спя доста леко,тя и малката е така , но за мен спането в другата стая не е решение.Тапи не става- как ще чуя детето.Тези лепенки ми звучат добре но как се казват?

# 20
  • Мнения: 1 484
И  моя хърка  спасение  от  това  няма.Бутам  ,ритам  и така.

# 21
  • Мнения: 15 379
няма решение за този проблем  Tired много е неприятно
Решението се нарича отделна стая!

# 22
  • Мнения: 8 585
Каква тема... Wink

# 23
  • Мнения: 3 695
И  моя хърка  спасение  от  това  няма.Бутам  ,ритам  и така.
Joy

# 24
  • Мнения: 17 546
Забелязах единствено, че когато спи върху лявото си рамо малко намалява хъркането, но не винаги е спасение.
Същото!  Tired Започнах да си лягам към 2-3 часа, за да е заспал вече дълбоко и да е понамаляло хъркането, иначе ми отиде нощта...
Мислех, че причината е по-високата възглавница и понеже около мъжът ми винаги има поне две, понякога и три възглавници, все му ги измъквам. Пък вие казвате да се спи на по-високо Thinking Не знам, но е ужасно и май няма спасение. Каква му е цената на този спрей и има ли някакъв ефект от него?

# 25
  • Мнения: 179
И аз съм подложена на същия тормоз LaughingНаистина е неспасяемо,а и моя е постоянно с запушен нос и хрема и  е още по-зле.Побутвам го от време на време да се обръща

# 26
  • Мнения: 181
Здравейте, записвам се да следя темада, белким откриете някакво решение на проблема.
Аз за сега съм го решила по следния начин: лягам и заспивам преди него. Ако заспя дълбоко даже и да хърка не го чувам. Другото е, че ако започне да хърка и го чуя, го карам да се обърне на другата страна, така даже и да хърка не ми хърка на главата и успявам да заспя. В началото ми беше много трудно с това хъркане, но мъжа ми работи във вредна среда с много прах и казва, че от това хърка. Но аз мисля, че свикнах, аможе би той хърка по-малко. В началото като че ли хъркаше много повече, но сега ми се струва, че или не го чувам или не хърка толкова. Просто явно всичко си е на моменти.  А татко ми как хърка .... Направо си е дъскорезница. Мама цял живот се бори с това, но за нея решението си е по стария начин "Мъжо, хъркаш, обърни се на другата стана!" Дано пък да измислят нещо учените. Нали за това са учени, но нещо дето ода става за джоба на всеки и да не иска много усилия. Зная, че единия начин е да с еоперира преградата на носа и се спирало хъркането, но колко мъже биха се престрашили да го направят това, като си знаем колко са страхливи от кръв и не понасят много болка. Мъжка ти му работа...
Това мога да кажа аз по въпроса. Успех с борбата и сладки сънища  Hug Hug Hug

# 27
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Неспасяемо е мила.По-зле ще става.Пращай го да спи другаде като ти писне много.

Все пак може да пробвате да спи на по-висока възглавница.Ако е пълен,да свали килограми.Виждала съм и един спрей против хъркане в аптеките.


 Peace

# 28
Моя мъж също хърка, вече не издържаааааааааааааааам, когато е в командировка се наспивам. Дали ще свърши тоя кошмар ... Sad Като идва време да си лягаме и тръпки ме побиват.

# 29
  • Мнения: 2 481
Много смешно ми стана от темата,то и моя хътка  Mr. Green бутам го той ще скочи да ме бие още малко,не вярва,кво ма буташ маа,обърне се и пак почва,ужааас smile3511

като яде много ,пие и после легне е ужас,всички сте забелязали де,решението   smile3513 на дивана,така се наспиваме Rolling Eyes и аз и той,иначе все го сръгвам а той примучава и продължава Mr. Green

някой пробва ли лепенките,аз сега ще му приготвя по голяма възглавница за довечера да видим Thinking

Общи условия

Активация на акаунт