ЛЮЛИНска среща:25.01 в Калпазани от 11ч.!!!!

  • 15 854
  • 286
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 973
Е,Димяни честит имен ден и на теб тогава  Hug

# 91
  • Мнения: 9 973


нещо свежо за именничките!!!

# 92
  • Мнения: 1 931
значи 7 за сега за 25.
Иначе като са на градина мога да отида до клубчето да видим.
Но горе доло по кое време мислите? Според мен към 10.30- 11 е най-добре, че като се събудят следобяд се започва къпане, вечеря и си се стъмва, неделя следобяд най-неусетно ми минава.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 437
Хайде с моето стават 8. Часът 10,30-11 според мен е удачен. Дано само сме здрави тогава Praynig
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТОНИ И ТОНЕТО!!! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!! 
bouquet  bouquet  bouquet
Тони браво за ресторанта. Стискам палци да тръгне PeaceНе го знам, но ще го посетим Laughing
Мира много кофти така дано бързо ти минава, че как ще се справяш с Ния не ми се мисли.

# 94
  • Мнения: 85
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И РОЖДЕННИЦИ! ЖИВИ, ЗДРАВИ, ЗАСМЕНИ И ЧЕРВЕНИ!
 smile3525 smile3525 smile3525

И ние бихме се включили, часът е екстра, но ние сме на спорт обикновенно. А пропуснахме покрай празниците и не ми се иска да отсъстваме пак.

Мира, можем само да си чакаме и надяваме. На никой не му е сигурно мястото и липсата на място.

Аз пообиколих с дребната по пазара за някои покупки. Добре, че в люлинско днес е слънчево, пък макар и студено.

# 95
  • София
  • Мнения: 154
Ние по това време ядем Joy

# 96
  • София
  • Мнения: 746
Честит имен ден на празнуващите!!!!Да сте живи и здрави Hug  bouquet
Много ме затруднявате с тези клубове.С Камен не ми се идва,пък Оги е голям за там Rolling Eyes,накрая ще взема сама да дойда Whistling
Десииии Naughty,каква си ти скрита мръсница,чак се изчервих,като видях тоз младеж,малко оставаше и лупа да взема,да разгледам по-добре Blush Joy Joy Joy

# 97
  • Мнения: 181
Честит Имен Ден на двете дами! Да сте живи и здрави!
За сбирката, ако мога да дойда ще съм без детето!
Мира, бързо оздравяване!

# 98
  • Мнения: 1 931
Ние по това време ядем Joy
Ами предлагайте тогава час. Идеята е, че към 13-14 моите ядът и спят. Не че не могат един ден да минат без спане, но просто Маринка ще стане малко кисела.
А и в крайна сметка може и предпочитаните часове да са заети, то остава само 1 седмица до тогава,може да има организирано нещо за тогава. А и аз ще мога да отида до там в понеделник,освен ако може днес или утре друг да отскочи до там. Няма на кой да ги оставя, за да отида до там.
Това е ако е за клуб с деца. Мъж ми за тогава ще пише да  почива, та иначе и аз бих могла да изляза сама.

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 16:44 от blagovesta

# 99
  • Мнения: 9 973
ще го мислим и утре и ще видим кой ще ходи до клуба

# 100
  • София
  • Мнения: 746
Нещо ми става с компа newsm78,не мога да отварям линкове,не само тук,и в други форуми,колкото и да цъкам,нищо не става.Някой да има идея какво става?

# 101
  • София
  • Мнения: 5 721
Aми ..............горе в менюто има забранени или нещо от рода pop-up blocked  Rolling Eyesсамо цъкни бутона,мисля че би трябвало да стане!  Rolling Eyes

# 102
  • София
  • Мнения: 746
Не става Confused
Добро утро!Как сте днес?

хайде някой кафето да дава Wink

# 103
  • Мнения: 85
Елка, на мен ми се случва така понякога през Мозила, но ги отварям през Експлорер. Понякога и рестартиране на програмата помага. Трябва пак да се погледнат хубаво настроиките, или да си преинсталираш навигационната програма, която използваш. Пробвай няколко варианта.

Това за клуба, наистина мисля, че почти навсякъде през уикенда има партита, и предложението за към 11 е най-удачно. Аз този клуб не го знам, а и живея точно до Кооперативния, нямам път натам засега. Най-вероятно утре мога да обикалям.

Щях да забравя

ЧЕСТИТ ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ, и рожденници ако има сред нашите люлински редици!!! Щастие и късмет, само без лед  Joy

Елка, ще ме извиниш ама излизаме и за кафе нямам време. Страшно парче си сложила, в дюканската тема на тези им викат "протеини".

Хубав ден!!! Kissing Heart

# 104
  • Мнения: 2 988
Добро утро, кафето от мен!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АТАНОСОВЦИТЕ И АТАНАСКИТЕ, АКО ИМА СРЕД НАС! ДА СА ЗДРАВИ И ВЕСЕЛИ!

Общи условия

Активация на акаунт