месните пюрета

  • 1 499
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
За неразбралите - течен парафин по 1лъжичка се дава при тежък запек (по-добре да не знаете Tired Sad )

Разбрахме, но има млека, които не предизвикват такива проблеми  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 23 098
Месното пюре по-скоро на 7 навършени месеца.
За изхождане при нас най-голям ефект има пюрето от круша.
Но при положение, че се дава този парафин за тежък запек, не знам дали пюрето би помогнало в този случай  Sad

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Местно пюре на 7м

# 18
  • Мнения: 24
Цитат на: m_a_g_i_vs [quote author=margo71
Плодовите пюрета по-биха помогнали за изхожданетоlink=topic=363423.msg9799670#msg9799670 date=1231928314
.На колко време се изхожда бебето?
link=topic=363423.msg9799592#msg9799592 date=1231928049]
 И аз нещо недоразбрах вие още нямате 6 месеца кога сте се захранили ?И до момента какво сте въвели?Гледам си давала кисели ,каши глутен въвелили сте ?
[/quote]

# 19
  • Мнения: 24
Здравейт,съжалявам за объркването, надявам се сега да разберете нещо. На 24 01 навършвеме 6 м. .
 Давам и плодови пюрета,без резултат за запека, също и сок от круша общо взето опитала съм всички разхлабващнестожени храни.Смених хуманата от нан на аптамил комфорт сега съм на нестожен. Започнах да и давам парафин и с него горедолу се оправи. Захраних е на 4 м с пл. пюрета и сокчета,на 5м запчнах с кисел не го харееса, пробвах бананова каша на слънчо Close Close,после взен на нестле млечна пак същото.Видях на Ганчев нови млечни каши с ванилия и нешисте взех от тях яде ги но с голямо молене. Все още не съм вавела глутена. Много е злояда. Някой може ли да ми даде примерно минюза следобедното хранене

# 20
  • Мнения: 4 434
Наистина не разбрах... Rolling Eyes
Mr. Green

Здравейт,съжалявам за объркването, надявам се сега да разберете нещо. На 24 01 навършвеме 6 м. .
 Давам и плодови пюрета,без резултат за запека, също и сок от круша общо взето опитала съм всички разхлабващнестожени храни.Смених хуманата от нан на аптамил комфорт сега съм на нестожен. Започнах да и давам парафин и с него горедолу се оправи. Захраних е на 4 м с пл. пюрета и сокчета,на 5м запчнах с кисел не го харееса, пробвах бананова каша на слънчо Close Close,после взен на нестле млечна пак същото.Видях на Ганчев нови млечни каши с ванилия и нешисте взех от тях яде ги но с голямо молене. Все още не съм вавела глутена. Много е злояда. Някой може ли да ми даде примерно минюза следобедното хранене
щом не харесва нещо..на сила няма да стане,давай това което най и допада.

# 21
  • Мнения: 27 524

Вземи Лактана Био и не я насилвай, не е злояда, а не е гладна просто  Wink

# 22
  • Мнения: 31
Здравейте мами.Аз съм по схемата: След 3ти месец-плодво пюре
                                                                    4ти месец-зеленчуково
                                                                    5ти месец(сега го навършваме) - вкарвам месни пюрета!
Инъче съм давала плодова каша на Frisocrem,i Морковена каша на Слънчо.По малко кисело мляко(но не му харесва)с бицквити.И попара с сирене.Аз мисля че всяка мама трябва да изгради менюто на детето според неговите вкусове.Даже един път му дадох 3 лъжички Данонино,но видях че ни е рано и ще изчакам,но му хареса много.

# 23
  • Мнения: 583
Кой е казал, че месото запича? Парафина е "разглезил" стомаха, трябвало е да опитате с АМ.

Общи условия

Активация на акаунт