Отговори
# 60
  • Мнения: 15
Иве моето кръвно е 160/80.Но това не е постоянно а стойностите се менят.Когато съм в къщи 130/80,а когато ида на лекар се вдига.От понеделник съм на хапове.Допегит се казват.В листовката пише че са за бременни .Спомням си че и при първа бременност към края кръвното ми се вдигна.Не е хубаво но какво да се прави.Лекарка каза че и от кг. може да е и от притеснения.А аз се притеснявам за всичко.Иначе и тоновете са нормални, а бебче е около 3-те кг.Но в тоя месец качват най-много така че ако постискам още малко ще качи още някое и друго грамче.Боже имаме си бебче.Честита дъщеричка на мама Гея!Да им расте здрава,усмихната и много да ги радва!И на мен всичко ми се разтупка.Момичета на всички късмет и лесно раждане от сега нататък!!!Целувки за всички!

# 61
  • София
  • Мнения: 23
Иеее ... започна се май   bouquet

Гея да ти е жива и здрава малката Радмила и многооо да ви радва   bouquet

# 62
  • Мнения: 176
явно закъснях с новината ,но това е от вълнение

# 63
  • Мнения: 16
Честито на мама Гея! Да й е живо и здраво детенцето и много радост в дома им да носи  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 216
Честита дъщеричка, мила Гея, да ви е жива и здрава мнооогоо да папка и да слушка!!!!



Лелеее, второто ни бебче, явно се започва...

Светле, благодаря за успокоението, при мен не точно кръвното в момента е проблем, а лошия кръвоток в матката, това пречи на бебчо да расте на теория, на практика всъщност не сме чак толкова малки, това ме успокоява:)

# 65
  • Мнения: 95
Честита ни малка прицеска  Радмила......

# 66
  • Мнения: 649
Момичета започва се  newsm44

Много се вълнувам , направо място не мога да си намеря. Дано всички родим толкова бързо като Гея и нека никои няма никакви проблеми и бебчетата ни да бъдат здрави.

# 67
  • Мнения: 95
Момичета дайте идея ..за ново заглавие....за бебчето на Гея

# 68
  • Мнения: 529
Да е жива и здрава малката принцеса на Гея  Simple Smile
ДАно бързо се възстанови и мама   bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 83
Честито на мама Гея и малката Радмила.Нека да е жива и здрава рожбичката й и да ги радва много.
Момичета развълнувах се,сърчицето ми заби по-силно щом прочетох.Почва се 
Пожелавам и бързо възстановяване много изтърпя милата.

# 70
  • Мнения: 95
Момичета на мен нещо Албенчето ми се губи newsm78 и Райли newsm78

# 71
  • Мнения: 46
Da e zivo i zdravo beb4eto na Geq,mnogo da q radva i slu6ka.
Nie s lisi4kata si napravihme vizita na Okrazna,da zapoznaem peronala s bade6tite klientki(pacientki)no tq 6te razkaze kato se pribere.
4estit praznik i na Zarina i na bade6tiq batko na Fi1   bouquet

# 72
  • Мнения: 30
Каква прекрасна новина! newsm44
Признавам си,толкова се развълнувах,че се просълзих!Много се радвам за Гея и дъщеричката й!Да са живи и здрави!Чакам подробности!

# 73
  • Мнения: 17
Олееее Криско вече си има компания, да им е жива и здрава момата на мама Гея и на таткото, много да ги радва и слушка  Hug
 Ох вярно се започна еи ся ще видим ние кон боб яде ли като започнат да капят новини за бебчета, разтреперах се направо. Дано с малката Радмила всичко е наред и гея скоро да пише повече новини.
 А аз успях да си заразя през скайпа компа с някакъв вирус и сега малко по малко се намърдва в софтуера. За беда точно тия дни нямаме и антивирусна та сега водя борба да си инсталирам някаква и да сканирам за проклетия вирус. Ако зачезна значи вируса е победил, ама ще е временно да знаете с мен на глава не се излиза.  Mr. Green

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Честита дъщеричка на мама Гея!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Да е жива и здрава и много щастлива! А на мама- бързо възстановяване и много радости!!!!!!!!

Оххх, всичко ми се разтупка! Колко хубави новини!!! Много се радвам, че всичко е ок! Сега чакаме подробности! Деси, благодаря за хубавата вест! Ако я чуеш, моля те, предай й, че всички сме с нея и я поздравяваме!   bouquet

Ивче, няма да се притесняваш. Когато ми пуска доплер, доки ми казва винаги, че този уред улавя проблеми седмица преди плода да започне да страда по някакъв начин! Така,че ако др. седмица пак нещо я притеснява твоята докторка, просто ще си гушнеш съкровището Simple Smile
Аз утре в 11 часа ще съм в ТК, при Ташков. Ако ще ходиш по това време, може да се видим? Wink Hug

Еми, благодаря за комплимента! Hug Сега ще отида да го прочета на всеослушание, та моите "любезни" господа да млъкнат на тая тема най-сетне  Mr. Green
А на Фокси - шапки долу! Simple Smile Няма такава мама с близнаци!  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт